Posłowie-piraci będą mogli jeszcze szaleć i zasłaniać się immunitetem

| Aktualizacja:

Obecnie parlamentarzysta, który szarżuje samochodem na drodze, może odmówić zapłacenia kary. Kiedy to się zmieni i czy w ogóle to możliwe? Ewa Kopacz deklaruje przyspieszenie prac nad projektem...

wróć do artykułu
  • ~Hankiel
    (2013-03-07 09:18)
    trzeba z Yanosikiem jeździć to mandatów nie będzie, jakoś trzeba się chronić przed tą hordą Pana Rostowskiego
  • ~amen
    (2013-03-06 23:08)
    a jak w knajpie nie zapłacą to też immunitet chroni? to chory kraj
  • ~vh
    (2013-03-06 14:33)
    OK - niech nie placa grzywien chowajac sie za immunitetem - immunitet jednak nie dotyczy punktow i utraty prawa jazdy po przekroczeniu max ilosci punktow.
  • ~floru40
    (2013-03-06 13:58)
    JEDYNA MOŻLIWOŚĆ ŻEBY POSŁOWIE PŁACILI MANDATY TO ZABRANIE
    IMUNITETÓW POPRZEZ REFERENDIUM OGÓLNOPOLSKIE?
  • ~Krecik
    (2013-03-06 13:36)
    spoko, nie ma to jak święte krowy na drogach. zasłanianie się immunitetem jest żałosne, w końcu to oni ustalają prawo to niech mu też podlegają. a my płaćmy - co to to nie. jeżdżę z YANOSIKIEM i nie będę płacił mandatów
  • ~Piotr
    (2013-03-06 12:48)
    już to widze...ta klika nie ma nawet krzty poczucia godności, o honorze czy poczuciu przyzwoitości to nawet nie słyszeli...jeżeli juz uchwalą coś, że posłowie bedą płacić za mandaty...to zapewne będzie to tak skonstruowane, ze zapłacą...ale z naszych podatków a nie z własnej kiermany! nie wierzę w żadne słowo, gest polskiego polityka dla którego najwiekszym wrogiem tego kraju jest zwykły obywatel.
  • ~oli
    (2013-03-06 12:47)
    wszystkie zwierzęta równe - ale te przy korycie równiejsze!!!
  • ~stary telewidz
    (2013-03-06 12:44)
    Ze wszystkim banda matołów przyspiesza - ze służbą zdrowia, z ZUS-em, z transportem i autostradami, z immunitetami itd. itp. Starczy im czasu do końca świata i jeden dzień dłużej!
  • ~kol
    (2013-03-06 12:43)
    Sezon wiosenny na drogach dla samobójców się zacznie !
  • ~poseł
    (2013-03-06 12:42)
    No to gaz do dechy grobowej !!!
  • ~kara
    (2013-03-06 12:41)
    zapowiedzi były już dawnej o karaniu piratów- posłów i z tego g...o.wyszło Takich sobie wybraliśmy reprezentantów to takich mamy.Żenada zasłaniać się immunitetem w sytuacji przewinienia na drodze.brak honoru ot co.
  • ~pol anka
    (2013-03-06 12:37)
    jesli prace będą bardzo intensywne to przed wakacjami Prezydium Sejmu za wybitne zaangazowanie dostanie nagrody po 30 tyś. zł. A i Borsuk z Senatu szykuje sie na przekazanie nagrody dla ubogich.

Może zainteresować Cię też: