Prokurator ogłosił zarzuty dla kierowcy, który w Sopocie potrącił 23 osoby

Umyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. To zarzut wobec 32-letniego mieszkańca Redy, który w sobotni wieczór wjechał samochodem na popularny deptak i molo w Sopocie. Grozi mu 10 lat więzienia. Sąd zdecydował również o 3-miesięcznym areszcie dla mężczyzny - podało TVN24.

wróć do artykułu
 • ~obywatel
  (2014-07-22 12:14)
  Zmienić prokuratorów , którzy są zagrożeniem dla Obywateli. Kara dożywotnie zabranie prawo jazdy , zakaz kierowania wszelkimi pojazdami lądowymi, powietrznymi ,wodnymi , łącznie z rowerem . Bezwzględne więzienie o zaostrzonym rygorze min. 25 lat.
 • ~chdkk
  (2014-07-21 15:52)
  po pierwsze jeśli psychol to kto wydał mu prawo jazdy, po drugie w imię nie wiem czego zasłonięta morda tego debila,wiem,wiem tak nakazuje prawo ale rozum śpi.Czuję przez ekran,że polycja cacka się z durniem,prokuratura też oględna i poprawna.PRZECIEŻ TO ZWYKŁY BANDZIOR !
 • ~Jasińska
  (2014-07-21 14:33)
  No wreszcie TV POdała, że to MICHAŁ Ł...a mi na chama w GAZECIE PL. nie wpuszczali lub kasowali posta...cha, cha, cha.."..Jednak ...Michał..- bandzior - syn kurator ..z Wejcherowa...czyli SB ckich sługusów...którzy POuczają innych a sami celowo wychowali BANDZIORA..???..Teraz SB tuszuje ... ProPOnuję zatrudnić papugę WOLAŃSKĄ z SB - tą BOLKOWĄ..- ona ma wpływy... na jej życzenie tzw. SĄD nie POwołał mojego brata (Jana Jasińskiego - numeru lotka BOLKA w kolekturze SB) na świadka w procesie BOLEK - WYSZKOWSKI !!! Wolańska też dysPOnuje POmrocznością jasną...ciemną..." OTO cała tajemnica...SB cja trzyma się nadal nienajgorzej...wespół zespół z bolkiem, donkiem, kopaczką, bydełkiem, ukochaną mirabelka...psycholem walikotem...

Może zainteresować Cię też: