Premier Tusk odniósł się do sprawy kierowcy BMW, który ścigał się w Warszawie [AKTUALIZACJA]

"Policja lada moment zatrzyma tego pirata drogowego. Odebrałem w tej sprawie informację od Ministra Spraw Wewnętrznych. Nie mam wątpliwości, że to się zdarzy i dobrze, że prokuratura apelacyjna uznała to zachowanie za wystarczająco niebezpieczne i niezgodne z prawem by wszcząć postępowanie" - powiedział premier Donald Tusk odnosząc się do sprawy kierowcy, który w BMW M3 ścigał się z motocyklami po ulicach Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~102
    (2014-10-10 12:33)
    Zdumiewająca dzielność i prawomyślność tego pana.
  • ~Janusz, Warszawa
    (2014-06-13 16:53)
    Dopiero jak media zrobiły rozpierduchę, nagłośniły na maxa - Tusk "zorientował się", że warto powiedzieć coś oczywistego no taki - kuźwa - brat-łata !!!
    Panie ryży Tusku , za dooope należy wziąć prokuratora, który się "nie dopatrzył" znamion przestępstwa a nie angażować Sienkiewicza. Po 8-miu latach chłopie należy cos na temat rządzenia państwem wiedzieć a nie lokować kolesi na synekurkach i wyszukiwać zasobnych koryt...
  • ~OT CO.
    (2014-06-11 18:58)
    Nie moga mu nic zrobic bo to RESOTOWY BEKART.
  • ~Ike(ye)bana wystrugana z banana
    (2014-06-11 16:29)
    Ten nasz premier to jest jednak w porządku gość - każdemu nieba by przychylił.
    I jeszcze by wręczył bukiet sędziowsko-prokuratorskich kwiatków na otarcie łez...
    Jednak ta Marysia chyba nie ma 100-procentowej racji...?
  • ~Robnad
    (2014-06-11 11:33)
    ten się nachodzi.
    PO kiboli do Białegostoku, PO dopalecze, PO pirata drogowego, PO Kamińskiego szedł, ale się POtknął i nie doszedł, a ile to się nalatał w sprawie unii energetycznej i nachodził. w tym ostatnim przypadku tak się zmęczył, że mu PO wyborach przeszło, he, he, he.
  • ~Janusz
    (2014-06-11 10:45)
    Do Gosc 123
    PREMIER JEST OD ZAJMOWANIA SIĘ TYMI I INNYMI SPRAWAMI, ALE NIE JEST OD PIERDZENIA W STOŁEK !.

    Zajmowanie się ' tymi sprawami ' przez Premiera nie polega na osobistym wyręczaniu policji, sądu i prokuratury, ale na takim tworzeniu systemu poprzez ustawy i rozporządzenia prawne, organizacje instytucji i dobór odpowiednich, kompetentnych osób, aby takie sytuacje nie miały miejsca.
  • ~NORD
    (2014-06-11 09:00)
    Donaldzie zostałeś powołany przez obywateli wyborców do tego by tworzyć państwo prawa a nie tylko pierdzieć w stołek, jeśli nie potrafisz to już kończ tę nieudolną farsę.
  • ~Pan
    (2014-06-11 07:51)
    Donaldzie, mój kot uciekł na drzewo i nie może zejść, proszę o pomoc oraz interwencję Ministra Sienkiewicza, proszę "idźcie po niego" , biedak nie może zejść. Jego matka co prawda nie jest prokuratorem, ale "kot z miasta Łodzi pochodzi:...proszę o pomoc
  • ~Goscioo
    (2014-06-11 05:56)
    Policyjne państwo mściwego Tuska - ten to niezłą totalitarną dyktaturę nam w Polsce urządził..
  • ~E.1946
    (2014-06-10 21:36)
    on sie nie scigal on gral na nosie policjantom napewno to wina Tuska
  • ~dziecko57
    (2014-06-10 21:08)
    To co pan mówi o karze ,która spotka tego osobnika przypomina mi kary które pan z syłał na pedofilii ,czy handlarzy dopalaczami ,pozdrawiam pana i pana nos ,którego czubek spotkałem koło Kanału Angielskiego.Pinokio przy panu to mały pikuś.
  • ~ss
    (2014-06-10 19:17)
    to jakieś jaja aby pan płemiel się zajmował pierdołami
  • ~Hojok
    (2014-06-10 18:08)
    Musi mieć PLECY w POdczerwieni inaczej by nie szpanował w INTERNECJE na chłopski rozum
  • ~vh
    (2014-06-10 17:21)
    Zabij sie chlopie jak najszybciej - nie zycze ci zle bo jak obejrzysz "One" Metallica'i to bedziesz wiedzial ze sa gorsze rzeczy od smierci - jakiegos litosciwego drzewo ktore cie przytuli...
  • ~Monachijski
    (2014-06-10 16:57)
    Ile to prostackiej i ordynarnej nienawiści jest w wypowiedziach większości forumowiczów. Na 100% są z PIS-u. Gdyby mogli to pewnie tego pirata drogowego by uniewinnili, a w jego miejsce skazaliby premiera. Nie dziwota. Po tylu przegranych wyborach piana sama ciśnie się na p...ki.
  • ~Gosc 123
    (2014-06-10 16:47)
    Ciekaw jestem jak policja chce udowodnic wine komukolwiek na podstawie nagrania wideo, gdzie nie widac ani twarzy kierowcy ani numerow rejestracyjnych samochodu a takze dokladnej szybkosci pojazdu. Same domniemania. Ale Polska policja potrafi nie takie rzeczy. Po drugie dlaczego scigaja jedynie kierowce samochodu a nie motocyklistow, ktorzy zachowywali sie podobnie a nawet czasami byli szybsi. No i w koncu nikomu nic sie na szczescie nie stalo a wypowiada sie na ten temat sam rozemocjonowany premier panstwa. Kierowcy scigajacych sie pojazdow okazali sie opanowaniem i spokojem. Dziwny jest ten nasz kraj.
  • ~. d,onald
    (2014-06-10 16:46)
    Zajmę się wszystkim tylko nie rządzeniem w Polsce.Będę kastrował pedofilów,ganiał za piratami drogowymi, za pijakami za kierownicą,Może powinienem pracować w policji a nie rządzic wielomilionowym krajem?
  • ~olo
    (2014-06-10 16:45)
    facet złamał przepisy a teraz prokuratura złamie przepisy ? sadzic według prawa as nie emocji
  • ~niesioł poryp