Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
 • ~Darłówko
  (2014-06-11 06:24)
  Przypominamy, że policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który na zamieszczonym w sieci filmie pędzi ulicami Warszawy z prędkością 200 kilometrów na godzinę, przejeżdża na czerwonym świetle i wymusza pierwszeństwo. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog.
  A GDZIE MONITORING ULIC ???
  W mieścinie SŁAWNO /zachodniopomorskie/ burmistrz o strasznym nazwisku razem z radnymi uchwalili, że od godz. 2.00 w nocy do 4.00 wyłączają oświetlenie w całym mieście. To mają być oszczędności? za to mają większe wynagrodzenia radni i sam straszny bur mistrz!!! W DARŁOWIE mieście peło jest POdobnie!!! co na to policyja oraz jednostki urzędowe np. prokuratura???
 • ~bwm
  (2014-06-11 06:40)
  ruidy kretacz oszukuje jak zawsze-stworzył chore panstwo i sepleni glupoty
 • ~falko
  (2014-06-11 06:41)
  Tusk ma sie zajmowac piratem drogowym ???
  zatrudnijcie jeszcze do jegoscigania KGB i FBI kretyni
  Ten niby pirat zeby nie byl synem prokuratoto to juz by dostal sankcje i do wiezienia a tak uniknie kary jak reszta zlodziei kturzy sa w PO i kradna bezkarnie i za przyzwoleniem ich szefa
 • ~333
  (2014-06-11 06:42)
  PO to POlityczny syfilis,trąd i gangrena. 3 w 1
 • ~Tomasz z Terlik
  (2014-06-11 06:49)
  Rzygać się chce, wszędzie syf, teraz jest jasne dlaczego wolność dla Polaków jest
  tragedią  Biedny ten naród, kształcony przez watykańskich nauczycieli!
 • ~internautka 50+
  (2014-06-11 07:24)
  Moim zdaniem tego kierowcę powinna złapać policja
  podczas nocnych patroli miasta. Gdyby takie były (patrole oczywiście) to nie powinno być problemu , przecież policja samochody posiada, łączność między sobą chyba też.
  Ale policjanci siedzą w cieniu w samochodzie schowanym pod drzewem miedzy innymi samochodami i polują na staruszków idących z miejskiego targowiska skracając sobie drogę, gdy samochody nie jadą przechodzą. Wczoraj wraz innymi starszymi osobami spotkało mnie takie pouczenie ładnej p policjantki.
  Dodam że to zajście miało miejsce sto metrów od skrzyżowania, gdzie notorycznie kierowcy łamią przepisy i na zielonych światłach polują na przechodniów, często zdarzają się tam stłuczki.
 • ~banko
  (2014-06-12 20:32)
  Jak.można tak szybko jechać po mieście i łamać wszystkie znaki i przepisy. Pomijając juz kwestie policji, przykro, że społeczeństwo jest obotylko na piratów drogowycj, ale wszelkie różne zło, które widzi ma ulicy. Denerwują też np. kierowcy, ktorzy wyprzedzaja na pasach - to poważne wykroczenie!