Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~Zenon
    (2014-06-10 21:10)
    Bardzo Mały Wacek + słabe państwo kolejny raz "zdające egzamin". Kabaretu ciąg dalszy.
  • ~Jakub
    (2014-06-10 21:06)
    A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, kto jest silniejszy Pan Premier czy tzw. niezależna prokuratura która stworzył ? W realnym życiu nie może być 2 panów, jeden z nich musi się podporządkować. Pan Premier już przegrał starcie z administracją, co sam rozbrajająca oznajmił. Dziś administracja publiczna zatrudnia 500 tys. osób, a wydatki na same szkolenia to ponad 500 mln zł. Kolejna instytucja która postawiła się Premierowi to prokuratura, która jest zależna od układów i pieniędzy. Czy znowu przegra Pan Premier ?


    Pan Premier zbudował instytucje, które
  • ~syn piotrusia
    (2014-06-10 20:36)
    "dziki kraj" jak to określił klasyk Partii Obciachu - premier zajmuje się komentowaniem "wyczynów" oszołoma pogrywającego z nieszczęsną policją !!! panie Premierze więcej godności !!!
  • ~janusz
    (2014-06-10 20:32)
    Lemingi to już tematy :Madzia,baba z broadą.Tajemnicza choroba Kaczynskiego ,czy ostatni hit-pirat w BMW -nie odczówacie zbyt wielkiego wysilku intelektualnego na taki natłok informacji o takim ciężarze intelektualnym??Proponuje dla odprężenia tematy o rybkach,żabkach,ptaszkach-ekspert I mentor-Niesiolowski polecam.
  • ~Kojak
    (2014-06-10 20:14)
    A Pan Sienkiewicz dotarł już do tego Białegostoku, czy jeszcze idzie ? Robią go w balona, aż głupio. A kierowca z BMW zostanie króciutko przesłuchany w trybie 183 kpk i do domku, Oczywiście po wezwaniu wysłanym pocztą i o ile je odbierze.
  • ~jk
    (2014-06-10 19:58)
    Jaki to człowiek głupi i niedouczony. Nie wie o tak prostych sprawach. A to występuje prawie zawsze i w każdej dziedzinie. "dowody są za słabe" a i nikogo nie zabił, "przecież to wspaniali fachowcy" to nic, że popili na komendzie. Uczę się!
  • ~gosc
    (2014-06-10 19:48)
    i znowu pinokio wyszedl na glupka ,nie ma dowodow ze to on jechal i dlatego wyslaldo psow dobrego adwokata
  • ~Taaka prawda
    (2014-06-10 19:45)
    re ~Andrzej2014-06-10 17:33

    PODAJCIE NAZWISKO PROKURATORA KTORY WYDAL TAKA DECYZJE !!!

    Wszyscy pewnie chca poznac tak zdolnego i doswiadczonego pracownika wymiaru sprawiedliwosci.
    ---
    czy ty nie przesadzasz?
    Prokuratura mówi ,że policja nie ma dowodu na to kto siedział za kierownicą.Jak nie ma to jak człowieka skazać?
  • ~Tusku już dziękujemy. Inaczej: spie.....j.
    (2014-06-10 19:43)
    200 km/h ma prawo jeździć wyłącznie prezydent, premier, senatory, posły i HGW - a nie jakieś plebejstwo, co ciężką pracą zarobiło na BMW.
  • ~makaron530
    (2014-06-10 19:41)
    Od poczatu,o momentu pojawienia sie w ******* mediach o tych wyczynach,cos mi nie pasowalo. Obejzyjcie film jeszcze raz,spokojnie bez komentarzy,widac wyraznie,ze wszystko przemyslane,jazda owszem,lamanie przepisow na kazdym kroku,ale celowe,np.wyprzedzanie autobusu z prawej strony,po poboczy-nie na warjata,spokojnie;przejazd na czerwonym-rowerzyste przepuscil. Wruzka nie jestem,ale dla mnie,to drwina z policji,bo za nic maja prawo wstosunku do przecietnego kierowcy,lub podstawiony przez policjie,dla usprawiedliwienia dzialan policji niezgodnych z prawem.
  • ~R e s o r t o w e dzieci szaleją !
    (2014-06-10 19:08)
    znowu RESORTOWE dziecko konfidenta UB-eka lub jakiegoś "zasłużonego" w zabijaniu POLSKI PO-stbolszewika
  • ~E.1946
    (2014-06-10 19:06)
    motocyklisci i nie tylko i w malych miejscowosciach szaleja na motorach na gratach sprowadzonych za male pienidze. narondzie potrafi blokowac bo on wkolo ronda jezdzi i pali gumy swojego grata a wspaniala nasza policja bije brawo.
  • ~werwe
    (2014-06-10 19:04)
    To jest kompromitacja państwa polskiego, na całej linii.
    W Norwegii po przekroczeniu prędkości o 31 km/h idzie się do więzienia.
    Oczywiście jest to odniesienie tylko to konkretnych przepisów drogowych, bo Norwegia też ma swoje słabości np. Brevik.
  • ~PA
    (2014-06-10 19:00)
    Sienkiewicz do dymisji. Po co szukać jednego walnięto pirata drogowego, skoro można zatrzymać bez problemu 100 kierowcóww, którzy przekroczyli prędkość o 11 km.
    A w przyszłości, jak wynika z zapowiedzi, tych którzy przekroczą prędkość o 2-3 km.
  • ~skoblar
    (2014-06-10 18:36)
    ***** Mija trzeci dzień. Jak to nie ma dowodow? A nagranie z YT? Jak może rządzic krajem facet, ktorego publicznie robi w h...ja 23-letni szczyl? Czy zrozumieliście wreszcie, że za Tuska państwo jako organizacja przepisów i urzędów nie istnieje. O Robercie Nadalu wiedzą internauci, policja,, prokuratura i tzw. środowisko. Opinia publiczna żąda kary.I co? Ludzie! Przecvież ten rząd marnuje nam zycie!.
  • ~Andrzej
    (2014-06-10 18:13)
    ~Uwazny_czytelnik sprawa w zasadzie jest blaha choc konsekwencje takiej jazdy moga byc bardzo powazne. Ja mam cos innego na celowniku i dlatego mialem taki wpis. Wiemy wszyscy ze prokuratura (szczegolnie warszawska) slynie z takich wlasnie umorzen i blokowania spraw. Nikt nie przypuszczal ze zrobi sie takie zmieszanie, takze zamieszani w nia policjanci i prokuratorzy. W dodatku mieli malo czasu aby pochachmecic w dowodach i zastraszyc swiadkow. Czyli cala sprawa jest idealna do wyciagniecia tych "przewalowcow" na swiatlo dzienne i spuszczenie ich do kanalu
  • ~xxmen
    (2014-06-10 18:06)
    policajty wy zatrudnijcie tego gościa to wam motocyklistów wyłapie bo sami nic a nic z tym nie umiecie zrobić ,,, pozwalacie im bezkarnie jeździć z olbrzymią prędkością pod własnym nosem w warszawie ,,, wstyd sienkiewicz jak cholera !!! jak chcesz chłopie ścigać bezwzględnie piratów drogowych to najpierw zrób porządek ( jak masz pomysła ) z motocyklami hahahahahaha
  • ~tw bolek
    (2014-06-10 18:04)
    czujem po spalinach, że donaldu wykastruje tego pirata
  • ~werwe
    (2014-06-10 18:01)
    Pozostaje tylko zrobić Majdan i pilnować rząd żeby zmienił prawo i prokuraturę, bo żaden obywatel nie akceptuje piratów i pijanych zabójców na drogach. Dzięki wam Ukraińcy, żeście pokazali w jaki sposób w demokratycznym państwie obywatele powinni doprowadzić do sprawiedliwości.
    Media zostają głównymi organizatorami tego Majdany na pacu przed rządem.
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    (2014-06-10 18:00)
    Myslę ze nie ma kto dać paru prokuratorom kopa w tyłek. Policja gania za jajimś kretynem a prokuratura nic nie robi bo jej sie nie chce. I znalazła sobie paragraf ze może jej sie nie chcieć.