Samochodowy złom to złoty interes? Tajniki "rdzawego biznesu" odsłania szef złomowiska

| Aktualizacja:

Sławomir Szymański, właściciel złomowiska w miejscowości Wiązowna, swój "rdzawy biznes" rozkręcał, przewożąc rupiecie wysłużonym starem. Dziś na kilku hektarach jego firma mieści 3,5 tysiąca ton żelastwa. Jej wartość szacuje się w milionach złotych, a sercem biznesu jest autokasacja, czyli stacja demontażu pojazdów.   

wróć do artykułu
 • ~szofer
  (2016-03-23 18:25)
  Nie słyszałem jeszcze od prowadzącego działalność gospodarczą, że mu sie opłaci kazdy nażeka i mówi , że chyba ostatni rok prowadzi działalność, ale jak się popatrzy to żaden nie zrezygnował , dalej prowadzi firmę , jeżdzi dobrym autem , mieszka w pożądnym domu jednorodzinnym , kształci dzieci za granicą, skad ma na to pieniadze ? przeciezbiznes jest na skraju bankrudztwa, z tego wynika , że to tylko takie (pi.....enie) gadanie panie złomiar.
 • ~Pisac kazdy moze, troche lepiej, lub g
  (2016-03-23 16:20)
  Skasowac uczciwy post latwo. Napisac cos madrego nie jest latwo.
 • ~cdn/ kupa zlomu rowna z kamieni kupa
  (2016-03-23 16:16)
  2 x 1. Dwa w jednym. Reklama i temat zastepczy.
 • ~Tmk
  (2016-10-09 08:23)
  Cyt. "Niebezpieczne również jest wyjmowanie czy wycinanie szyb, gdyż drobinki szkła mogą uszkodzić gałkę oczną." Chyba Pan Sławomir zapomniał jak jego Grzesio z Robertem "wyjmowali" szyby za pomocą młotka o wysadzaniu szyb za pomocą poduszek powietrznych trudno zapomnieć. Ja się to ma do BHP ?
 • ~junak
  (2016-03-24 09:52)
  tak sprzęt dać obronie cywilnej i niech ustawi na kierunek wschodni. Przynajmniej będ mieli gdzie ćwiczyć a z daleka to bedzie widać jaka przewagę mamyw uzbrojeniu. Na złom zawsze czas .