Alkolock obowiązkowy w samochodach od 2015? Nowe prawo utknęło w Sejmie

| Aktualizacja:

Premier Donald Tusk zapowiedział, że alcolocki będą obowiązkowe od 2015 roku. Dziennik.pl sprawdził, co dzieje się z propozycją rządu.

wróć do artykułu
  • ~Dr On
    (2014-09-08 15:50)
    Czyli 460 dla poslow
    100 dla senatorow plus kilka tysiecy dla samorzadowcow i wladz lokalnych i w koncu mamy drogi bezpieczne. Hurra.
  • ~Gorol
    (2014-09-08 16:01)
    Tusk to premier jednego oddechu
  • ~slazak
    (2014-09-08 17:05)
    prawdopodobnie parlamentarzysci mieliby z alkoholomatami najwieksze problemy.
  • ~aron
    (2014-09-08 17:40)
    Debilizm!
  • ~Debil
    (2014-09-08 18:02)
    Kolejny absurdalny, debilny i wymyślony przez kretynów typowy polski niedorzeczny gniot prawny. Jeden więcej, jeden debilizm mniej, co za różnica. Dalej tematu nie będę rozwijał, bo i po co.
  • ~propozycja
    (2014-09-08 18:16)
    Alkolock obowiązkowy w samochodach od 2015? To urządzenie winno dotyczyć tylko osób złapanych na jeździe po pijaku. Kierowców PKS, MPK i innych kierującymi pojazdami masowych przewozów. I koniecznie posłów i senatorów. Reszta nie musi mieć. Chyba, że będzie chciała.
  • ~Dromek
    (2014-09-08 18:32)
    co król europy robi

    Artykuł 15 ust. 6. Traktatu wylicza zadania i kompetencje Przewodniczącego Rady (wkrótce Donalda Tuska):
    „przewodniczenie Radzie i prowadzenie jej prac” (rozdzielanie głosów, układanie – ale nie samodzielnie – porządku obrad, przygotowanie sal obrad, zorganizowanie dobrej kawy i posiłków, transport, przygotowanie materiałów dla każdego z członków rady itp),
    „zapewnianie przygotowania i ciągłości prac Rady we współpracy z Przewodniczącym Komisji i na podstawie pracy Rady ds. Ogólnych”,
    „wspomaganie osiągania spójności i konsensusu w Radzie Unii Europejskiej”,
    przedstawianie Parlamentowi Europejskiemu sprawozdań z każdego posiedzenia Rady.
  • ~klon
    (2014-09-08 18:38)
    Po co alkolock?Wystarczy zapytać Skrzyneckiej kto jest nawalony,a kto nie jest nawalony.
  • ~Polak
    (2014-09-08 18:52)
    Ten POwski złodziej jeszcze na koniec swoich złodziejskich rządów zostawi Polakom niezły pasztet którym się udławią. Jak i wszechobecnym pseudo dobrobytem...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:03)
    TUSKE zabierze alkolocki do Brukseli !!
    POsłowie z PO nie mogliby jeździć PO pijaku !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:04)
    7 lat bredni i obiecanek na koniec "pocałujcie donka w ..."
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:06)
    Żadnych cloków nie będzie !!!
    Tusku ma taką pensyjkę, że łapówek już nie POtrzebuje !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 19:50)
    Ha ha ha...Alez PiSim gul skacze,
    masakra...
    To sa ludzie calkowicie bez klasy :-))))
    Stopien upalantowienia PiS jest nebywale wrecz wysoki.
    Boze miej nas w opiece.
  • ~Wiesio13 od tylca ruchany
    (2014-09-08 19:50)
    Precz z Partią Oportunistów (PO) i Pierwszym Oszustem (PO)
  • ~emer
    (2014-09-08 20:10)
    Jak Tusk coś mówi, to znaczy że tylko mówi. Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-08 20:28)
    OLEJ PIS falszywki...pseudo-Wiesio falszywe posty- plaszczak i hofmanek produkcja !
    no tak, jak sa falszywki Wiesio13 bicz na PISmatolki, to znaczy, ze cieciuje Robnad.
  • ~el,d
    (2014-09-08 20:39)
    Kłamie czesciej niż s.r.a.
  • ~cieciorka
    (2014-09-08 20:49)
    Ten nierób Tusk nie zrealizował żadnego ze swych planów, oprócz tego żeby Platfusom i ich pociotkom żyło się lepiej.
  • ~OGONY WOŁOWE -idziemy po was ! !
    (2014-09-08 21:20)
    ...a i tak RUDEGO ściągniemy stamtąd do POLSKIEGO k r y m i n a ł u ! !
    .
  • ~f16
    (2014-09-08 21:28)
    Patologiczny rudy łgarz.
    Kłamstwo stało się jego mottem życiowym.
    I taka łajdaczyna dostaje stanowisko w UE.
    Podobno POlityka to zwykły gnój dlatego taki gnojarz POsłuszny został wybrany