Ministerstwo zmienia sposób naliczania punktów karnych dla kierowców. Jak drogówka się w tym połapie?

| Aktualizacja:

Nadciągają zmiany w systemie karania kierowców. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji stworzyło projekt rozporządzenia, które wprowadza nowe zasady przyznawania punktów karnych.

wróć do artykułu
  • ~Leopold
    (2016-08-14 21:41)
    Czy dla członków sekty będzie lżejszy taryfikator ?
  • ~Niezarejestrowany
    (2016-07-13 22:35)
    Stop piratom drogowym oraz ministrowi MSWiA! Skąd tak wysokie poparcie dla PIS w sondażach? Przecież te zmiany zalegalizują jazdy po miastach ala Frog. A może niech jeżdżą, jak Frog? Tyle, że przed domem ministra i przed szkołą, gdzie uczy się jego dziecko.
  • ~wiesio13 bicz na PO
    (2016-07-13 01:42)
    I brawo, wreszcie PIS wyprostował te idiotyzmy POwskoPSLowskie
  • ~człek
    (2016-07-12 21:32)
    A kiedy karanie policjantów za bezkarną fantazję za kierownicą i butę wobec słabszych i niewinnych
  • ~abc de
    (2016-07-12 19:48)
    Na zachodzie gdzie nie ma takiego koszmarnego problemu z pijusami mordercami, goscia w d... upitego wsadzaja za kraty i czeso auto przepada ( dobry adwokat - to czesto cena auta). w Niemczech dostaja dodatkowo "idiotentest" , ktory zdac jest sztuka i do tego jest drogi. Przy recydywie czesto jest on jrownoznaczny z odebraniem prawka na reszte zycia.
  • ~ewr
    (2016-07-12 17:49)
    Idiotyzmy trzeba prostować Spadek Pokrętnych Obłudników i zielonych ludzików z PSL-u ciąży.
  • ~Akuku
    (2016-07-12 17:32)
    Kolejna dobra zmiana!
  • ~dojcz
    (2016-07-12 16:16)
    ....MSWiA twierdzi, że nowe przepisy wejdą w życie 1 stycznia 2016 roku. ...kto tu się myli napewno nie MSWiA tylko pismak z der dziennik nie umiejący czytać po polsku
  • ~głos rozsądku!
    (2016-07-12 16:11)
    przytoczony przykałd wyprzedzania powinien bezwgzlędnie skończyć się zatrzymaniem prawa jazdy - gdyż takie zachowanie to skrajna głupota mogąca skutkować tragicznie. Nadmierna prędkość dopóki nie skutkuje przekroczeniem linii może skutkować jedynie najechaniem na tył pojazdu lub gorzej wypadkiem na skrzyżowaniu, nieprawidłowe przekraczanie linii ciągłych, wyprzedzanie niesie zdecydowanie gorsze nastepstwa....
  • ~Genio
    (2016-07-12 15:52)
    Niech wprowadzą pełną samowolkę. A punkty, np. jeden dopiero od 100 wykroczenia. Obecnie ludzie są zbyt prymitywni, aby łagodzić w ten sposób prawo.
  • ~prorok
    (2016-07-12 15:43)
    Tak, wejdą 1.01 2016 roku :)

Może zainteresować Cię też: