Biegły ocenił rajd Roberta N.: Szaleńczy wyścig nie prowadził do katastrofy

Ta opinia biegłego pogrąża śledczych, którzy chcieli postawić Robertowi N., zwanemu też "Frogiem", zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym. Zdaniem eksperta, szaleńczy rajd kierowcy białego BMW nie nosi znamion takiego przestępstwa.

wróć do artykułu
  • ~hahahaxd
    (2014-09-04 19:07)
    drogi REDAKTORZYNO, popisy tego kolesia to nie RAJD ani WYSCIG! Rajdy i wyscigi odbywaja sie na specjalnie do tego celu przeznaczonych obiektach! Do tego kazde auto jest kosekwentnie badane przed rozpoczeciem imprezy, a kierowcy badani na trzezwosc, oraz waznosc dokumentow auta i prawa jazdy!
  • ~oburzony
    (2014-07-07 15:58)
    czyj to jest "pociotek" - może Ktoś wie , kogo z "prominentów" ma w swojej rodzinie?
  • ~gość
    (2014-07-06 13:07)
    czyli od dziś po takim wyroku jak zapadnie każdy może tak szaleć?
  • ~normalny
    (2014-07-06 12:28)
    Jak zwykle błażnimy się za pieniadze podatnikow.Podsumować tą jazdę w postaci wniosku o ukaranie do Sądu za wykroczenia,zatrzymaćprawo jazdy ileś punktów karnych i to wszystko.
  • ~nie dla piratów drogowych
    (2014-07-05 21:46)
    kim jest ten słynny FROG??? może trzeba sprawdzić czy ktoś z rodziny jest wysoko na stołku
  • ~sarkissian
    (2014-07-03 17:13)
    Czy słowo "biegły" pochodzi w tym przypadku od szybkości i sposobu udawania się do kasy za wydaną opinię?
    Czerwone światło, pod prąd przekroczenie szybkości kilkukrotne. I niewinny. Trzeba być brakującym ogniwem teorii Darwina, żeby stwierdzić, że "Szaleńczy rajd Roberta N. nie prowadził bezpośrednio do niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym". przypuszczam, że optyka "biegłego" byłaby inna, gdyby szczyl rozjechał "biegłemu" dziecko.
    Nic dziwnego, że sądy wydają postanowienia takie jak wydają. Sędzia wyżej nerek nie podskoczy mając formalne uniewinnienie.
  • ~wisła
    (2014-07-03 16:44)
    No tak to jak ktoś będzie latał z pistoletem po ulicy i ktoś uciekając nie wiem wpadnie do studzienki i się zabije lub trwale okaleczy to czyja wina ??? Lub złodziej jak okradnie sklep bo ma dziecko w domu głodne to też można uznać za czyn usprawiedliwiający bo działa w określonej sprawie wyższej konieczności ??? To jakiś absurd który spowoduje rajdy uliczne i katastrofa wisi w powietrzu !
  • ~vh
    (2014-07-03 14:58)
    hahahaha i bez komentarza bo tu nie ma co komentowac... Polska to nawet nawet nie kupa kamieni...
    Jesli jezdzenie pod prad i znaczace przekraczanie predkosci w miejscach o nasilonym ruchu nie prowadzi do katastrofy to prawo o ruchu drogowym mozna wsadzic do ogniska...
  • ~taka prawda
    (2014-07-03 14:04)
    Wiadomo resortowa solidarność.

Może zainteresować Cię też: