Wpadka ze zdjęciem Ewy Kopacz. "Mercedes powinien chwalić się tym w Niemczech"

| Aktualizacja:

"W drodze do Sieradza:) #Evovan" - napisał na Twitterze rzecznik rządu Cezary Tomczyk i zamieścił wspólne zdjęcie z Ewą Kopacz, Michałem Kamińskim i pewnym logotypem... W sieci zawrzało.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2015-10-06 10:38)
    to sa debile, takie,ze az strach
    logo merca, gdy afera z VW,
    to nie ejst smieszne, gruby spiewaku
  • ~olo
    (2015-10-06 10:41)
    czy tam ktos mysli ?
  • ~Wiesio 13 bicz na POmatołki
    (2015-10-06 10:41)
    W życiu mercedesa nie kupię. Jeśli takie miernoty go reklamują to znaczy się jest to scheisse.
  • ~Dramat
    (2015-10-06 10:44)
    Konieczna dymisja! ktoś z tyłu busa puścił bonka. Na pewno jadą na chrzczonym paliwie, płyn do szyb jest zastąpiony wodą z mydłem a kierowca pijany. Dodam, że opony pewnie łyse. Zdjęcie wykonane Japońskim aparatem.
  • ~Obserwatorka
    (2015-10-06 10:49)
    Głupi człowiek otacza się jeszcze głupszymi - to jest obraz PEK. Najpierw mówi, że zlikwiduje składki na NFZ i ZUS, potem, że te składki będzie płacił budżet państwa, promuje marki modowe i samochodowe. Tam naprawdę nikt nie myśli !!! Albo są ograniczeni umysłowo, albo wyrachowani sądząc, że społeczeństwo na nich zagłosuje. Obydwie możliwości całkowicie ich dyskwalifikują.
  • ~sam
    (2015-10-06 11:35)
    Jeśli naprawdę Pani Kopacz jest Premierem Polskiego Rządu , To niech Promuje POLSKĘ i Polską Gospodarkę . Niemcy ze swoją sobie poradzą bez jej pomocy !
  • ~Detrytus
    (2015-10-06 14:02)
    Pisiorskie trolle wykorzystaj każdą okazję.
  • ~Paw37
    (2015-10-06 16:37)
    Mercedes to dobra firma. VW logo ma pokazywac?! Bylo na fotelu, to jest w kadrze!
  • ~Obywatel Europy
    (2015-10-06 17:53)
    Wlaczcie myslenie. Najpierw biedronka teraz mercedes. To nie jest przypadek, rudy jej podpowiada jak ma splacic swoje kredyty. Zaloze sie, ze w tym roku, oswiadczenie majatkowe Ewki bedzie juz na plusie.
  • ~kate
    (2015-10-06 18:00)
    To już zmianiła ksywę z Evy Peeron na Ewę Wpadka?
  • ~gość
    (2015-10-06 18:34)
    Ten 'logotyp' to ten tłusty TYP w białych okularkach?! :)))
  • ~olo
    (2015-10-06 18:43)
    bylo na fotelu i jest
    w centrum kadru, he,he
  • ~sava
    (2015-10-06 18:56)
    przez przypadek coś się ekipie udało. co prawda nie dla kraju ale to zawsze jakiś sukces
  • ~ee
    (2015-10-06 19:10)
    Cytat z wypowiedzi Ewy Kopacz w Bydgoszczy : " Miastem , które nas gościło - był Bydgoszcz." - Kłania się podstawówka !!!
  • ~Zdzichu
    (2015-10-06 20:13)
    Tak wyglada Polaska. Obraz niewiarygodney, usmiechnietej tepoty.
  • ~bolo
    (2015-10-06 20:52)
    Rodacy,jakiego panstwa na swiecie premier, na swoje stanowisko ustala lekarza rodzinnego i sprzedajac Polske za 100tys miesiecznie dla niemcow???
  • ~Janis DIDDER Joplin
    (2015-10-06 21:20)
    Oh Lord, you bought me a Mercedes Benz
    My friends all drive Porsches, You must me make amends.
    I was lazy all my lifetime, but I took refugees from my German friends,
    So Lord, I got the Mercedes Benz
  • ~Opolanin
    (2015-10-06 21:39)
    Logo mercedesa a wokol straszne zakute antypolskie mordy rodem z "lewicy"! za kazda mordę 10 lat kamieniolomow!
  • ~zyczliwy
    (2015-10-10 17:16)
    Ci co teraz innych opluwacie a po wygranej pis będziecie ze strachu robić w gacie.
  • ~Amster
    (2017-04-05 14:56)
    Teraz ponownie czaję sie na mercedesa 124-órkę to był sprzęt. Moje pierwsze auto (rocznik 86 tak jak ja) Kupię ale dopiero jako 4 auto w rodzinie bo na razie są inne wydatki. Pozdrawiam Was wszystkich drodzy Polacy nieważne za jaką partią głosujecie.