Michał Wiśniewski o jeździe po alkoholu: Wydmuchałem 2,4 promila...

| Aktualizacja:

Ta historia musiała się wydarzyć, żebym coś zrozumiał - tak Michał Wiśniewski, muzyk i kompozytor, wspominał to, co wydarzyło się 13 lat temu, kiedy wracał do domu, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.

wróć do artykułu
  • ~ha ha ha
    (2015-09-19 18:56)
    jakie idiol ma wykształcenie? zawodowe? czy podstawówka?
  • ~Jadzik
    (2015-09-19 19:05)
    Faktycznie, ma się przygłup czym chwalić.
  • ~grojek
    (2015-09-19 20:43)
    "Muzyk"... hahahaha hahahahaha hahahahahahah bo walnę!
  • ~podpaliłem budkę pod ambasadą rosyjską
    (2015-09-20 01:17)
    A teraz pytanie: Ile razy ten imbecyl był zapraszany do wszelakich "opiniotwórczych" programów? Ja się pytam co ten człowiek sobą reprezentuje, że ma nam mówić co mamy myśleć? Takie mamy "elity": pederaści jak Durczok, alkoholicy jak Olbrychski; Wiśniewski; Liszowska, prezydent co to obiecuje Hadaczowi mieszkanie za skakanie pod krzyżem pod ustawkę kampanijną, złodziei jak Bury i pewnie połowa PSL, afery FOZ SLD i tak mogę bez końca. E L I T Y
  • ~łomatko
    (2015-09-19 18:18)
    to Tajner dorabiał jako policjant?
    łomatko.
  • ~Autor
    (2015-09-19 21:03)
    "muzyk". chyba muzykant...
  • ~WAW
    (2015-09-19 19:33)
    MA KWALIFIKACJE DO SEMINARIUM DUCHOWNEGO... :))
  • ~antyzbok Stan
    (2015-09-19 22:51)
    szkoda,że nie ******* gdzieś w beton z tym czerwonym przygłupiastym łbem...
  • ~rydzio
    (2015-09-19 19:34)
    Jest pobożny, głęboko wierzący. Czego jeszcze od niego wymagać ? Typowy Polak katolik.
    Wykształciuchy mogą mu...
  • ~Krytyk muzyczny
    (2015-09-20 12:33)
    Powinien sie pochwalic, ze w toalecie stawia czerwone klocki o zapachu pomaranczowym i nigdy nie uzywa papieru toaletowego, bo zjada go na sniadanie popijajac octem. Po czyms takim z pewnoscia sprzeda mu sie kilka plyt po 99% przecenie.
  • ~popieram Polskę
    (2015-09-20 08:04)
    A teraz pytanie: Ile razy ten imbecyl był zapraszany do wszelakich "opiniotwórczych" programów? Ja się pytam co ten człowiek sobą reprezentuje, że ma nam mówić co mamy myśleć? Takie mamy "elity": pederaści jak Durczok, alkoholicy jak Olbrychski; Wiśniewski; Liszowska, prezydent co to obiecuje Hadaczowi mieszkanie za skakanie pod krzyżem pod ustawkę kampanijną, złodziei jak Bury i pewnie połowa PSL, afery FOZ SLD i tak mogę bez końca. E L I T Y zwiń
  • ~Stiff