Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2014-06-10 19:48)
    i znowu pinokio wyszedl na glupka ,nie ma dowodow ze to on jechal i dlatego wyslaldo psow dobrego adwokata
  • ~jk
    (2014-06-10 19:58)
    Jaki to człowiek głupi i niedouczony. Nie wie o tak prostych sprawach. A to występuje prawie zawsze i w każdej dziedzinie. "dowody są za słabe" a i nikogo nie zabił, "przecież to wspaniali fachowcy" to nic, że popili na komendzie. Uczę się!
  • ~Kojak
    (2014-06-10 20:14)
    A Pan Sienkiewicz dotarł już do tego Białegostoku, czy jeszcze idzie ? Robią go w balona, aż głupio. A kierowca z BMW zostanie króciutko przesłuchany w trybie 183 kpk i do domku, Oczywiście po wezwaniu wysłanym pocztą i o ile je odbierze.
  • ~janusz
    (2014-06-10 20:32)
    Lemingi to już tematy :Madzia,baba z broadą.Tajemnicza choroba Kaczynskiego ,czy ostatni hit-pirat w BMW -nie odczówacie zbyt wielkiego wysilku intelektualnego na taki natłok informacji o takim ciężarze intelektualnym??Proponuje dla odprężenia tematy o rybkach,żabkach,ptaszkach-ekspert I mentor-Niesiolowski polecam.
  • ~syn piotrusia
    (2014-06-10 20:36)
    "dziki kraj" jak to określił klasyk Partii Obciachu - premier zajmuje się komentowaniem "wyczynów" oszołoma pogrywającego z nieszczęsną policją !!! panie Premierze więcej godności !!!
  • ~Jakub
    (2014-06-10 21:06)
    A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, kto jest silniejszy Pan Premier czy tzw. niezależna prokuratura która stworzył ? W realnym życiu nie może być 2 panów, jeden z nich musi się podporządkować. Pan Premier już przegrał starcie z administracją, co sam rozbrajająca oznajmił. Dziś administracja publiczna zatrudnia 500 tys. osób, a wydatki na same szkolenia to ponad 500 mln zł. Kolejna instytucja która postawiła się Premierowi to prokuratura, która jest zależna od układów i pieniędzy. Czy znowu przegra Pan Premier ?


    Pan Premier zbudował instytucje, które
  • ~Zenon
    (2014-06-10 21:10)
    Bardzo Mały Wacek + słabe państwo kolejny raz "zdające egzamin". Kabaretu ciąg dalszy.
  • ~jaś
    (2014-06-10 21:14)
    A gdzie byli policjanci jak pędził po Warszawie ? imprezowali czy siedzieli w krzakach?. Dlaczego premier nie zwróci się o ukaranie policjantów za brak dozoru nad miastem,mają również monitoring i jeżeli trzykrotnie przekracza prędkość i dokonał wymuszeń to oni nic nie wiedzieli? czy nic nie robili że to ich kolega z pracy?.
    Jestem za tym by zatrzymywać po dokonaniu wykroczenia a nie po pół roku przysyłać mandat do zapłacenia nie wiadomo za co ? i jaki to ma cel.
  • ~gość
    (2014-06-10 21:21)
    Drzewiecki w Ameryce dobrze powiedział że Polska to DZIKI KRAJ.Na pirata nie mają rady co z tym zrobić a mało lata za drobną kradzież wsadzają do aresztu.Nic dodać nic ując Niech żyje nasze Polskie prawo brawo brawo
  • ~ale jajajajajaj
    (2014-06-10 21:29)
    synek pani prokurator nietykalny /w/g niektórych /źródeł i premier może mu naskoczyć , no chyba że chce iść garować
  • ~xxmen
    (2014-06-10 21:29)
    hahahahahahaha a co może prokurator ??? pewno brać kupę kasy i się opieprzać hehehehehehehehe
  • ~marcelek
    (2014-06-10 21:34)
    ale jaja, facet musi być ogromnie ważny, albo forsiasty, olewa wszystko i wszystkich, bo takie prawo stworzył rudy piłkarzyna, raj dla bandytów i innych przestępców. ale żyjemy w kraju wiecznej szczęśliwości i prawa, tak mówi prezydent nieuk co goowno obamy zjada bez wstrętu!
  • ~zorro
    (2014-06-10 21:43)
    a moze tym kierowca byl jozef bak dlatego nie ma dowodow ???
  • ~Babinicz1
    (2014-06-10 21:46)
    No jak już premier zapowiada, to jestem pewien, że ustawka medialna. Teraz do...ą takie przepisy, że się nikt nie wybuli jak go policja krzakowa chwyci za ostatnim wychodkiem we wsi za przekroczenie prędkości o 5 km/h. Trzeba dziurę budżetową łatać i trochę dofinansować administrację bo cienko przędą bidoki.
  • ~Mowie jak jest
    (2014-06-10 22:03)
    Kur..a za to na Pana Kaminskiego te psie syny maja mocne dowody to jest Mafia w togach a szefem jest wodz seremet
  • ~emer
    (2014-06-10 22:05)
    W tej niemożliwości to pewnie chodzi o to czyj to synek.
  • ~tomek
    (2014-06-10 22:06)
    pan premier to zyjacy wz idioty, ****** wy zmiencie przewodnika stada jest tulu wybitnych np ,, kretyn Stefan, iloraz do 7 potegi Olszewski czy jakos tak, a moze kapielowy? Kretynka dorszowa juz w ewropie a szkoda bo to tegi umysł
  • ~lechr
    (2014-06-10 22:06)
    Co mu zrobisz jak go złapiesz? Panie Premierze znowu Pan będzie wpływał na "niezawisłe " sądownictwo?
  • ~Adam
    (2014-06-10 22:14)
    Prokurator: Synku, czy to Ty jechałeś tym BMW?
    synek: nie pamiętam mamo.
    No i sami widzicie, ze nie ma jak ustalić.

    Ostatnie informacje z Prokuratury mówią, ze to jednak nie synek. Pewnie raczej konkubent.
  • ~cax
    (2014-06-10 22:20)
    uhu wyborca peło z pseudonimem to musi być jakiś zasłużony POmatoł sprawa jest pewna, nigdy go nie zatrzymacie, nie w tej koalicji