Ile przejechał samochód Radosława Sikorskiego? Marszałek pozywa tabloid za prowokację

| Aktualizacja:

"Fakt" twierdzi, że prywatny samochód Radosława Sikorskiego podczas ostatniego przeglądu miał na liczniku 30 tys. km. Zaś marszałek utrzymuje, że jako poseł tym autem zrobił 90 tys. km. Gazeta pyta jakim cudem? I przedstawia wyniki prowokacji w serwisie japońskiej marki.

wróć do artykułu
  • ~pytek
    (2014-12-12 13:54)
    A gdzie informacja o stanie zdrowia Bolka?
    Czy już wymienił się kroplówkami z Kiszczakiem?
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2014-12-12 13:55)
    W NORMALNYM KRAJU PRZEKRĘT WATAHA JUŻ BYŁBY NA ŚMIETNIKU HISTORII , ZA RZĄDÓW MAFII - PO WSZYSTKO WOLNO ...
  • ~Kwachy też tak nas biedaków kroiły
    (2014-12-12 13:56)
    Idzie w zaparte jak rasowy kryminalista.Mamy wierzyć,że bufon i narcyz,Który uwielbia bizantyjski przepych jezdził kilkunastoletnim Golfem?Starego trupa z milionem kilometrów kupił pewnie za cene złomu,żeby kraść publiczne pieniądze na paliwo.a dupsko woził państwową limuzyna z kierowcą i lokajem,który dowoził mu pizze do domu.
  • ~Dość bezprawia w Polsce
    (2014-12-12 14:02)
    Że tez bufon nie wpadł na POmysł,żeby kupić ruskiego Kraza.Taki pali 100l na 100km
  • ~rabi
    (2014-12-12 14:10)
    odczepcie się od Radzia,
    jeździł POrządnym samochodem teścia !!!
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-12 14:25)
    O Matko, przypuszczam, że marshall Radkowycz już sam nie wie, na czym mu dupa jeździ, kuervas.
    Hej !-
  • ~Bulba
    (2014-12-12 14:30)
    I pewnie jeździł wszystkimi autami naraz.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-12-12 14:49)
    Nawet ten nie potrafi czytać ze zrozumieniem. W artykule jest od 2010 nie od 2007
  • ~Robnad
    (2014-12-12 14:51)
    Ciippka Kaczynski wydal 100 000 zl na rozjazdy a nie ma prawa jazdy i jezdzi tylko na kocie !
  • ~Kabaret odjazdowy
    (2014-12-12 14:59)
    rozumiem ,ze to 'uczciwy czlowiek' , tak uczciwy jak Hofman, tylko tego Radka bo tak dziecinnie każe się nazywać , nikt nie ruszy , bo jest nie do ruszenia , chyba ze w gminie u starozakonnych się cos zmieni i przejrzą na oczy.
  • ~arka
    (2014-12-12 15:00)
    O co chodzi ???!!! Przecież NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
    NIC SIĘ NIE STAŁO, CZY BYDŁO ZROZUMIAŁO ???
    STEFAN NIESIOŁOWSKI - PREZYDĘT 2015 !!!
  • ~elyta
    (2014-12-12 15:07)
    Lapac zlodzieja. ZaPOdac na sady a tam kon na ruskiej zmyczy.
  • ~filip13
    (2014-12-12 15:58)
    JAK JEST PRZY KORYCIE TO BIERZE ILE SIĘ DA.
  • ~Znowu stosujecie chamskie metody??!!!
    (2014-12-12 15:59)
    Wygląda na to, że bulwarówka odpowiedzi na te pytania usłyszy od samego Sik=orskiego

    bulwarówka odpowiedzi na te pytania usłyszy od samego Sik=orskiego

    bulwarówka... ... ... od samego Sik=orskiego...


    "bulwarówka"

    "od samego Sik=orskiego..."

    A któż to taki ten - waszym zdaniem - "sam Sik=orski"?

    Łorcyk i krętacz psiajucha!

    A ta "bulwarówka" całkiem sensownie pyta i w sądzie może się okazać, że powodowi należy się impeachment!!!
  • ~sareta
    (2014-12-12 16:45)
    Jolanta Szczypińska (PiS) w tej kadencji co roku pobierała maksymalną wysokość "kilometrówki". Co nie byłoby dziwne, gdyby nie fakt, że posłanka nie ma samochodu.

    - Nigdzie nie jest napisane, że poseł musi jeździć swoim autem. Przepisy pozwalają na użyczenie pojazdu od innej osoby - mówi nam Jolanta Szczypińska.

    Przyznaje, że jeździ bardzo dużo, bo jej okręg jest rozległy, a ona sama ma prawo jazdy. - Ale z różnych względów sama nie prowadzę. Auta nie użycza mi nikt z mojej rodziny. Na wszystko mam stosowne dokumenty, które już sprawdzała Kancelaria Sejmu - mówi Szczypińska. Nie precyzuje, kto jest jej kierowcą i z czyjego auta korzysta.
    Warszawscy też jeżdżą "na maksa"

    Biorąc pod uwagę, że Szczypińska jest posłanką z Pomorza, tak wysoka kwota nie dziwi. Ale okazuje się, że maksymalną kilometrówkę w tej kadencji rozliczali także warszawscy posłowie, wybrani z okręgów nr 19 i 20. To Andrzej Halicki (PO), Barbara Czaplicka (PO), Leszek Jastrzębski (PO), Jacek Sasin (PiS) i Przemysław Wipler.

    I to wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy jest w tym gronie niechlubnym rekordzistą, bo nie dość, że co roku dostawał ponad 35 tys. złotych rocznie kilometrówki, to jeszcze pobierał niemałe kwoty za korzystanie z taksówek. W zeszłym roku było to 9142,2 tys. złotych.
  • ~robson
    (2014-12-12 16:47)
    A tak na PRL najeżdali ,co tam się robi? A teraz wyszło co teraz DOSZŁO dopiero się teraz ROBI.
  • ~robson
    (2014-12-12 16:49)
    To ona jezdziła z tą RÓŻA w GĘBIE. a SUKIENKA za NIĄ?
  • ~prof bydłoszewski
    (2014-12-12 16:53)
    to znaczy że posiadał kilka samochodów i nie wpisywał je w oświadczenia, jak ten lolo Nowak zegarków ?
  • ~klomb
    (2014-12-12 17:09)
    Może się tłumaczyć, że cofnął szafę bo chciał samochód opylić.
  • ~pire
    (2014-12-12 17:42)
    .
    .
    .
    Bezczelny sk...yn, co za zbydlęcenie, w głowie się nie mieści
    .
    .