Dwa miliony samochodów Audi z oszukańczym oprogramowaniem

| Aktualizacja:

Afera spalinowa w koncernie Volkswagen zatacza coraz szersze kręgi. Rzecznik Audi oznajmił, że ponad 2 mln samochodów tej marki, zostało wyposażonych w aparaturę umożliwiającą fałszowanie danych o szkodliwości emisji spalin.  

wróć do artykułu
  • ~Andre L-P
    (2015-09-28 16:08)
    Oto prawdziwa twarz" wspolczesnych"niemcow I Niemiec OSZUSCI -TANDECIARZE przedtem robili tandete w ladnym opakownaiu teraz celowo dla zysku - w luxusowych autach montuja klamliwe dane oszukujac klientowe swiatowe organizacje I gazujac ludzkosc! Ten" nowy" Drang Nach die Welt pod wodza Angeli Merlel trwal w oszustwach i perfidnej polityce od lat.teraz nadszedl czys rozliczyc niemieckich producentow ONE BY ONE rzadajac odszkodowan - zarty z NIEMCAMI SIE SKONCZYLY - zasluzyli by traktowac ich jako DEUTSCHE BANNANAS REPUBLIK- Niemcy to nieuczciwy i niewiarygodny partner, i Basta! - bez wzgledu na to jaka postawe przyjmie teraz "oficjalnie" niemiecki rzad "by ratowac twarz" od nieuczciwej I niechlubnej polityki niemieckiego biznesu, pokazali Swiatu raz na zawsze ich prawdziwa Historyczna mentalnosc !!
  • ~uwe
    (2015-09-28 16:32)
    Jeśli Niemcy tak oszukiwali, to aż strach pomyśleć co robili i robią inni. Amerykanie i Japończycy na pewno nie są w tyle.

Może zainteresować Cię też: