Kogo w Polsce stać na samochód? Ekspert nie pozostawia złudzeń...

Kryzys sprawił, że Polacy ograniczają nie tylko wydatki bieżące, ale i te większe, jak zakup samochodów. Maleje sprzedaż nowych aut, choć na razie jest to spadek umiarkowany.

wróć do artykułu
 • ~taka prawda
  (2013-07-23 20:50)
  Jaki tak kryzys. To Platforma! Wiadomo ze ci zlodzieje z PO sa w stanie rozkrasc kazdy kraj. Wp[usccie ich na Sahare to PO tygodniu piasku zabraknie!
 • ~~AAdam
  (2013-07-23 23:21)
  A kiedy w dzień przestaniemy jeździć na światłach mijania - np. Niemcy nie mają takiego obowiązku a nasz durnowaty kierowca daje się łupić przez garstkę cwaniaczków mówiących, że działają w sprawie bezpieczeństwa i w interesie właśnie tego kierowcy! A tu redakcja przedstawia jakieś dyrdymały o sprzedaży aut w Polsce. Partia oszustów w tym temacie nie kiwnie palcem bo jej cygaro lub szklanka z gorzałą wyleci i będzie wrzask!
 • ~szofer
  (2013-07-24 00:26)
  AAdam! Czy naprawdę wszystko co robią niemcy musi być dobre? jestem zawodowym kierowcą i uważam,że jazda na światłach mijania jestt dobrym przepisem! A to,że rządzi nami Partia Oszustów, to inna sprawa i tu masz rację. A co robią szwaby, to ich interes. Dla mnie byłoby dobrze jakby wszyscy niemcy się pozabijali