Spóźniony przegląd? Jedź, płać i płacz

| Aktualizacja:

Nawet 200 km do przejechania, by zdobyć stempel w dowodzie rejestracyjnym, i to za dwa razy wyższą cenę? Taki może być efekt nowych przepisów dla kierowców.

wróć do artykułu
  • ~sla
    (2016-10-19 23:19)
    A co jeśli moje auto będzie akurat u mechanika, to mam je na lawecie do przeglądu przywieźć?
  • ~Moto
    (2016-10-19 15:18)
    Z tym karaniem za spóźnienie to zasłona dymna. Transportowy Dozór Techniczny ( TDT) przejmuje nadzór nad całym systemem badań technicznych w Polsce. Wprowadzony ma być system Holenderski w którym 40 % przeglądów kończy się wynikiem negatywnym. Może na początek należało by zrobić dogi jak w Holandii, wypłaty jak w Holandii dopiero później wprowadzać Holenderski system badań ???
  • ~boob
    (2016-10-19 06:09)
    mam autko kolekcjonerskie wyjeżdża na drogę 2 razy w roku na pokazy czy wiecie ile mam problemów a ile podatków muszę płacić mimo że autko stoi w garażu
  • ~j 62
    (2016-10-18 19:37)
    Wybraliście idiotów to macie
  • ~MAREK
    (2016-10-18 17:48)
    Co za KRETYN wymysla te przepisy?? Obecny rząd i pociotkowie PiS-u??? PiS miał osiem lat na stworzenie swojej kadry i przepisów dla Dobra Polski!!! Nie zrobil przez osiem lat -NIC!!! A teraz traci zaufanie swoich wyborców ponieważ zatrudnia osoby, CO PODWIESILI SIE POD PiS!!! Kaczynski ma za dużo doradcow co Polske traktują jak dojna krowe!!! Nastepne wybory to PiS , oraz obecny Prezydent DUDA - Pregraja w " CUGLACH"- znacie to powiedzenie?
  • ~Zbigniew
    (2016-10-18 11:55)
    Artykuł spoko ale opinia na koniec to jakaś żenada. Pierwsze dwa akapity ok - tu zgoda. 3 akapit o mobilnych stacjach kontroli i 1000zl mandatu za jakas niesprawnosc w aucie - czemu tylko 1 tys ? Walnijmy kare np. 200 tys, to napewno odstraszy kazdego. A jak nie - no coz - to juz cwaniaczek zapamieta na cale zycie. Kolejny pomysl, zeby panstwo robilo prowokacje - koles ktory to pisal powinien sie ********* i walnac lbem w mur. Albo by padl i zaoszczedzil swiatu takich ********* opinii albo by zmadrzal i sie ogarnal. Dla czytajacych same plusy.
  • ~miet
    (2016-10-18 07:50)
    Nowa wladza juz sie naraza,szuka pieniedzy gdzie sie da.Jak tak dalej pójdzie to podziela losy peowcow
  • ~Debili nie popieram
    (2016-10-17 21:41)
    Jeśli rządzą nami durnie z PISdu to niema się co dziwić
  • ~Buszmen
    (2016-10-17 19:47)
    W dalszym ciągu jesteśmy narodem zniewolonym. Nie byliśmy do tej pory wolni i z tego co widzę już nie będziemy. Nie ma i nie będzie "dobrej zmiany". No chyba że dla rządzących.
  • ~auto
    (2016-10-17 15:58)
    ..... i znowu szwabskie pismaki z der dziennik judzą, szczuje i żuliki.....
  • ~vh
    (2016-10-17 15:49)
    NIe ma sprawy ale trzeba wprowadzic obowaizek pismenego informowania wlasciela o uplywjacym terminie badania oraz o zasadach w wypadku jego niedkonania - proste jak budowa cepa - tka jest np w Holandi gdzie na ok 6 tygodnie wczesniej kierowca dostaje informacje o tym ze musi dokonac APK czyli przegladu technicznego (przy oakzji powiem ze holenderski przeglad techniczny jest tanszy niz polski - sredni koszt waha sie meidzy 15 a 35 E u zalezy od warsztatu w ktorym jest przeprowadzany - bo w Holandi nei ma stacji diagnostycznych a przegladow dokonuja normalne warsztaty posiadajac takie uprawnienia).
  • ~zatruwany
    (2016-10-17 15:37)
    Policji dać analizatory spalin. Odbierać dowody rejestracyjne tym, którym nie widać znaków na tablicy rejestracyjnej jadąc za nimi. Nakazywać remontować silnik. Napędzi to interes remontowania silników, handlu częściami. Gospodarka ożyje a my będziemy zdrowsi. Zacząć należy od autobusów miejskich
  • ~przyjaciel
    (2016-10-17 15:33)
    To jest jakieś chore, któż to mógł wymyślić - czy w Polsce już nigdy nie powrócimy do normalności, do normalnego życia. Ludzie potrzebują normalnego, logicznego i spokojnego życia. Wydaje się że w Polsce rzeczywiście jest mało ludzi normalnych i że tych normalnych stanowczo za dużo wymordowano. Pragnę aby ludzie się w końcu opamiętali i zaczęli myśleć logicznie i mądrze i bez wykorzystywania innych.
  • ~co te pisdy wyśliły
    (2016-10-17 15:25)
    www
  • ~Anna
    (2016-10-17 15:03)
    Panowie teraz rządzący uważajcie, zemsta będzie straszna i bardzo kosztowna dla każdego z was. Lepiej idzcie do spowiedzi i na L4
  • ~jjjjjj
    (2016-10-17 13:36)
    Nasmiewacie się z urzędników UE, ale nasi ich biją na głowe ze swoim idiotyzmem
  • ~tt
    (2016-10-17 11:25)
    Tak dalej trzymać, opozycja nie bedzie musiała się wysilać by obalic PiS. Oni sami się obalą swoja własną głupotą.... wystarczy przyklaskiwać.
  • ~Zenek
    (2016-10-17 10:59)
    Przecież jak auto nie ma ważnych badań technicznych to nie może jechać te 200 km po drogach publicznych. Potrzebna jest laweta.
  • ~ubot
    (2016-10-17 09:41)
    Samochody z Niemiec to istny szmelc, zarówno ten z demobilu jak i nowy z przekłamanymi prametrami technicznymi, dzisiaj Made in Germany znaczy, omijaj ten chłam z daleka !!
  • ~LOBO
    (2016-10-17 09:39)
    I GDZIE TU ŁEB. 200KM ROBIĆ NIE SPRAWNYM AUTEM ZAMIAST BLISKO SPRAWDZAĆ... BĘDZIE WIĘCEJ WYPADKÓW BRAWO DOJACZE