Adam Małysz zawiesił karierę kierowcy rajdowego. Wraca do skoków, ale nie jako zawodnik

| Aktualizacja:

Adam Małysz zawiesił karierę kierowcy rajdowego i zostanie dyrektorem w Polskim Związku Narciarskim - dowiedział się dziennik.pl. To oznacza, że Orzeł z Wisły wraca do korzeni, a rajd Dakar musi poczekać. 

wróć do artykułu
  • ~cmoknij mnie
    (2016-10-07 09:48)
    Wydawca artykułu INFOR biznes pogrywa z czytelnikami w ciuciubabkę . Taką porażającą wiadomośćią to można sobie podetrzeć - nos . Czy będzie skakać , komentować , oglądać w tvpis czy wozić bagaże skoczków .? Co znaczy "wraca "?
  • ~gosc
    (2016-10-07 10:33)
    Ale najpierw musi odejsc ten lowelas tajner , to moze sie cos zmieni w skokach
  • ~ect ...
    (2016-10-07 12:47)
    Der dziennik nie ma już o czym pisać, co napiszą, to albo się podkładają albo ośmieszają!!! W ulotkach z marketu są podobnej jakosci informacje. Der Titanic tonie, a sensacji o rządzie brak, tylko jakoś wszystkie przekręty opozycji i złodziejstwo reprywatyzacyjne, tego szmatławca nie interesuje. Może zapalcie tę "marychę" z działki H.G Waltz?
  • ~szkop
    (2016-10-07 12:42)
    der dziennik jak zwykle zajmuje sie bzdetami, a o Borusewiczu ktory wrecza Rzeplinskiemu odznaczenia w Senacie sza, cicho sza, zal mi was pismaki
  • ~lulu
    (2016-10-07 12:01)
    Malysz to ulubieniec bylego prezydenta Kwasniewskiego i niech tak zostanie.
  • ~m-53
    (2016-10-07 14:05)
    Wspaniały skoczek. Największy jednak podziw wzbudza zrobienie matury w 2010 roku, w wieku 33 lat, w czasie trwania w pełni absorbującej kariery sportowej :)
  • ~wladimirwladimirowicztajner
    (2016-10-09 02:55)
    zabrali koryto z kasa i zabawki z piaskownicy? to dobze moze paliwo bedzie tansze a swoje prywatne kleski niech ada realizuje za swoje w tancu z gwiazdkami
  • ~juka
    (2016-10-09 11:55)
    z takiegonchłopka buraczanego dyrektor?????????/ hahah chyba od smarowania i wozenia nart a to sie nazywa asystent
  • ~matylda
    (2016-10-09 12:46)
    Litości, jako sportowca cenię ale jako dyrektora nie widzę, chyba że ma firmować decyzje innych.
  • ~Macior
    (2016-10-09 16:16)
    Nowy Misiewicz w skokach narciarskich.
  • ~cd
    (2016-10-09 17:12)