Lans w drużynie PiS! Poseł Hofman kupił sobie wypasionego mercedesa! Zdjęcia

| Aktualizacja:

Rzecznik partii Jarosława Kaczyńskiego znany jest z ciętego języka, szybkiej jazdy i... zamiłowania do częstego zmieniania samochodów i to z górnej półki. Adam Hofman wymienił dotychczasowe auto na jeden z najmodniejszych ostatnio modeli Mercedesa. Paparazzi przyłapali go za kierownicą GLK. Poseł PiS ma też na ten temat swoja teorię…

wróć do artykułu
  • ~qwerty
    (2013-05-13 12:27)
    jak żyć panie premierze?
  • ~babcia Renia
    (2013-05-13 16:06)
    Jak kupi Rolls royce`a, to i tak burak będzie w nim siedział.
  • ~gosc
    (2013-05-13 17:31)
    wazne ze kupuje , a nie porzycza jak Nowak zegarki.
  • ~nina
    (2013-05-13 17:30)
    Przeciez wg.PiS i Hofmana w Polsce jest straszna bieda,ludzie nie maja na chleb,a posel Hofman ma na luksusy,z pieniedzy na partie oplacani sa adwokaci PiSowskich rodzin smolenskich,jezeli mecenas Rogalski otrzymal 300 tysiecy zlotych.a prezes zatudnia trzech adwokatow to zaplacono okolo miliona zlotych.
    Tacy zaradni i Oni mowia o glodnych dzieciach,co za podlosc.
  • ~brrrrr
    (2013-05-13 16:44)
    najbardziej obleśny poseł. Fuj! Laluś z wielkim wyobrażeniu o sobie.
  • ~re:kaka
    (2013-05-13 16:51)
    PRACUJ TO TEZ BEDZIESZ MIAL!

    Dobre- pytam co kaka bedzie mial? jedno wielkie goowno! 1400 zl .
    Jak nie bedzie oszukiwal i nie bedzie krasc bedzie mial (powtorze)- jedno wielkie goowno!
    A ty ile masz ile zarabiasz na zlewozmywaku?
  • ~paranoja
    (2013-05-13 16:45)
    jakoś trzeba się dowartościować...
  • ~hehehe
    (2013-05-13 16:41)
    To tylko 3/słownie trzy/zegarki NOWAKA!!!
  • ~z pisu
    (2013-05-13 16:25)
    Błyskotliwa kariera rzecznika PiS. Z nędzy do pieniędzy :) Wybierzmy ich i zróbmy im dobrze :)
  • ~JJ
    (2013-05-13 16:21)
    A mysleliscie, ze dlaczego PIS tak pcha sie do wladzy. Przypomnijcie sobie afry, jakie wybuchaly w koalicji PIS-Samoobrona-LPR i wyobrazcie jakie kokosy bili niektorzy (np. cale rodziny zatrudnione przez Leppera w ARIMR).
  • ~Re kaka
    (2013-05-13 16:18)
    POpatrz na swoja SPASIONA MORDE I PRZESTAN ZAZDROSCIS!

    PRACUJ TO TEZ BEDZIESZ MIAL!

    MORDE JAK DUPE SPASIONA TO MA KASZALOT!
  • ~@babcia renia
    (2013-05-13 16:17)
    A CIEBIE POd latarnie POdwoza drabiniastym wozem czy czolgasz sie tam na czworaka???
  • ~vp
    (2013-05-13 16:05)
    Ten patriota i niemieckie auto ? Coś tu nie sztymuje panie prezesie Patriotów i Szubrawców jak widać .
  • ~Seb
    (2013-05-13 17:43)
    Ale mi news - rodzinny mały kompakt dobrze doposażony tyle kosztuje.
  • ~aussie1inc
    (2013-05-13 15:54)
    Nie ma sie co dziwic, gdy wypasiony jezdzi wypasionym.
  • ~Tylko pytam
    (2013-05-13 15:43)
    A CZYM doooopy wozi ELYTA Z KORYTA???
  • ~Tylko pytam
    (2013-05-13 15:45)
    DLA der dziennika I POmatolskich PRZYDUPASOW TO KOLEJNY TEMACIK ZASTEPCZY!

    PO czemu jajca w biedronce I jak sie ma KRYZYS???

    Gdzie teraz jada za CHLEBEM BIALI NIEWOLNICY???
  • ~emigrant
    (2013-05-13 15:33)
    mnie to zadna paria w BALONIKA NIE ZROBI
    MAM WAS w ,,,
    po 89 to sie narobiło NIEROBOW
    Z KASDEJ OPCJI POLI TYKIII
  • ~taka prawda
    (2013-05-13 16:47)
    <stara zasada, im bardiej wypasiona bryka, tym większe kompleksy.
  • ~Halinka
    (2013-05-13 15:23)
    Nikt mu tego samochodu nie zazdrosci tylko niech hofman przestanie udawac biednego i wyglaszac glupoty. na temat biedy Ale czego wymagac od tego pisowskiego lizusa ?.Przeciez to tylko pisowiec i do tego slugus kurduplowy..