"Złoty mercedes" wcale nie był złoty? Beata Kempa: A jakie to ma znaczenie?

| Aktualizacja:

"Złoty mercedes", o którym mówił minister skarbu Dawid Jackiewicz w czasie ogłaszania wyników audytu, był życzeniem prezesa Lotto Wojciecha Szpila - twierdzi "Super Express". I publikuje mocno "pozłacane" zdjęcie. Sęk w tym, że auto wcale nie było złote.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2016-05-12 09:49)
    mark twain ... "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. .."
  • ~ja ja
    (2016-05-12 09:56)
    Chłoptaś w sitwy PO-PSL skromny bardzo. Mógł zażądać lektyki, a on tylko mercedesa w kolorze obojętnie jakim byleby szarozłotym i z szoferem.
  • ~Komunista i złodziej drugiego sortu.
    (2016-05-12 10:04)
    No dalej pisdziorki szczekać na Po i PSL.Właźcie w d.... beacie wazelinie. Nie zasługujecie na duże litery.
  • ~wszelkie metody dobre dla TKM
    (2016-05-12 10:10)
    Bolszewickie metody pisu: kłamstwa, półprawdy, insynuacje...
  • ~hager52
    (2016-05-12 10:17)
    katolicy głoszą, że pierwszy milion trzeba ukraść co też czynią wzorując się na swoim kościele, który okrada Polskę na wszelkie sposoby. 26 katolickich rządów to jedna wielka kradzież i ciągłe jasełka, a to o krzyż w sejmie, a to o preambułę, a to o "zamach" smoleński itd. itp. No i to ciągłe grzebanie w c..pkach dla odwrócenia uwagi od katolickich szwindli
  • ~Sokular
    (2016-05-12 10:26)
    Złoty pewno nie był ale chodziło mu o ten kolor a to już świadczy o pustce duchowej i śmieszności osoby,która przecięż powinna być predystynowana do zarządzania wielkim polskim majątkiem.To kolejne świadectwo kim byli i co mieli w głowie ludzie tamtej ekipy-ĄŻ STRACH SIĘ BAĆ....................jak płynęła kasa z naszych podatków............
  • ~jula
    (2016-05-12 11:08)
    Mam pewność ,że wczorajsza hucpa w sejmie sprowadza się do przysłowiowej opony zniszczonej podczas przewożenia pana Dudy . Cyrk pana Zielińskiego ? W końcu sakramentalne stwierdzenie -TO NIE TA OPONA - myslałam ,że dureń jest jeden otóż nie . Zespół zarażony jest wirusem imbecylizmu .
  • ~taktotak
    (2016-05-12 11:16)
    Pani Kempo, wstydu oszczędź - jak najmniej się odzywaj!
  • ~Przysłowie
    (2016-05-12 11:25)
    Pani Kempo, pies który szczeka, mało daje mleka.
  • ~Apollo
    (2016-05-12 11:43)
    Ot i proszę Kempa nie tylko nie grzeszy urodą i rozumkiem ale daltonizm też jej jest nieobcy .Kto ją chciał ?
  • ~eedek
    (2016-05-12 11:48)
    Siedzi za bez wyroku? A jakie to ma znaczenie? Niech posiedzi awansem.
  • ~KOT-alik
    (2016-05-12 11:56)
    ten mercedes był taki złoty jak z KLEMPY prawnik
  • ~Prezes
    (2016-05-12 11:57)
    Kempa! Za słabo! Za słabo! Za słabo ich opier....łaś! Miałaś tym z PełO do gardeł skoczyć! A ty co? Jakieś ble, ble, ble... Wiesz, że zamierzam spuścić Szydłową z falami ********* chcesz być na jej miejsce? To szczekaj i gryź, bo inaczaj ciebie tż kopnę w 4 litery! Nie ma znaczenia, czy będziesz ujadać z sensem,;ciemny lud - jak to mówi Kurski, wszystko kupi, byle tylko piana leciała ci z pyska!!!
  • ~POLAK
    (2016-05-12 12:05)
    ZŁOTY NIE BYŁ ALE BYŁ ZAROBKI TEŻ BYŁY NIE NETO TYLKO BRU TO MAŁE
  • ~Andrzej
    (2016-05-12 12:12)
    Beatko, a jakie ma to znaczenie, że co chwila kłamiesz. Pójdziesz do spowiedzi i po bólu.
  • ~makaron530
    (2016-05-12 12:16)
    Same głupoty jak czytam komentarze, kto was uczył ? Wczoraj, PO i PSL wszystkiego się wypierali, nawet w żart obracali i żądali dowodów, ot złoty czy nie, zielony czy czerwony nie ma różnicy, ważne, że DOWÓD się znalazł. Tak audyt nie wyssany z palca. Kto ma wątpliwości, ten ma oczy i uszy "zawiązane".
  • ~Billy Bud
    (2016-05-12 12:16)
    A czy ktoś myślał,ze ten merc to jest naprawdę, ze złota ? Przecież to idiotyzm . A że ten zażądał samochodu , mercedesa , to mało , mało ?????? , a czemu nie miałby jeździć autobusem, tramwajem , metrem , rowerem , czemu ? bo co ? a kto to taki, prezes spółki ? cóż to za wybitna figura ?
  • ~Wkurzony
    (2016-05-12 12:21)
    A ci, co go tak żałują, że to jednak nie złoty, to niech się zrzucą i mu kupią , niech ma złoty. .We łbach się tym ludziom przewraca , kompletnie .
  • ~ąlajn
    (2016-05-12 12:24)
    "Jakie to ma znaczenie [...]" - no właśnie, przecież to bez znaczenia. Jak trzeba kogoś uwalić to się uwali bo nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani jak mawiał Dzierżyński. Pan zbyszek i jego siepacze znajdą haki na każdego.
  • ~dor
    (2016-05-12 12:28)
    Jak zwykle PO-wskie okręcanie kota ogonem.