Samochodowi dealerzy idą na wojnę z Rostowskim. Grożą mu sądem

| Aktualizacja:

Samochodowi dealerzy stawiają ultimatum ministrowi finansów. Albo ujawni dokumenty, które wysłał Brukseli dotyczące podatku VAT na samochody, albo idą do sądu administracyjnego.

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2013-02-27 07:31)
    zydek ma gdzies kraj w ktorym przyszlo mu aktualnie zamieszkiwac.
  • ~mm
    (2013-02-27 07:35)
    Chcieliście ludzie Tuska i jego bandę złodziei, no to macie.
  • ~werk
    (2013-02-27 07:36)
    gdyby nasze pąństwo było mądrzejsze to zakazało by takiego handlu , polska w tej chwili to złomowisko europy , za granicami kraju powstały warsztaty które kleją rozbite wraki samochodów, pięć w jednym , dobrze jak są dwa w jednym i tak się oszukuje rodaka nad wisłą , czas z tym skończyć , bardziej udostępnić ludziom kupno nowych samochodów to się przemysł ruszy , warto nad tym się zastanowić
  • ~Robnad
    (2013-02-27 07:45)
    "Odwołamy się od decyzji, a potem skierujemy sprawę do sądu administracyjnego – zapowiada."

    życzę szczęścia. niejaka bufetowa ma gdzieś wyroki sądu administracyjnego dotyczące wydawania pieniędzy podatników, zaś lemingi sie cieszą, bo przeciez jest z PO. choćby się zawaliło.
  • ~pingwin
    (2013-02-27 07:59)
    Scisle tajne za pieniadze podatnika ale dobrze , ze PIS nie rzadzi.
  • ~vincent
    (2013-02-27 08:00)
    i co mi zrobicie ???
  • ~RE: werk
    (2013-02-27 08:06)
    rusz pacynką i zastanów się, ilu rodaków stać na kupno nowego samochodu
  • ~antyPO
    (2013-02-27 08:26)
    nikt inny tylko wy tzw przedsiębiorcy i innej maści oszuści głosowaliście na PO i PSL .nie panimaju skąd te pretensje .macie czego chcieliście , jak wy prowadzicie te swoje biznesy jak jesteście takimi bezmózgowcami
  • ~ujka
    (2013-02-27 08:30)
    re: werk, 7.36 Problem leży w tym, że w Polsce jest 10-krotne rozwarstwienie społeczne, a w UE jest 5-krotne. Oznacza to , że różnica w zarobkach jest w Polsce 10 krotnie mniejsza zwykłego obywatela od pseudo-elity. Zatem kogo stać na nowy samochód jak większość ledwo koniec z końcem wiąże , a samochodem jeżdzi kosztem wyrzeczeń. Na Zachodzie są ludzie bogaci z pokolenia na pokolenie a u nas z dnia na dzień. Kto się rozpycha łokciami DO KORYTA to ma nowa furę.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 08:36)
    Rydzyk chce Maybacha , Tusk winny.
  • ~jas Polak
    (2013-02-27 08:45)
    Przywalić takiemu ministrowi
    Lekką ręką rozdaje państwowe ( nasze podatki ) pieniądze czarnej mafii czyli kosciołowi katolickiemu
    Równie lekką ręką nakłada nowe obciążenia na pracodawców
    Od dawna mówię nie , NIE dla takiej polityki
  • ~dobry Polak
    (2013-02-27 08:49)
    Rozdać wszystko kościołowi
    Obłożyć całą hołotę pracującą i nie podatkami
    Zwolnieni z podatków tylko praktykujący katolicy
    Potem jak juz wszystko padnie i nie będzie gdzie pracować ... zatrudnić wszystkich w administracji państwowej i w biurach poselskich
    Jak powiedział kiedyś pewien kandydat na posła
    ,,I nie będzie nic no nico nie będzie ,,
  • ~~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2013-02-27 09:18)
    BRAWO!!! Jesteśmy z Wami. Nie ugodowo to przez sąd. Nie są nieomylni i muszą przestrzegać PRAWO!!!
  • ~RealLive
    (2013-02-27 09:20)
    ot in najwyższe standardy łupienia głupiego narodu - oni w dupie maja ludzi i przedsiebiorcow - najważniejsze żeby bilans ilosci zlupionych publicznych pieniędzy sie im zgadzał... a głupki i tak na nich zagłosują...
  • ~torba na kółkach
    (2013-02-27 09:36)
    Lemingu - wykiwaj Rostowskiego i mafie rudego, wykiwaj zaprzańską palikociarnie która juz ryje wsadziła do eurokoryta twoim kosztem i kupuj wózek na dużych kołkach zanim będzie 200 % VAT na wózki i 100 % na torby
  • ~pogrzebacz
    (2013-02-27 09:42)
    Dealerzy przeciw rządowi??? Toż sami namaściliście go, widziały gały co brały teraz wielcy poszkodowani
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 09:43)
    Durna falszywko 2013-02-27 09:18
    nie wysilaj sie hofman...lepiej zmin czopek prezesowi
  • ~gonzo
    (2013-02-27 09:44)
    Niech się powoli otwierają ludziom oczy na UE i jej namiestników
  • ~pytek
    (2013-02-27 09:48)
    A którzy z was na PO głosowali, szanowni dealerzy?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 09:54)
    ROZKUŁACZYĆ MOCHEROWYCH PSEŁDO BIZNESMENÓW, KATOLE I MOCHERY NA SYBIR!