Oto jak Platforma zmienia prawa kierowców. Nowe obowiązki, nowe kategorie i nowy wzór prawa jazdy

| Aktualizacja:

MSW poinformowało o zmianach jakie pojawią się w prawie drogowym. Co ciekawe, w Sejmie jest już projekt kolejnej noweli tej ustawy, autorstwa Platformy Obywatelskiej. Co tym razem wymyślili politycy z partii Tuska?

wróć do artykułu
  • ~A.W.
    (2012-12-11 17:04)
    A moze mi ktos wyjasnic, jak to jest mozliwe, ze nowe egzaminy zaczna obowiazywac od stycznia 2013? przeciez to bedzie niezgodne z ustawa a wiec wbrew prawu! w ustawie jest mowa o jednolitym systemie egzaminowania dla calego kraju, a przeciez osrodki egzaminowania wybraly dwoch oferentow i w dodatku jest teraz przez to mnostwo zamieszania wokol tych testow; skoro w ustawie jest mowa o jednolitym systemie to na jakiej podstawie beda 2 systemy egzaminacyjne??? A tak na marginesie: to juz tak na 100% pewne te nowe testy, nie ma szans na ich ponowne przesuniecie?
  • ~lew
    (2012-12-11 17:04)
    To juz gruba przesada PO.Dotej pory was popieralem ,ale wiecej was nie popreTo co robicie to jest zabieranie pieniedzy z naszej kieszeni..
  • ~gosc
    (2012-12-11 18:38)
    Nie rozumiem ma wejsc w zycie nowa ustawa ale nie do konca to albo bedzie obowiazywac albo nie zdecydujcie sie wreszcie co to znaczy nie do konca
    To to samo jak sie ma umowe ta sie ma czy tez nie do konca???
  • ~Uch tam
    (2012-12-11 19:22)
    Chyba szybciej i lepiej jest zdawać prawko w Wielkiej Brytanii i po powrocie do Polski po prostu je wymienić... co za porąbany kraj, brniemy w bagno coraz głębiej!
  • ~nePOtyzm
    (2012-12-11 20:10)
    OPresyjne państwo to nasz wymysł ... pamiętajcie o tym przy urnie , liczymy na wasze głosy !
  • ~A.X.
    (2012-12-11 20:39)
    Urzędasy z PO nic nie robią siedzą i pierdzą w stołki i wymyślają idiotyzmy !!
  • ~jazu
    (2012-12-12 11:49)
    ale fotoradary to od zaraz - wiecej i wiecej i jeszcze wiecej. PO-pier-do-lency komusze.
  • ~jin
    (2012-12-12 19:20)
    nie lekajcie sie zlodzieje ni zdaza wprowadzic zmian oni zostana wyminieni na normalne modele
  • ~stefek
    (2012-12-12 19:33)
    Słuszną linię obrała nasza partia. Rzesze sprawdzonych i lojalnych oraz zasłużonych towarzyszy naszej partii całymi miesiącami i latami ciężko haruje żeby nam się żyło lepiej , a tu naród taki niewdzięczny
  • ~Donald, Donald, Donald, Doland,...
    (2012-12-12 20:08)
    Partia z narodem. Naród z partią.
  • ~woźnica
    (2012-12-12 20:44)
    To same utrudnienia a kiedy będzie coś co pomoże w bezpieczeństwie tak kierującym jaki pieszym,autostrady nie wyszły budowa nowych szerszych i bezpieczniejszych dróg za droga więc trzeba stworzyć utrudnienia w otrzymywaniu prawa do jazdy pojazdami.
  • ~drach
    (2012-12-12 20:52)
    Z czego by tu jeszcze okrasc Polaków ?
  • ~Bader
    (2012-12-12 21:38)
    Ta, wymienicie złodziei na idiotów. Super sprawa juz sie ciesze
  • ~Lirek
    (2012-12-12 23:14)
    Niecierpliwie czekamy na kolejna kategorie prawa jazdy dla pasażerów autobusów bo kto tak wiedział żeby tylko z biletem jeździć..
  • ~stern
    (2012-12-12 23:43)
    Rządzący! Nie przekraczajcie granic zdrowego rozsądku! Państwo dla ludzi, a nie odwrotnie!
  • ~radek
    (2012-12-13 00:02)
    ten karaj to rezim i dytatura zlodzieje
  • ~tomek
    (2012-12-13 01:51)
    co jeszcze te imbecyle wymysla by utrudnic nam zycie,? ludzie czy wy jestescie tak ograniczeni jak ta banda idiotow i frustratów
  • ~ss-exports.us
    (2012-12-13 05:01)
    No, no nieźle, nieźle... http://ss-exports.us
  • ~POmatolski debil
    (2012-12-13 05:10)
    Tuska na badania i wszystkich posłów na przymusowe badania co trzy miesiące na rachunek posła lub senatora .
  • ~gwto
    (2012-12-13 06:09)
    Ta nieudolna banda rządząca krajem zrobiła sobie z karania kierowców mandatami stałe żródło wpływów do budżetu którego nigdy nie są w stanie dopiąć.

Może zainteresować Cię też: