Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~newyorker77
    (2014-06-10 22:39)
    Ludzie, w jakim kraju zyjecie???!!!
    \Azeby premier kraju, aspirujacego do czolowki europejskich poteg gospofarczych (zupelnie jak za Gierka) wypowiadal sie w przedmiocie pirata drogowego,ktorego nie sa w stanie (a moze - po prostu - nie chca, bo sa za cienkie?) zatrzymac organa scigania oraz policja.
    Pzreciez to totalna kompromitacja nie tylko sluzb, ale I resort, za co w kazdym cywilizowanym I demokraycznym kraju juz dawno glowy by polecialy. 'Ale, coz, to tylko POlandia - dziki, afrykanski Bantustan na dalekich obrzezach cywilziacji, gdzie wszelkie chwyty sa dozwolone I gdzie wszystko jest mozliwe.
    A POwyzszy przypadek jest najlepsza egzemplifikacja - par excellence - ze ten kraj znaduje sie w glebokim dryfie I nawet kapitan nie ma zielonego pojecia, dokad plyna.
    Kiedy opowiedzailem o tym kolegom w pracy, Amerykanie dlugo nie mogli dojsc do siebie. Ze smiechu, naturalnie. bo cos takiego jest nie do wyobrazenia, nie do pomyslenia w Nowym Jorku.
  • ~Warszawiak
    (2014-06-10 22:34)
    Prawypas. Żaden prawdziwy Warszawiak nie użyje zwrotu lewoskręt bo to cybulactwo pierwszej wody.Nie rób z siebie Warszawiaka i nie rób wiochy w moim mieście.
  • ~mosiek
    (2014-06-10 22:31)
    Ujawnić nazwisko tego prokuratora !!!
  • ~Mateusz
    (2014-06-10 22:29)
    Dowody za slabe , bo mamusia zbyt mocna . Ciekawe komu sie dobrze przyczynila , ze synusia prawo nie obowiazuje . I taka to praworzadnosc mamy juz od siedmiu lat, a zanosi sie ten stan bezprawia na okres znacznie dluzszy, bo jak twierdzi bicz Wiesio 13 oraz inni towarzysze spod sierpa i mlota i ruskich serwerow - PIS nigdy nie wygra wyborow, bo oni juz o to zadbaja !!! I A Wiesio juz wie , co mowi .
  • ~Ha,ha,ha !!!
    (2014-06-10 22:29)
    Ba,pewno za mało skoro jest synem prokuratorki.Wiadomo,nigdy nie wystarczy,ha,ha,ha !!!
  • ~``wkur.....ny``
    (2014-06-10 22:23)
    Oglądałem program na Polsat News jak pan policjant kombinował nie potrafiąc się wytłumaczyć . Policjant boi się mamy czy tata pirata który jest wysoko postawiony. Dlaczego za skradziony batonik w sklepie czy rower siedzi się od razu. W policji panuje niemoc i strach przed władzą.Potrafią znęcać się nad słabymi.
  • ~Prawypas
    (2014-06-10 22:21)
    Przynajmniej umie jeździć. Codziennie na południowej obwodnicy Warszawy mijam melepety, które usilnie jadą środkowym pasem tamując ruch. Prawy pas jest wolny ale nie: toczą się melepety i odpychają się nogą aby za szybko nie jechać. Prawy pas jest dla ozdoby, więc 70 km na godzinę trzeba jechać środkowym. I stwarzać zagrożenie. A już najgorzej jak jest lewoskręt z światłem do lewoskrętu. Melepety nie umieją wrzucić jedynki i depnąć tak aby jak najwięcej samochodów przejechało. Melepeta rusza ze strachem w oczach i zanim się zbierze to przejadą 3-4 samochody zamiast 7-8.
    Szanowne melepety, pierdoły, zawalidrogi - można jechać prawym pasem. Jeszcze raz: jak są trzy pasy - można jechać prawym pasem! Naprawdę!
  • ~cax
    (2014-06-10 22:20)
    uhu wyborca peło z pseudonimem to musi być jakiś zasłużony POmatoł sprawa jest pewna, nigdy go nie zatrzymacie, nie w tej koalicji
  • ~Adam
    (2014-06-10 22:14)
    Prokurator: Synku, czy to Ty jechałeś tym BMW?
    synek: nie pamiętam mamo.
    No i sami widzicie, ze nie ma jak ustalić.

    Ostatnie informacje z Prokuratury mówią, ze to jednak nie synek. Pewnie raczej konkubent.
  • ~lechr
    (2014-06-10 22:06)
    Co mu zrobisz jak go złapiesz? Panie Premierze znowu Pan będzie wpływał na "niezawisłe " sądownictwo?
  • ~tomek
    (2014-06-10 22:06)
    pan premier to zyjacy wz idioty, ****** wy zmiencie przewodnika stada jest tulu wybitnych np ,, kretyn Stefan, iloraz do 7 potegi Olszewski czy jakos tak, a moze kapielowy? Kretynka dorszowa juz w ewropie a szkoda bo to tegi umysł
  • ~emer
    (2014-06-10 22:05)
    W tej niemożliwości to pewnie chodzi o to czyj to synek.
  • ~Mowie jak jest
    (2014-06-10 22:03)
    Kur..a za to na Pana Kaminskiego te psie syny maja mocne dowody to jest Mafia w togach a szefem jest wodz seremet
  • ~Babinicz1
    (2014-06-10 21:46)
    No jak już premier zapowiada, to jestem pewien, że ustawka medialna. Teraz do...ą takie przepisy, że się nikt nie wybuli jak go policja krzakowa chwyci za ostatnim wychodkiem we wsi za przekroczenie prędkości o 5 km/h. Trzeba dziurę budżetową łatać i trochę dofinansować administrację bo cienko przędą bidoki.
  • ~zorro
    (2014-06-10 21:43)
    a moze tym kierowca byl jozef bak dlatego nie ma dowodow ???
  • ~marcelek
    (2014-06-10 21:34)
    ale jaja, facet musi być ogromnie ważny, albo forsiasty, olewa wszystko i wszystkich, bo takie prawo stworzył rudy piłkarzyna, raj dla bandytów i innych przestępców. ale żyjemy w kraju wiecznej szczęśliwości i prawa, tak mówi prezydent nieuk co goowno obamy zjada bez wstrętu!
  • ~xxmen
    (2014-06-10 21:29)
    hahahahahahaha a co może prokurator ??? pewno brać kupę kasy i się opieprzać hehehehehehehehe
  • ~ale jajajajajaj
    (2014-06-10 21:29)
    synek pani prokurator nietykalny /w/g niektórych /źródeł i premier może mu naskoczyć , no chyba że chce iść garować
  • ~gość
    (2014-06-10 21:21)
    Drzewiecki w Ameryce dobrze powiedział że Polska to DZIKI KRAJ.Na pirata nie mają rady co z tym zrobić a mało lata za drobną kradzież wsadzają do aresztu.Nic dodać nic ując Niech żyje nasze Polskie prawo brawo brawo
  • ~jaś
    (2014-06-10 21:14)
    A gdzie byli policjanci jak pędził po Warszawie ? imprezowali czy siedzieli w krzakach?. Dlaczego premier nie zwróci się o ukaranie policjantów za brak dozoru nad miastem,mają również monitoring i jeżeli trzykrotnie przekracza prędkość i dokonał wymuszeń to oni nic nie wiedzieli? czy nic nie robili że to ich kolega z pracy?.
    Jestem za tym by zatrzymywać po dokonaniu wykroczenia a nie po pół roku przysyłać mandat do zapłacenia nie wiadomo za co ? i jaki to ma cel.