TYLKO W DZIENNIK.PL! Opinia biegłego sądowego w sprawie Krzysztofa Hołowczyca. Przekroczył prędkość, jechał 161 km/h

| Aktualizacja:

Jechał o ponad 40 km/h mniej niż szacowała drogówka, ale i tak o ponad 70 km/h więcej niż pozwala prawo - dziennik.pl dotarł do wniosków z opinii biegłego dotyczącej złamania przepisów drogowych przez Krzysztofa Hołowczyca. Drogówka twierdzi, że słynny kierowca drastycznie przekroczył dozwoloną prędkość. Rajdowiec mandatu nie przyjął i sprawa trafiła do sądu.

wróć do artykułu
  • ~AntyPałkownik
    (2015-05-18 21:59)
    Żal dupę pałom ściska, że zarabiają grosze szmaciarze, to się muszą wyładować.
  • ~pkpl
    (2015-05-18 16:15)
    Rzekomemu blokowaniu etatu przez Dudę przyjrzało się natomiast RMF FM. Okazało się, że uczelnia nie wypłaca Andrzejowi Dudzie żadnych pieniędzy, a poza tym uniwersytet zatrudnił osoby, które zastępują kandydata PiS. Poza tym, rzecznik UJ wyjaśnił, że uczelnia jest zobowiązana do udzielenia bezpłatnego urlopu każdemu pracownikowi, który został posłem czy senatorem.
  • ~Uwaga
    (2015-05-20 06:56)
    Gestapo nie kłamie. Zabrać mu prawko i do KL.
  • ~ZbyszekD
    (2015-05-18 19:02)
    ~abebe2015-05-18 16:33 na czołowych miejscach w dzienniku.pl jest 5 artykułów o debacie - mało ci?? Takiego durnia trudno sobie wyobrazić!!! Kto się zbłaźnił to okaże się w najbliższą niedzielę - wierzę, że ludzie pogonią bul-gafę!!!
  • ~ksiadz
    (2015-05-18 19:18)
    antoni - jeszcze 6 dni i wychodzisz!
  • ~POdlandią rządzą POtwory,MAFIA!!!
    (2015-05-22 08:06)
    Tobie by zabrali prawko bez dyskusji!!!
  • ~kierowca
    (2015-05-21 08:21)
    Ta sportowa syrena to tandetne szpetne badziewie.Tyle na razie.
  • ~Gemini
    (2015-05-25 09:35)
    Szkoda pieniędzy podatnika na takie wydłużające się procesy. Reakcja prawa powinna być szybka, skuteczna i dotkliwa, by także celebryci poznali, co to znaczy łamać prawo i to w takim wymiarze.
  • ~kobra
    (2015-05-19 12:13)
    Policja oceniała, że przekroczył prędkość o 114 km/h Czyli co jechał 204 km/h? Czym w takim razie go dogonili? Mają taki sprzęt?
  • ~konstytucjonalista
    (2015-05-18 15:15)
    BUL...BULU...BULA... BÓLÓ...BUL...


    PREZYDENT NA BAKIER Z ORTOGRAFIĄ ?
    KANDYDAT POWSI-PSL KOMOROWSKI NIECH SIĘ NAUCZY PISAĆ PO POLSKU BO OBCIACH NAM ROBI W ŚWIECIE.


    Kpiny z Komorowskiego na antenie TVN. Prokop po prezydencku o "BULU" pleców


    Problemy Bronisława Komorowskiego z polską ortografią są powszechnie znane i wielokrotnie stawały się obiektem kpin. Ale taki numer na antenie TVN. I to w programie "na żywo" - tego się nikt nie spodziewał. W roli głównej wystąpił Marcin Prokop.

    "Dzień dobry TVN" to poranna audycja, w której poruszane są rozmaite tematy. Te poważne i całkiem absurdalne. Prowadzący się zmieniają - jeden z ostatnich programów prowadziła znana para Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zajęli się między innymi problemami z bólami pleców u dzieci. Ale nie medyczne zagadnienia przykuły uwagę telewidzów.

    "Marcin Prokop zakpił z głowy państwa! Podczas emisji programu "Dzień dobry TVN" wypalił, że będzie notował po prezydencku. "Inne powody BULU pleców" - napisał na tablicy" - relacjonuje fakt.pl

    Prokop na tym nie poprzestał. Dalej kpił z Bronisława Komorowskiego.
    "Prezydent chyba by tak napisał - powiedział prezenter poprawiając pisownię na: "Inne powody buló pleców". Aż w końcu wpisał dwa "ó" - podaje tabloid.


    Akcja Prokopa to aluzja do słynnej wpadki Bronisław Komorowskiego, gdy w 2011 roku (po tragicznym tsunami) prezydent wpisał się do księgi kondolencyjnej w japońskiej ambasadzie.
    "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bulu i w nadzieji na pokonanie skutków katastrofy" - napisał B. Komorowski.


    wśród komentarzy znalezione w onecie:

    I choćby przyszło stu Karolaków
    I każdy zjadłby trzy miski flaków
    I choćby nie wiem jak się wytężał
    Nie popchną Bronka - taki to ciężar
    I choć popychać będzie Majchrowski
    Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
    Nie dadzą rady podsadzić Bronka
    Puści on tylko głośnego bąka
    I choćby Holland to filmowała
    Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
    Choćby Olbrychski machał szabelką
    Gorzały pijąc butelkę wielką
    A Penderecki wspólnie z Rubikiem
    By napisali piękną muzykę
    I choćby film ten zdobył Oscara
    Bronek to kicha, obciach i siara"

    Bul na plecy sówlerkę wziął,
    Dalej z nią chodzi wciąż,
    Ta mu gada podpowiada,
    A On nie rozumie wciąż!
    Gafy strzela,
    Głupio gada,
    Głosowanie wciąż powtarza,
    Prezydętem chciałby być,
    A tu nie wychodzi nic.

    ból bulla bulu
    bul, bóló, bul ...bul ...bul...bóló ...bul ...

    DUDA WYGRA
  • ~kako
    (2015-05-20 11:07)
    ~kobra,
    pomyśl!!!. to tico wyciąga 180 km/h
  • ~zwykły kierowca
    (2015-05-20 09:22)
    Utajnienie procesu Hołowczyca świadczy o tym że jest jakaś niezdrowa manipulacja i wybielić łamiącego przepisy kodeksu drogowego .Dobra prognoza pogody dla bogatych i znanych celebrytów.
  • ~bmx
    (2015-05-24 13:43)
    nie lubie holowczyca
  • ~Sportowiec
    (2015-05-24 15:24)
    Zwykly cham i ignorant
  • ~Lesław
    (2015-05-23 13:10)
    jeszcze jeden równiejszy, hwdpism
  • ~Hołek skończ już, wstydu oszczędz
    (2015-05-18 16:24)
    teraz mu udowodnili, że nie pędził 200 tylko 160 i co to zmieniło, nadal jest takim samym piratem drogowym jak ten który przekracza o 50 w terenie zabudowanym.
  • ~Sołtys
    (2015-05-29 23:54)
    Jeszcze trochę i się przedawni - jak tak ten sąd będzie to prowadził
  • ~poko_loko
    (2015-06-04 12:43)
    wyrok oczywiscie wydali juz wszystko-najlepiej-wiedzacy-polacy.

    jest spor wiec jest sprawa w sadzie. watpliwe jest uzasadnienie utajnienia. chcialbym bardzo zeby bylo jawne - i c hyba kazdy kogo juz niebiescy wy<><huhali na swoje fotoradary chcialbym tez wiedziec jak sie sad wypowie w uzasadnieniu wyroku.

    a spor nie idzie o to czy zlamal przepisy czy nie ale o ZASADE POMIARU.
    ludzie zdejmijcie jeden z drugim klapki z oczu. policja juz dawno przestala bronic dobra obywateli - oni teraz wyrabiaja normy i zarabiaja pieniadze.
  • ~woźnica
    (2015-05-19 00:04)
    "musiałbym być idiotą, żeby tak zachowywać się za kierownicą - mówił "Hołek"
    A nie jest?.
    Biegły twierdzi, że pomiar był zrobiony prawidłowo to dlaczego sam napisał (bez pomiaru) że jechał 161km/h. Widać fachowiec, jasnowidz,to dobrze że chociaż policja ma fotoradar, bo jak by tak stał i na oko dzielił mandaty i określał na oko szybkość to by źle było.
    A Chołowczyc powinien chodzić pieszo ,prawo jazdy powinien mieć zabrane.
  • ~adam
    (2015-06-23 21:55)
    zwykły kierowca /szofer/ tylko ma cholerne parcie na tzw. szkło.
    Ktoś za nim stoi, ale żeby do parlamentu ???