AKCJA DGP: Jak walczyć z chamstwem na drogach? "Kierowcy są jak osoby niedorosłe"

| Aktualizacja:

Cwaniak, spryciarz, cham – to określenia, którymi polscy kierowcy obrzucają się nadzwyczaj często. Ze zjawiskiem musiał się spotkać każdy, kto prowadził samochód po naszych drogach. Jak z nim walczyć?

wróć do artykułu
 • ~Michał
  (2014-08-25 09:57)
  Obecnie przemoc i chamstwo są lansowane a przez to powszechne w naszym życiu codziennym no to i na drodze też...
 • ~@Achmed
  (2014-08-25 09:39)
  Achmed - wyp.ier.da.laj. do swojej ISIS Lojczyzny, tu w Polsce nikt cie nie chce widziec ani sluchac pierdo.lo.. ny brudasie!
 • ~podatnik
  (2014-08-25 09:37)
  Jakie chamstwo w rozmowach i w stosunku do oponenta, takie chamstwo i w aucie.
  A tak jak pracują na ulicy służby porządkowe, tak pracuje drogówka. Najlepsze są opinie biegłych z prawa drogowego - np.; pomroczność jasna, czy w sprawie prezydenta Wrocławia Dutkiewicza /kolizja/ lub Froga. Zależy, kto po chamsku się zachowuje. Jaśnie państwu i ustosunkowanym wolno wszystko.
 • ~@marek
  (2014-08-25 09:37)
  do marek, arek.. tys sie bratku z hu.. na lby pomienial!
 • ~maniek
  (2014-08-25 09:29)
  Natomiast policjanci w sposób kulturalny potrafią załatwić każdego kierowcę.
  Z uśmiechem na twarzy mówi o wielkości kary i ilości punktów ostrzegając,że jeszcze może zaproponować więcej .
 • ~dziadek
  (2014-08-25 09:16)
  Powołane przeze mnie we wszystkich komendach wojewódzkich specjalne zespoły mają wyłapywać takie osoby nie tylko bezpośrednio na drodze, lecz także koncentrować się na wyłapywaniu ich poprzez internet - zapewnia komendant.

  Nic dodać nic ująć, po prostu ręce i ciul.. opadają
 • ~podatnik
  (2014-08-25 09:16)
  Tak jak przed wojną sobie radzono. Za każde k..wa, h..j i inne znane, a popularne wulgaryzmy, leciał mandat lub grzywna, od ręki. Było to wykroczenie. Tak było trochę po wojnie, czyli po 1945 r. Potem nasi milicjanci zaprzestali. No i do dnia dzisiejszego, nie robi tego policja i straż miejska. Budżet by zyskał.
  Za zwrócenie uwagi naszym demokratom i ludziom walczącym o wolność, prawym i sprawiedliwym katolikom, to można dostać w żeby. Bo honor jest ci u nich wielki. Kultury tylko nie ma. Największe fekalia płyną z usta T. Rydzyka - i co wierni biją brawo i sami potem tak gadają.
 • ~Polak szmaciaż
  (2014-08-25 09:03)
  Najprostszy sposób świata walki z chamstwem na drodze przyszedł od naszego wschodniego sąsiada ROSJI, są to wideorejestratory. Pokazują obiektywnie nasze zachowania na drogach w czasie, w którym "NIKT NAS NIE WIDZI". , bo przy policji to jeździmy o 10 km/h mnij niż pozwalają przepisy. To takie obywatelskie "samoodchamianie"
  Dopóki obywatele Polski i policja, nie zrozumieją bardzo społeczn0-pożyteczna rolę one odgrywają będziemy mieli na drogach rzeźnię!!!

  Nie przekonują mnie mistrzowie świata, którzy jeżdżą najlepiej na świecie, nie przekonują mnie głosy o obronie wizerunku, nie przekonują mnie opinie,że się nie donosi. TRUP NA DRODZE JEST TRUP!!!
  Czy to zrobił niedoszły jeszcze mistrz świata, czy może sąsiad, a może osoba która nie chce ujawnić swojego cudownego wizerunku- życia to nikomu nie zwróci.

  Pozdrawiam Wszystkich i oczekuję ataku ze strony mistrzów świata polskich szos i obrońców swojego przestępczego wizerunku.
  Oczywiście też Policję, która robi co może aby obywatelom zohydzić "społeczny donos".
 • ~Achmed
  (2014-08-25 08:51)
  wszystko przez prymitywny katolizm .
  Allach was wyzwoli
 • ~krasnoludek
  (2014-08-25 07:45)
  Podstawowe pytanie, jak cham ma walczyc z chamstwem? pas possible!

Może zainteresować Cię też: