Kierowco, nie bój się szarych fotoradarów! Od dziś tylko żółte są groźne

| Aktualizacja:

Od dziś tyko żółte fotoradary mogą fotografować kierowców, którzy przekroczyli prędkość. Inspekcja Transportu Drogowego dysponuje 300 urządzeniami zainstalowanymi w żółtych skrzynkach, podobną liczbę urządzeń mają w dyspozycji straże miejskie.

wróć do artykułu
  • ~olek
    (2014-12-19 15:16)
    swietny pomysł z tymi darmowymi wnioskami. brawo dla zespołu yanosika:p
  • ~edson1
    (2014-12-17 12:35)
    Wyczytalem w internecie ze Yanosik ma możliwość anulowania mandatu całkowicie za darmo!!!Czy ktos o tym slyszał?”???
  • ~jarecki
    (2014-09-09 08:14)
    W Zawierciu dalej straszy szary fotoradar .Czekam na jego <zdjęcie> z słupa
  • ~greg
    (2014-07-02 18:20)
    hehe, to dobrze, zmienilem auto z getin i kupilem niezla rakiete. CIVIC Type S :) nie lubi jezdzic wolno
  • ~mały CZESIO
    (2014-06-28 16:47)
    Kierowco, nie bój się szarych fotoradarów! Od dziś tylko żółte są groźne ---:::>>>
    i spokojnie możesz zapier 180-tką >>>> czy o to wam gamonie chodzi ?
  • ~Sebastian Ogier
    (2014-06-28 15:14)
    Czy Straż Miejska też stosuje żółte ?
  • ~mir
    (2014-06-28 14:45)
    "polska jakos informacji"...
    Szare fotoraday od dwoch lat są nieważne, nieuprawnione do robienia fotek, to ITD łamała prawo używając ich, i nie oznakowując niezgodnie z ustawą, ale o tym zaden pismaczek nie wie hehehe
    Kto ma elementarne pojęcie, sprawe w sądzie wygrywał z tymi śmiesznych Inspekoratem
  • ~gapowaty
    (2014-06-28 12:42)
    Ale o co chodzi, o co chodzi/ I co sie stało sie?
  • ~Kukuś
    (2014-06-28 12:26)
    A ten Glajdur to kto, Polak?
  • ~KLON
    (2014-06-28 11:28)
    gada hur to kto
  • ~Henio
    (2014-06-28 10:38)
    Kompletnie bez sensu. Nie rozumiem po co informować kierowców o fotoradarze. W Szwajcarii stoi mnóstwo radarów, nieoznaczonych, i wszyscy grzecznie jeżdżą, nawet Polacy, i nikt nie protestuje, że radaru nie zauważył - a ograniczenia prędkości mają niższe niż w Polsce.
  • ~gość
    (2014-06-28 10:16)
    Straże gminne na Pomorzu i Wybrzeżu oczekują na kierowców z Warszawy. Kraina radarowców gotowa na powitanie.

Może zainteresować Cię też: