Tylko w dziennik.pl! Tak wygląda NOWA syrena. Zobacz pierwsze zdjęcia

| Aktualizacja:

"Zdecydowaliśmy się sprawić Polakom mikołajkowy prezent i ujawnić wygląd nowej syreny" - przyznaje w rozmowie z dziennik.pl Arkadiusz Kaminski, założyciel i dyrektor generalny AK Motor International Corporation. Biznesmen zdradza nam pierwsze szczegóły powrotu legendy polskich dróg po podpisaniu umowy z FSO. 

wróć do artykułu
  • ~artek78
    (2013-12-15 20:35)
    niektorzy tylko narzekac potrafia nic nie stoi na przeszkodzie zeby sami cos zmnienili w polsce jak sa tacy madrzy . a jak nie potrafia to niech docenia jak ktos inny stara sie cos zrobic wszystko co polskie kupujcie a nie zachwycac sie zachodem
  • ~KING KONG
    (2013-12-06 16:17)
    ~POLAN2013-12-06 14:16
    NAJWAŻNIEJSZE ŻE COŚ SIE RUSZYŁO W FSO
    A LUDZIE BĘDĄ MIELI PRACE
    I TYM NALEŻY SIE CIESZYĆ
    >>>>ALE MOCHEROM TO NIE NA RĘKE>>>>>>>


    NIE ROB PROPAGANDY, ZA CZASOW TUSKA LUDZIE TRACA PRACE, FABRYKI NIE MA TYLKO PROTOTYP WIEC JESZCZE NIKT PRACY NIE DOSTAL
    NAWET JESLI TO BEDA PRACOWAC ZA 1200ZL/MIESIAC
    PROPAGANDA
    PROPAGANDA
  • ~Radek
    (2013-12-06 17:41)
    Meluzyna?
  • ~krotończyk
    (2013-12-06 13:03)
    Zdjęcia jakby biały nieświeć polarny na śniegu,lub czarna człowiek w noc bez księżyc,boją się jak ruski szpionów.
  • ~POLAN
    (2013-12-06 14:16)
    NAJWAŻNIEJSZE ŻE COŚ SIE RUSZYŁO W FSO
    A LUDZIE BĘDĄ MIELI PRACE
    I TYM NALEŻY SIE CIESZYĆ
    >>>>ALE MOCHEROM TO NIE NA RĘKE>>>>>>>
  • ~Marcin Drąg
    (2013-12-15 00:13)
    Gosc nie chce niczego produkowac, chce sprzedac licencje na produkcje, a wlasciwie prawa do marki ktore posiada, bo za grafike nikt mu nie zpalci. Ot cała sensacja
  • ~dziennikarze do buraki
    (2013-12-11 15:17)
    jako pierwsi w dzienniku
    jako pierwsi w onecie
  • ~zuper
    (2013-12-07 21:46)
    Dzieciom ałdi i reszcie pryszczatego bydła z gimnazjów/liceów, samochód się nie podoba, no bo nie kosztuje 500000 zł, nie ma V8 pod maską i nie jest z klasy PRENIUM (tak jak ałdi ich tatusiów, bo ałdi jest marką PRENIUM, już za 2999 zł można mieć PRENIUM ałdi).
  • ~Tiaa..,
    (2013-12-06 15:50)
    Praktyka ******* teorju". Wyżej projekt, poniżej rzeczywistość.
  • ~fafik2
    (2013-12-06 14:57)
    Powiedz...ZABA!!! Zaba.Ciekawe kto to kupi oprocz 1% Polakow od 18-40 lat,tak dla "prestizu".
  • ~Ironiamus
    (2013-12-06 12:57)
    RE: "~sswef2013-12-06 12:04 taa... następna makieta... a jak wyprodukują to będzie po 120 tysiaków... wsadzcie sobie tą syrene wiecie gdzie..." xxxxxx - Gdzie sieją takich malkontentów, co to niczego nie wiedzą a już narzekają?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-12-06 12:40)
    Jestem pewien ,ze ten samochod bedzie dobry,nie nalezy wszystko widziec w czarnych kolorach.Polska w okresie komuny potrafila nas czegos nauczyc,tyko jedno nie moglismy sami sprzedac swojej pracy i wiedzy.
  • ~gg
    (2013-12-06 12:15)
    tandetnie wygląda...
  • ~hehehe
    (2013-12-06 12:19)
    No proszę, polskie Porsche.
  • ~sch
    (2013-12-06 12:18)
    nie "wyglada" a bedzie wygladala, z duzym znakiem zapytania na koncu. kolejne rysunki
  • ~Kriss68
    (2013-12-06 12:11)
    Fajna , ale przypomina AUDI TT
  • ~observ
    (2013-12-06 12:07)
    naprzód wypadałoby zbudować choćby "gliniany" model albo prototyp a potem rozwodzić się o wersjach a nie pokazywać zdjęcie grafiki komputerowej. Mój sceptycyzm wynika z tego że takie bla bla bla przerabialiśmy już kilka razy co nie oznacza że po raz kolejny trzymam kciuki za powodzenie.
  • ~wigraszek
    (2013-12-06 12:06)
    Czy to jest Syrena Sahara Super Tropik GTX?
  • ~sswef
    (2013-12-06 12:04)
    taa...
    następna makieta...
    a jak wyprodukują to będzie po 120 tysiaków...
    wsadzcie sobie tą syrene wiecie gdzie...
  • ~jacóś
    (2013-12-06 12:55)
    Chyba trochę wcześnie jak na żarty prima-aprylisowe.

Może zainteresować Cię też: