Alkolock obowiązkowy w samochodach od 2015? Nowe prawo utknęło w Sejmie

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk zapowiedział, że alcolocki będą obowiązkowe od 2015 roku. Dziennik.pl sprawdził, co dzieje się z propozycją rządu.

wróć do artykułu
  • ~kingA
    (2014-09-09 12:10)
    BRAWO 'jas' - TRAFNY WPIS!

    Uklony
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 20:28)
    OLEJ PIS falszywki...pseudo-Wiesio falszywe posty- plaszczak i hofmanek produkcja !
    no tak, jak sa falszywki Wiesio13 bicz na PISmatolki, to znaczy, ze cieciuje Robnad.
  • ~POlityczny alkoholik.
    (2014-09-12 15:53)
    Folksdojcz idzie unii - sie upije ze szczescia ( gdy on zdechnie).
  • ~obsrev 2
    (2014-09-09 09:32)
    Alkolock obowiązkowy w samochodach od 2015? To urządzenie winno dotyczyć tylko osób złapanych na jeździe po pijaku. Kierowców PKS, MPK i innych kierującymi pojazdami masowych przewozów. I koniecznie posłów i senatorów. Reszta nie musi mieć. Chyba, że będzie chciała. Znowu na tej kasie zarobią głównie producenci urządzenia i warsztaty samochodowe. Sami posłowie w Sejmie sabotują tą ustawę. Przecież to są zwykłe moczymordy.
  • ~jaś
    (2014-09-09 09:19)
    Miał ambitny plan, żeby wypić ocean. Jak zwykle był to tylko pic-plan.
  • ~sokular
    (2014-09-09 08:46)
    Widocznie producent alkolocków wycofał się z tego biznesu...
  • ~zdrada
    (2014-09-09 06:59)
    za to inne ustawy przechodzą jak z płatka:
    W rękach niemieckich jest już sto procent mediów lokalnych; bez pięciu tytułów
    Już tylko pięć tytułów prasy lokalnej nie należy do Grupy Wydawniczej Polskapresse. To pełen kolonializm medialny nieznany nigdzie w Europie.
    Jak pisze portal Press.pl Grupa Wydawnicza Polskapresse, czyli niemiecki Verlagsgruppe Passau podpisał wczoraj umowę kupna spółki Express Media, wydawcy m.in. dzienników regionalnych ”Express Bydgoski” i ”Nowości – Dziennik Toruński”. Niemcy szczycą się w komunikacie, że umowa kupna obejmuje wszystkie tytuły Express Media – czyli oprócz dwóch dzienników regionalnych, także 17 tygodników lokalnych w woj. kujawsko-pomorskim – i drukarnię prasową. W sumie Polskapresse będzie więc wydawcą 19 dzienników regionalnych. Poza tym koncernem jest jeszcze pięć tytułów. Jesienią ubiegłego roku alarmowaliśmy, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta najprawdopodobniej zgodzi się, aby Polskapresse wykupiła całą prasę lokalną i portale informacyjne do firmy Mecom Media. Tak się właśnie stało.CZYTAJ WIĘCEJ: Niemiecki koncern medialny Verlagsgruppe Passau działający w Polsce pod nazwą Polskapresse stał się właścicielem 90 procent gazet i portali regionalnych
    Do jesieni ub. r. w niemieckich rękach było 49,8 procent własności dzienników lokalnych, w tym takie tytuły jak np. „Dziennik Zachodni” bardzo wspierający separatystów z Ruchu Autonomii Śląska. Po zgodzie UOKiK dostał kolejne 36,8 procent. Po wczorajszej transakcji stał się właścicielem niemal stu procent gazet lokalnych.
    Specjaliści nie mają wątpliwości. Niemiecki właściciel nie pozwoli, aby w prasie wydawanej w Polsce pojawiały się teksty niezgodne z linią polityczną Berlina. Na ironię zakrawa fakt, że w Niemczech obowiązuje prawo zakazujące sprzedaży niemieckich mediów w obce ręce. Właśnie po to, aby niemiecki odbiorca nie padł ofiarą propagandy obcej racji stanu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-09 07:34)
    Witam czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 2 lata temu.
  • ~Andy
    (2014-09-08 23:48)
    Tak wygląda efekt rudego Dyzmy III RP. Dołęga-Mostowicz mógłby napisać dalszą część przygód swojego Dyzmy. Sukces murowany. A większość Polaków mogłaby powiedzieć "z kogo się śmiejesz, z siebie się śmiejesz".
  • ~jsd
    (2014-09-08 21:58)
    ... a czego oczekiwaliście PO tatusiu debila ??? Przecież jego syn sam o sobie POwiedział ... "jestem debilem"
  • ~f16
    (2014-09-08 21:28)
    Patologiczny rudy łgarz.
    Kłamstwo stało się jego mottem życiowym.
    I taka łajdaczyna dostaje stanowisko w UE.
    Podobno POlityka to zwykły gnój dlatego taki gnojarz POsłuszny został wybrany
  • ~f16
    (2014-09-08 21:28)
    Patologiczny rudy łgarz.
    Kłamstwo stało się jego mottem życiowym.
    I taka łajdaczyna dostaje stanowisko w UE.
    Podobno POlityka to zwykły gnój dlatego taki gnojarz POsłuszny został wybrany
  • ~OGONY WOŁOWE -idziemy po was ! !
    (2014-09-08 21:20)
    ...a i tak RUDEGO ściągniemy stamtąd do POLSKIEGO k r y m i n a ł u ! !
    .
  • ~cieciorka
    (2014-09-08 20:49)
    Ten nierób Tusk nie zrealizował żadnego ze swych planów, oprócz tego żeby Platfusom i ich pociotkom żyło się lepiej.
  • ~el,d
    (2014-09-08 20:39)
    Kłamie czesciej niż s.r.a.
  • ~emer
    (2014-09-08 20:10)
    Jak Tusk coś mówi, to znaczy że tylko mówi. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni.
  • ~klepacz
    (2014-09-09 12:33)
    Ten pies wiedział co mówi . Teraz niech się inni bujają , ja jestem cacy !!!
    !!!
    !!!
  • ~Wiesio13 od tylca ruchany
    (2014-09-08 19:50)
    Precz z Partią Oportunistów (PO) i Pierwszym Oszustem (PO)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:50)
    Ha ha ha...Alez PiSim gul skacze,
    masakra...
    To sa ludzie calkowicie bez klasy :-))))
    Stopien upalantowienia PiS jest nebywale wrecz wysoki.
    Boze miej nas w opiece.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:06)
    Żadnych cloków nie będzie !!!
    Tusku ma taką pensyjkę, że łapówek już nie POtrzebuje !!!