Mamy nowe testy na prawo jazdy! Zobacz, czy zdasz egzamin

| Aktualizacja:

Od 19 stycznia zaczną obowiązywać nowe zasady egzaminowania na kierowców z teorii. Nowe zasady to nowe testy, które ministerstwo transportu trzyma w tajemnicy. Dziennik.pl zdobył przykładowy test egzaminacyjny. Myślisz, że zdasz za pierwszym razem? Przekonaj się na własnej skórze...

wróć do artykułu
  • ~lll0lll
    (2013-01-18 11:10)
    Nowe przykładowe testy na prawo jazdy można znaleźć na www.pobierztesty.pl
  • ~cd
    (2013-01-18 17:44)
    TO "URZĘDOWA" MAFIA DO TŁUCZENIA KASY kto jest w stanie znać przepisy, które są zmieniane kilkanaście razy w ciągu roku.Cały system szkolenia powinien byc oparty na Szkołach Średnich i tam powinno się szkolić i egzaminować, pozostałe Ośrodki powinny funkcjonować jak uzupełnienie.Od szkolenia odsunąć całkowicie Policję.
  • ~lllk
    (2013-01-20 12:40)
    do ~lll0lll no tak a za ktore trzeba placic
  • ~stif
    (2013-01-21 20:20)
    wordy to banda złodziei i oszustów
  • ~matip
    (2013-01-22 12:01)
    zdałem!! 72 pkt
  • ~Maav
    (2013-01-22 15:56)
    Na szczescie mam juz prawko 8 lat. Ale musze przyznac ze wymaganie 68/74 pkt czyli prawie 92% to niezle :) Szkoda ze tak nie ma na maturze
  • ~ad
    (2013-01-22 16:59)
    a ja nie zdałam :( miałam 60 punktów,8 zabrakło mi do zdania :(a prawko mam już prawie 4 lata..muszę zrobić jeszcze 1 i spawdzę odp..
    niektóre pytania są banalne..
  • ~Alicja
    (2013-01-22 17:44)
    Hej, jeśli chcesz się sprawdzić musisz pobrać takie jak w WORD
    Nowe Testy Na Prawo Jazdy kat. B 2013 link bez hasła goo.gl/cSAKF lub goo.gl/qzQ7Z Wielkość pliku: 192.70mb Link zawiera pliki instalacyjne, pobierasz i postępujesz wg. instrukcji. Program jest zgodny z nowymi przepisami dotyczącymi egzaminowania obowiązującymi od 19 stycznia 2013. Powodzenia ;)
  • ~Agnieszka
    (2013-01-22 17:50)
    Hej, jeśli chcesz się sprawdzić musisz pobrać takie jak w WORD Nowe Testy Na Prawo Jazdy kat. B 2013 link bez hasła goo.gl/cSAKF lub goo.gl/qzQ7Z Wielkość pliku: 192.70mb Link zawiera pliki instalacyjne, pobierasz i postępujesz wg. instrukcji. Program jest zgodny z nowymi przepisami dotyczącymi egzaminowania obowiązującymi od 19 stycznia 2013. Powodzenia ;)
  • ~Bogdan
    (2013-01-22 19:48)
    Uważajcie na te linki podane do rzekomych "nowych testów". Zwykłe wyłudzanie pieniędzy!! Wystarczy wpisać w Google słowo "Calivary" i wszystko będzie jasne.
  • ~whgkjmarta
    (2013-01-22 21:39)
    ja zdalam 18 ! dzieki bogu
  • ~świeży drajver
    (2013-01-26 23:25)
    Dokładnie, banda złodzei. Dlatego trzeba z nimi walczyc ich własną bronią. Przecieki z testów i ciekawe porady tylko tu
    http://goo.gl/R5KSr
  • ~kłębek
    (2013-01-27 18:29)
    zdałam prawo jazdy za drugim razem na starych zasadach weszłam w ten nowy egzamin teoretyczny no i co?nic złego trzeba szybciej odpowiadać!jest tylko 15sekund na odpowiedzi zdobyłam 67punktów! 1punkt mi zbraknoł żebym zdała! naprawdę nie przejmujcie się nie jest taki zły jak się o nim pisze ,mówi dacie radę!!!powodzenia wszystkim kierowcą!
  • ~takase
    (2013-02-07 15:53)
    normlanie nóz się w kieszeni otwiera jak czytam niektóre komentarze. Skoro testy są TAJNE to na jakiej podstawie osoby które nie były na egzaminie zabierają wogóle głos? Wiadomo że testy które krążą po necie to przykładowe testy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością .
    Byłam i oblałam - trafiłam na pytania dotyczące poganiaczy oraz inne podobne...o dziwo pytania te były za3 punkty :D . Wnioski proszę sobie wyciagnąc samemu :)

    W całej grupie zdała jedna osoba która trafiła na banalne pytania :)
    pozdrawiam zdających :)
  • ~gosienka
    (2013-10-07 11:08)
    ja zdaje juz siodmy raz i ostatnim razem zabrakowalo mi jednego punktu i bym zdala ale niestety sie nieudalo szkoda ale trudno prubuje do skutku az zdam:)
  • ~Agnieszka;0
    (2014-01-20 17:58)
    hej ja zdaje za 3 razem i mam nadzieje ze zdam jutro pozdrawiam wszystkich zdajcych...
  • ~Panix
    (2014-02-09 15:46)
    http://prawojazdy.skroc.pl

    Teoria zdana, wszystkie pytania w jednym pliku. Nauczycie się z tego i macie 100%, bynamniej u mnie tak było :D
  • ~tito
    (2014-03-12 11:18)
    daje 100 tys ze egzaminator tez oblalby egzamin
  • ~AGA
    (2014-03-16 22:09)
    WŁAŚNIE ZDAŁAM TAK ZWANY WEWNĘTRZNY A DO ZEWNĘTRZNEGO ZA KAŻDYM RAZEM PRZECHODZĄC TESTY MAM POWYŻEJ 68 PKT.UCZY SIĘ ŚWIETNIE A W DODATKU MAM FANTASTYCZNEGO,KOMPETENTNEGO BARDZO INSTRUKTORA JAZDY .SZYKUJE SIĘ NA KONIEC KWIETNIA DO ZEWNĘTRZNEGO EGZAMINU. TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKICH ZDAJĄCYCH .
  • ~aga
    (2014-03-22 20:00)
    czy te pytania sa takie same jak na egzaminie

Może zainteresować Cię też: