Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~JuKo
    (2014-06-11 00:28)
    To tylko w POLSCE jest mozliwe ! Kierowca samochodu to policjant? Wyglada
    jakby oni w samochodzie zabawe sobie robili. Ponad 11 minut bawia sie
    jak szybki ich samochod jest. To jest smiechu warte , ze tacy policjanci
    w POLSCE pracuja. To nie ci na tych motorach zagrozeniem byli lecz ci
    w samochodzie. 11 minut i zadnej innej reakcji jak tylko sciganie w miescie
    Nie ma zadnych innych policjantow ??? Gdzie byli inni? To jest smiechu
    warte, tylko w POLSCE tak jest. W ciagu 11 minut w Niemczech albo Angli
    a nie pisze o USA zrobiono by tak, ze wszyscy obok motorow by siedzieli.
    To video to dowod zacofania umyslowego , naprawde tylko w POLSCE...
  • ~Debil
    (2014-06-11 02:26)
    Do jasnej cholery - czemu te nasze głupki prawodawcze nie uchwalają stosownego prawa na takich przygłupów, tylko zajmują się emeryturami dla pejsatych mośków.
  • ~lex
    (2014-06-11 03:36)
    moze ten idiota wpadnie na latarnie,i bedzie po klopocie-dostanie jesionke i do gleby.lepsze to,niz zabicie przypadkowych,niewinnych ludzi.trzymam kciuki za policjantow,aby tego bezmozga szybko ujeli-oby nie doszlo do tragedii.ten idiota ma prawo w 4 literach.
  • ~diabolo777
    (2014-06-11 06:19)
    Zastanawia mnie dlaczego prawo jest dla różnych ludzi różne... Przecież po za kierowcą BMW byli także motocykliści. Dlaczego ich się nie ściga?
  • ~anka
    (2014-06-11 06:20)
    premier zajmuje się piratem !koszmar;powinien wywalić na zbity pysk ministra mzw.
    niestety jaki premier taki minister i całe te peło
  • ~Darłówko
    (2014-06-11 06:24)
    Przypominamy, że policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który na zamieszczonym w sieci filmie pędzi ulicami Warszawy z prędkością 200 kilometrów na godzinę, przejeżdża na czerwonym świetle i wymusza pierwszeństwo. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog.
    A GDZIE MONITORING ULIC ???
    W mieścinie SŁAWNO /zachodniopomorskie/ burmistrz o strasznym nazwisku razem z radnymi uchwalili, że od godz. 2.00 w nocy do 4.00 wyłączają oświetlenie w całym mieście. To mają być oszczędności? za to mają większe wynagrodzenia radni i sam straszny bur mistrz!!! W DARŁOWIE mieście peło jest POdobnie!!! co na to policyja oraz jednostki urzędowe np. prokuratura???
  • ~bwm
    (2014-06-11 06:40)
    ruidy kretacz oszukuje jak zawsze-stworzył chore panstwo i sepleni glupoty
  • ~falko
    (2014-06-11 06:41)
    Tusk ma sie zajmowac piratem drogowym ???
    zatrudnijcie jeszcze do jegoscigania KGB i FBI kretyni
    Ten niby pirat zeby nie byl synem prokuratoto to juz by dostal sankcje i do wiezienia a tak uniknie kary jak reszta zlodziei kturzy sa w PO i kradna bezkarnie i za przyzwoleniem ich szefa
  • ~333
    (2014-06-11 06:42)
    PO to POlityczny syfilis,trąd i gangrena. 3 w 1
  • ~Tomasz z Terlik
    (2014-06-11 06:49)
    Rzygać się chce, wszędzie syf, teraz jest jasne dlaczego wolność dla Polaków jest
    tragedią























































































    Biedny ten naród, kształcony przez watykańskich nauczycieli!
  • ~internautka 50+
    (2014-06-11 07:24)
    Moim zdaniem tego kierowcę powinna złapać policja
    podczas nocnych patroli miasta. Gdyby takie były (patrole oczywiście) to nie powinno być problemu , przecież policja samochody posiada, łączność między sobą chyba też.
    Ale policjanci siedzą w cieniu w samochodzie schowanym pod drzewem miedzy innymi samochodami i polują na staruszków idących z miejskiego targowiska skracając sobie drogę, gdy samochody nie jadą przechodzą. Wczoraj wraz innymi starszymi osobami spotkało mnie takie pouczenie ładnej p policjantki.
    Dodam że to zajście miało miejsce sto metrów od skrzyżowania, gdzie notorycznie kierowcy łamią przepisy i na zielonych światłach polują na przechodniów, często zdarzają się tam stłuczki.
  • ~banko
    (2014-06-12 20:32)
    Jak.można tak szybko jechać po mieście i łamać wszystkie znaki i przepisy. Pomijając juz kwestie policji, przykro, że społeczeństwo jest obotylko na piratów drogowycj, ale wszelkie różne zło, które widzi ma ulicy. Denerwują też np. kierowcy, ktorzy wyprzedzaja na pasach - to poważne wykroczenie!
  • ~emer
    (2014-06-10 22:05)
    W tej niemożliwości to pewnie chodzi o to czyj to synek.
  • ~fly
    (2014-06-10 23:22)
    To jest niewątpliwy sukces ministrów Sienkiewicza i Biernackiego.
  • ~ZJ
    (2014-06-10 17:24)
    A ci motocykliści, to nie złamali prawa? Ich nie należy karać?
  • ~E.1946
    (2014-06-10 19:06)
    motocyklisci i nie tylko i w malych miejscowosciach szaleja na motorach na gratach sprowadzonych za male pienidze. narondzie potrafi blokowac bo on wkolo ronda jezdzi i pali gumy swojego grata a wspaniala nasza policja bije brawo.
  • ~Uwazny_czytelnik
    (2014-06-10 17:30)
    Jak zwykle - wielka hucpa...
    Tusk walczył z kibolami ("już po was idziemy"), z dopalaczami (coraz więcej zatruć od dopalaczy) - teraz walczy z pijanymi kierowcami i Frogiem...
    Powodzenia, Panie Premierze, hehe...
    Nawiasem - im więcej informacji od egzaltowanych dziennikarzy, tym więcej będzie takich "rajdowców" na ulicach.
    Dziennikarze, podajcie sobie ręce z premierem - wspólnie będziecie odpowiadać za ew. ofiary mody, którą wywołujecie!
  • ~antek wteran
    (2014-06-10 17:30)
    moze pan prokurator ruszy dupsko zza biurka i sam zbierze dowody a nie tylko narzekac.
  • ~Andrzej
    (2014-06-10 17:33)
    PODAJCIE NAZWISKO PROKURATORA KTORY WYDAL TAKA DECYZJE !!!

    Wszyscy pewnie chca poznac tak zdolnego i doswiadczonego pracownika wymiaru sprawiedliwosci.

    No i panowie dziennikarze sledczy bierzcie sie do roboty. Wydaje mi sie ze warto sprawdzic kim ten "Frogg" jest, jakich ma rodzicow i dziadkow. Warto tez pewnie sprawdzic jakie sa ew powiazania pomiedzy tym konkretnym prokuratorem i tym "Frogg"-iem. Mysle ze takze warto sprawdzic przeplyw kasy na kontach prokuratorow itd. itp.
  • ~wjw
    (2014-06-10 17:41)
    Te gamonie jak mają dowody na tacy to też umarzają. Szczególnie jeśli chodzi o niegospodarność zarządów spółdzielni mieszkaniowych i mnóstwo innych sytuacji.

Może zainteresować Cię też: