News dziennik.pl: Kompromitacja sądu? Sprawa Krzysztofa Hołowczyca umorzona

| Aktualizacja:

"To dosłownie stało się na dniach - wróciłem z wyjazdu i dostałem informację od prawnika, że sprawa została umorzona i cześć, nie możemy dalej się bronić, już po wszystkim" - stwierdza w rozmowie z dziennik.pl Krzysztof Hołowczyc.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2015-11-02 12:05)
    normalka, wez sie Holek przyznaj
    do usilowania zabojstwa, to bedzisz
    mial wicej czasu na procesy... z kk
    i artykul duzy, 30 lat jak nic
  • ~olo
    (2015-11-02 12:08)
    do prawa trzeba miec podejscie praktyczne
  • ~olo
    (2015-11-02 12:35)
    1 rok i 2 m-ce ?? buahahha
    dobrze,ze nie 3 m-ce przed przedawnieniem...
    takie dowcipy tez sie zdarzaja,ale
    zawsze mozna zrobic 148 kk,nie ?
    tylko wtedy predkosc jest chyba umarzana z kw
    ale pobawic sie mozna, to nie kc,
    ze czynosc pozorna uniewaznia sprawe, he,he
  • ~Robnad
    (2015-11-02 12:41)
    ktoś tu rżnie durnia, i to na POtęgę, a dokładnie dwie strony.
    jedna zamiata POd dywan jak to robi od 8 lat, druga czując się z tego POwodu oburzona, bo to prawie gwałt na dziewictwie POkemońskim.

    czego by nie dotyczyło.
    od przewałow na miliardy, PO takie tam doopcenie ego.
  • ~OBYWATEL
    (2015-11-02 13:09)
    CWANIAK !!!
  • ~Da
    (2015-11-02 13:10)
    Równi i równiejsi ... Orwell się kłania
  • ~uważajcie na takich świrów na drodze !!!
    (2015-11-02 13:41)
    On jest świętą krową, POlityk, a teraz reklamuje Play'a.
  • ~kola
    (2015-11-02 13:56)
    Hahahahahahahahahahahhahahahahhahahahah!!!
  • ~KOLO
    (2015-11-02 14:05)
    POLSKA TO DZIKI KRAJ ,KRAJ KOLESI PO
  • ~nero
    (2015-11-02 14:05)
    Biedny Hołowczyc!!
    PRAWDZIWY TWARDZIEL!!!
    Chciał się bronić ,jak prawdziwy mężczyzna, i udowodnić jakim to jest praworządnym obywatelem i twardzielem . A te holerne, tępe przekupne i skorumpowane sądy skrzywdziły Hołowczyca, umarzając jego sprawę!!
    No i co on biedny ma teraz zrobić, ma związane ręce!!!
    Też bym się wkurzył na jego miejscu! HahahahahahahahahahahaHahahahahahahahahahaha!!
  • ~xxx
    (2015-11-02 14:43)
    Platformiany pluszaczek.
  • ~sulejman
    (2015-11-02 15:32)
    Z tego wynika, że Hołek jest bezkarny, bo jest działaczem PO, był a może jeszcze jest eurodeputowanym z poręki Tuska.
    Zwykłego polaczka udupią za podejrzenie kradzieży batonika za 99 gr.
  • ~Czes
    (2015-11-02 15:36)
    Jestem przekonany ( na podstawie doświadczenia ) ,że pan H. jechał ok. 160 km/h. Ale w sądzie oceniono , że z kłotnikiem wiele lat będą się sądzili o pietruszkę, więc stało się jak się stało.
  • ~podatnik
    (2015-11-02 15:41)
    PRL bis trzyma się mocno, nowy Prezydent nowe rozdanie w Sejmie a wyroki po staremu tylko dla maleńkich bez dostępu do telewizji!
  • ~mąż
    (2015-11-02 15:45)
    A moja żona, która nigdy nie miała prawa jazdy i nigdy nie prowadziła pojazdu została skazana za prowadzenie pojazdu przez sędziego z sadu w Piasecznie. Odwołać się nie można bo przysłali nakaz płatniczy, a o wyroku z uzasadnieniem zapomnieli. Dlatego życzę temu lemingowi z sadu , żeby zachorował na koklusz i na swędzenie jaj.
  • ~ten kszysio to
    (2015-11-02 15:49)
    Pazerny krętacz
  • ~tep
    (2015-11-02 16:38)
    wiadomo ze POlskie sady to cyrk a sedziowie to blazny a krzysio to przyglup i idiota
  • ~daniel
    (2015-11-02 17:12)
    Zamknac dziada!
  • ~ala
    (2015-11-02 17:49)
    bez zawieszania "niezawisłych" nie ma co marzyc o panstwie prawa
  • ~44
    (2015-11-02 18:00)
    Ulubieniec Bronisława Komorowskiego. :))) Takim się po prostu umarza. :)