Na który samochód skusi się Kowalski? Sedan czy kombi? Wybieraj...

| Aktualizacja:

Jeszcze niedawno auta typu kombi były utożsamiane jedynie z drobnym biznesem. Według tego stereotypu kombi było "wozem roboczym". Najnowsze modele samochodów zrywają z tym mitem. Zwłaszcza te z segmentu premium...

wróć do artykułu
  • ~Merc sedes
    (2013-03-28 17:38)
    Na tego który będzie stał na większym odludziu, zeby nikt nie zauważył, jak go kradnie. Wersja nadwozia nie ma znaczenia
  • ~BAJ
    (2013-03-28 19:01)
    debilu kowalski patrzy jak związać koniec z końcem
  • ~maciek
    (2013-04-03 21:16)
    A ja tam nie narzekam na Peugeoty, i spokojnie jesli ktoś miałby mnie zapytac o to jakie auto polecam to byłoby dokładnie własnie takie. Jezdze juz długo 207 i naprawde nie narzekam. Jezdze z nim do autoryzowanego serwisu bo do Lion Motors w Katowicach, wiec jestem o serwis spokojny.
  • ~moro
    (2013-04-27 18:14)
    Maciej, masz racje do do Peugeota. A do serwisu tez trafiłes dobrego. teraz sam robiłem tam dezynfekcje klimy i zapłaciłem tylko 99zł.
  • ~zytko
    (2013-07-28 20:34)
    No tak, do Peugeota nie ma sie tez co przyczepic. Sam mam wiem wiem o czym mowa. A jak trafiłes jeszcze na dobry serwis to juz pełen sukces i tyle.
  • ~helka
    (2013-10-15 16:52)
    Rzeczywiscie macie racje jesli chodzi o Lion Motors. Juz nie raz słyszałem od kolegów którzy tam jezdza z naprawa ze to jeden z lepszych serwisów. Warto wydać wiecej ale miec pewnośc ze macie dobrze naprawione auto.
  • ~ulkaw
    (2015-12-05 21:08)
    No cóż, grunt to znalezc dobrego mechanika, serwis do którego wiesz ze mozesz spokojnie podjechać i ze nie rozłożą z bezsilności rąk, bo nie będą wiedzieli co robić.
  • ~rafał33
    (2016-01-07 13:28)
    Ja juz wole w takiej sytuacji po prostu wiecej dopłacić i jednak jednak podjechać do dobrego serwisu jak ten do którego sam czesto jezdze w razie jakiejs awarii - to Lion Motors w Katowicach.

Może zainteresować Cię też: