Nabici w luksusowe BMW po Amber Gold. Nie ma czego zazdrościć

| Aktualizacja:

Terenowe BMW po Amber Gold miało cieszyć nowego właściciela luksusem jednak tak się nie stanie. Niemiłe zaskoczenie spotkało też innych, którzy kupili auta po atrakcyjnych cenach. Wszystko przez zaskoczenie sposobem rozliczenia podatku VAT…

wróć do artykułu
  • ~kafar
    (2013-01-03 22:18)
    syndyk Dębiński nie takie numery robi - wespół z sędzią komisarzem rolują biednych żuczków
  • ~koko
    (2013-01-01 09:06)
    Dobrze ze nie bede miec dzieci na tym podlym swiecie. Boje sie jednak ze narodze sie znowu w rodzince bez ...
  • ~art
    (2012-12-31 17:28)
    hahahaha polskie byznezmeny!
  • ~emeryt budżetowiec
    (2012-12-29 13:36)
    Może teraz się wypowiedzą organizacje zrzeszające przedsiębiorców i powiedzą jacy to oni są biedni w polskim systemie podatkowym. Prawda jest taka, że tylko emeryci i pracujący na umowie płacą za wszystko VAT a prowadzący działalność tylko lamentują, że ich podatki utrzymują budżetowców, emerytów i wszystkich innych. Teraz widzimy, że łaszą się na fury na które ich nie stać i widać też, że nie są w stanie zrozumieć przepisu prawnego, ale jak urzędnik zła decyzje wyda to wrzask we wszystkich mediach.
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 12:35)
    Uzupełnienie mego wpisu z 12.35 - jest tak jak to opisał Internauta z nowsze 1 2 3

    ~OCC2012-12-28 13:47

    Trzeba dać Plichcie dodatkową ochronę... żeby nie umarł ze śmiechu
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 12:34)
    Do ~Bozon Higgsa2012-12-29 10:41 - to nie o to chodzi. Każdy przystępujący do licytacji winien zostać powiadomiony o faktycznej cenie zakupu. Kupujący zostali oszukani przez organizatorów - i to jest skandal. Ciekawe czy jakaś kancelaria lub prawnik, spróbują sprawy wziąść w swoje ręce i doprowadzić do unieważnienia umów i zwrotu vadium? Innymi słowy, osoby zaufania publicznego, mają za--ny obowiązek odpowiadać prawidłowo na zadawane pytania. A nie zachowywać się jak ta z pod latarni, wychodzącą za mąż i udającą cnotliwą, choć przeleciał ją każdy kto miał kasę i nie tylko.
  • ~Bozon Higgsa
    (2012-12-29 10:41)
    Oj, oj, oj ... Pan od BMW nie zarobi na nim tyle ile chciał. A może sprzedaj je z Vat skoro naliczasz i już. Aaaaaa, no chyba że chciałeś wozić d... za mniejsze pieniądze niż dałeś na aukcji. No to jest problem, bo jako podatnik nie chcę mieć udziału w Twoim odliczeniu Vat za wygodę Twojej d... Co za cinkciarz.
  • ~power
    (2012-12-29 10:03)
    Amber PO ! pusta kasa i POnownie nabici naiwni !
  • ~Zgredek
    (2012-12-29 09:48)
    Do ~elgier2012-12-28 20:37
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.
    za co ci goscie biora pieniadze?
    To nie tak. Jest to świadome wprowadzenie w błąd rozmówców. Co ma w kraju stale miejsce od wieków. Watykan nieźle pogrywa wiernymi, Episkopat też, Solidarność i nasi w rządzie /każdym/ dopiero orzynają społeczeństwo. To samo robią lekarze, piguły, prawnicy, budowlańcy /np. konsorcja, czy zwykły ,,podaj cegłę" robociarz/. Gdyby komornik powiedział prawdę, to za tyle by nie poszły auta. Ci ludzie zostali po prostu oszukani, przez tzw. osoby publiczne /wg ustawy są to osoby godne zaufania/, czyli komornika i syndyka. I w sądzie raczej nie wygrają. Sąd nadzoruje pracę komornika i syndyka, ale się przecież znają. A budżet w kraju pada, bo sędziowie i komornicy /lekarze ministrowie i w sp. Sk. Pań. itp, itd/ za dużo zarabiają. A teraz mamy mistrzów w takim redagowaniu przepisów prawnych, aby i prawnicy nie wiedzieli jak je interpretować.
  • ~emeryt
    (2012-12-28 21:43)
    To już jest TOTALITARNY kraj, czy teraz zachód tego nie widzi?! TYLKO KARY KARY KARY!!! Tutaj jest OHYDNIE! Jestem za stary, żeby emigrować!
  • ~elgier
    (2012-12-28 20:37)
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.

    za co ci goscie biora pieniadze?
  • ~DSm
    (2012-12-28 18:45)
    Skoro to używane auta to naturalne jest, że lecą z 0 vatem. Nie wiem na co ci nabywcy liczyli. Księgowej nie mają?
  • ~kuba
    (2012-12-28 17:09)
    ,to wszystko przez tuska
  • ~obserwatorka
    (2012-12-28 16:32)
    Ale dowcip jeszcze z za krat działa telepatycznie na głupich ludzi. Tak jak by nie mieli gdzie kupić auta, ale durnota ludzka nie ma granic.
  • ~cyryldrab
    (2012-12-28 16:24)
    Michal Tusk pomyslal o wszystkim,wspolnika do wiezienia.A on kase liczy i drwi sobie i dalej naiwnych w butelke nabija.Bo wyksztalcony jest i tatus premier.Tez chce cos z tego miec.
  • ~ddd
    (2012-12-28 16:23)
    Naiwniacy zawsze się znajdą :) Poza tym, takie służbowe auta mają mnóstwo zbędnych dupereli podpiętych pod instalację elektryczną, przeważnie nieprzystosowaną do tego. ,- tachografy, tachometry, dodatkowe immobilizery, gps-y, cb- radia i inne cuda-niwidy. . Bez przeglądu instalacji elektrycznej i do doprowadzenia jej do wymaganego stanu się nie obędzie. Życzyć tylko, by to nie wariowało. ;)
  • ~observ
    (2012-12-28 16:08)
    znaczy wałków ciąg dalszy. takie rzeczy tylko w tuskolandii
  • ~kwintyl
    (2012-12-28 15:50)
    piramidy ciąga dalszy... przez waszą ulubioną politykę
  • ~mjk
    (2012-12-28 15:33)
    Wasze słowa tow. Włodzimierzu można skomentować tylko w jeden sposób - "Nie podoba Ci się - to czemu pipierałeś ciu... tępego Donka"?
  • ~zb
    (2012-12-28 15:08)
    USTAWA o cenach z dnia 5 lipca 2001 r.
    Art. 3. 1. Użyte w ustawie określenia oznaczają:
    1) cena – wartość wyrażoną w jednostkach pieniężnych, którą kupujący jest obowiązany zapłacić przedsiębiorcy za towar lub usługę; w cenie uwzględnia się podatek od towarów i usług oraz podatek akcyzowy, jeżeli na podstawie odrębnych przepisów sprzedaż towaru (usługi) podlega obciążeniu podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem akcyzowym,

Może zainteresować Cię też: