Tylko w DZIENNIK.PL. Kierowca bez rąk jeździ TIR-em do Moskwy. Niewiele brakowało, a latałby F-16 [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Cezary Kopiczko urodził się bez rąk. Ma 25 lat, pochodzi z Suwałk i… jest kierowcą ciężarówki. Prawo jazdy zdobył chyba na wszystko, co ma koła. Wcześniej dostał się do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. A jak kieruje gokartem? To zobaczycie tylko w dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~Eroll
    (2016-09-08 09:51)
    Szacun kolego , zero doła , tylko patrzysz do przodu . Dużo szczęścia i zdrowia życzę.
  • ~wert
    (2016-09-08 14:01)
    Szacun!
  • ~Drzazga 101
    (2016-09-09 17:01)
    O Matko, aż wierzyć się nie chce, kuervas !! Czarek, jesteś wart KORONY, morda, Brachu !! Hej, hej. hej !-
  • ~goscxl
    (2016-09-16 17:31)
    Zadziwia mnie jego radosne podejście do życia . Twardy "FACET" .
  • ~nick
    (2016-09-14 08:03)
    szacunek
  • ~Comax
    (2016-09-08 11:05)
    To ja mam lekki niedosłuch i nie mogę prowadzić, a tu bez rąk i może Polska Qwa.
  • ~Wojak Szwejk
    (2016-09-10 20:43)
    Dostał się do Wyższej Szkoły Oficerskiej ale zrezygnował? Większej głupoty nie czytałem. Jakim cudem zdał egzamin w podciągnięcia na drążku :D Zębami się chwycił drążka? Jak robić wywiad z kimś, to nie umieszczać każdej głupoty jaką mówi...
  • ~Driver
    (2016-11-04 23:07)
    Szacunek i wielki podziw dla pozytywnego podejścia do życia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • ~agrobartolo
    (2016-09-09 16:01)
    Takie przyśnięcie za kierownicą i nie daj boże czołowe z bogu ducha winną osobówką :/ Jakoś bez refleksji pan wywiadujący i wywiadowany przeszli nad tą "przygodą" na Białorusi.
  • ~Suwalczak
    (2016-09-09 01:32)
    Kto to pisał... SAME BŁĘDY!!! Szacunek dla gościa ale jakiś patafian narobił tyle błędów że, nie doczytałem... autorze naucz się pisać...
  • ~mwypij
    (2016-09-08 12:11)
    "Maciek z Klanu" tez robi prawko.
  • ~bogdan m.
    (2016-09-08 20:14)
    Mam kolegę Maćka P,jest taki jak Ty,pozdrawiam,
  • ~sebo
    (2016-09-11 15:11)
    odpoczywaj w trasie dalej o to chodzi w tym zawodzie
  • ~Znawca z Nawca
    (2016-11-01 19:07)
    Wymiany żarówki nie można robić w czasie przerwy, bo to też praca, przerwa ma być wykorzystana na odpoczynek i czynności nie związane z obsługą techniczną pojazdu. Takie są przepisy. Nie można wymieniać żarówki, myć auta, sprawdzać stanu ogumienia, dolewać oleju itp - to się robi w czasie pracy. Poza tym przyśnięcie za kierownicą to oznaka przemęczenia i w przypadku kolizji nic kierowcy nie tłumaczy - masz tak ustawiać sobie jazdę, żeby nie przysypiać. Łamię sobie też głowę nad tym, jak gość z tak poważnymi manualnymi ograniczeniami mógł dostać ZAWODOWE prawo jazdy, przychodzą mi do głowy różne nielegalne sposoby.
  • ~Antoni Zadęcki
    (2017-01-07 13:34)
    Pozdrawiam - dobrze życzę - BEZPIECZNEJ jazdy ! - pewno się kiedyś spotkamy , bo obsługują nas kierowcy :) Antoni Zadęcki Kraków.
  • ~kierowca
    (2016-09-16 08:20)
    SZACUNEK-OCZYWIŚCIE, ale trzeba odpoczywać w wyznaczonym czasie a nie będąc zmęczonym prowadzić i jednocześnie stwarzać zagrożenie dla innych. "Raz w trasie do Moskwy przepaliła się żarówka, a policja tylko czeka na takie historie - czas gonił, a dostęp do reflektora jest utrudniony - wymieniłem na nową i ruszyłem dalej w drogę. Żeby nie tracić na czasie pracy, poświęciłem na to 45 minut z obowiązkowej przerwy… "
  • ~zoom
    (2016-09-15 12:00)
    A POSTĘPOWA Europa, wszyscy ci światli liberałowie, socjaliści i inni magicy, co to wiedzą lepiej, to skierowaliby takiego malutkiego Czarka na zabieg aborcyjny. Bo taki jest teraz ten postęp właśnie!
  • ~pieszy
    (2016-09-20 17:13)
    gdzie jest prawo, kto wydał zezwolenie na prowadzenie pojazdów mechanicznych ?
  • ~eela
    (2016-09-08 17:57)
    oczywiscie szacun , ale jak pisza ze bez rak to widze uciete w ramionach, a nie bez dloni, on ma rece ale w 2/3 czyli jeszcze cos moze zrobic !!! powinno pisac bez dloni , to by byla prawdziwa sztuka jak by mial sam tulw