Szok po decyzji Kremla. Rosja zgotuje nam drastyczne podwyżki

| Aktualizacja:

Za autogaz zapłacimy nawet o 40 groszy więcej za litr. Powód? Wzrost ceł na Wschodzie

wróć do artykułu
  • ~wacek
    (2012-09-27 07:07)
    to chyba pawlakowi naleza sie slowa uznania???
  • ~gość
    (2012-09-27 07:14)
    Zaczęli nasi na nowo ze Smoleńskiem no juz mamy odwet.
  • ~do gamoni
    (2012-09-27 07:16)
    I CO TĘPY ELEKTORACIE PSL I PO

    JEST SUPER, CO?
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-09-27 07:20)
    Wystarczył krótki wysiłek przy podpisie i...Polska ( zaniechanie dywersyfikacji!!!) jest znowu w dooooopie!
  • ~bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
    (2012-09-27 07:24)
    mamy rzad ruskich agentow i to caly rzad
  • ~nollet
    (2012-09-27 07:31)
    Jesteśmy w NATO, w UE, skoro jest jeden za wszystkich , wszyscy za jednego, to sprawdźmy to, niech NATO stanie w naszej obronie, Jak do tej pory robimy za wszystkich a nikt nie chce za nas jednego! Dokładnie tak nas bedą bronić, gdyby Rosji, lub Białorusi, przyszlo do głowy przesunąć swoją granicę do Wisły. Za sparwą meneli III RP jesteśmy frajerami do bicia dla każdego, nawet wielki sojusznik nie chce nas w gosciach, wyrzuca nas za kołnierz jak skończy się ważnosć wizy!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-27 07:32)
    Podziekuj PIS i awanturnikowi prezesowi z jego rozmodloną bandą eunuchow i gejow starych kawalerow .!
  • ~Sybirski zbir-zajcew
    (2012-09-27 07:35)
    Podziekujcie durniowi J.Kaczynskiemu ( Kalksteinowi ),ktory pozorujac patriote w gruncie rzeczy wykancza planowo nasz polski narod.Niech ten cebrzyk wam powie skad wezmie tanszy gaz ?.Pan Pawlak jest Polakiem,podobnie jak D.Tusk i B.Komorowski i ten z podcietym knotem rzuca klody im pod nogi.Szedl na emigracjon polski chochol i jak bobr se szlochol bo go q...rwa w kraju nikt nie kochal.Wroci na odstrzal kaczek !.Pojdziecie w PiS -diet do swego kraju pod bombki ajatolachow !.
  • ~Wolny elektron
    (2012-09-27 07:39)
    Durnie nie widzicie ze ten maly PiS -dzielec wykancza nasza narod.To jest potomstwo s...a na sluzbie sowietow,precz a Kaczafim,rusofobia ,antysemityzmem.
  • ~goll
    (2012-09-27 07:41)
    Amerykanie sprzedają tonę gazu LPG za 100 dol.
  • ~Anton
    (2012-09-27 07:43)
    Wiesio13 znowu zapomiałeś o lekach na głowę!Łykaj szybko ,bo ci wali
  • ~Tofik
    (2012-09-27 07:43)
    Takiego pieprzenia już dawno nie było. LPG jest surowcem odpadowym przy produkcji benzyny. Jeżeli by nie było odbiorcy, rafinerie musiały by go puszczać z dymem. Z Rosji ściągamy może 20% LPG zużywanego w Polsce, bo reszta pochodzi z naszych rafinerii. Znowu przekręt Łysego Vincenta.
    Oczywiście POrypańcy znów pieprzą, że winien PiS.
  • ~PS
    (2012-09-27 07:43)
    To niesamowite-niektóre głąby uważają, że to wina Kaczyńskiego. Czy wy w ogóle macie mózgi?
  • ~leon
    (2012-09-27 07:44)
    kto dobrze żyje z braćmi ROSJANAMI ten ma surowce - surowce - surowce w dobrej cenie
  • ~JW
    (2012-09-27 07:44)
    A gdzie terminal skroplonego gazu, dlaczego jego budowa się slimaczy zapytajcie ministra gospodarki Pawlaka (tego od umów gazowych jakby dzieciarnia nie wiedziała) i Tuska.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-27 07:46)
    re komuchu tofik zapytaj kurdupla prezesa.. ?
    TY kurduplowaty gnomie prezesie...mogles sam zeskrobywac resztki brata z drzew i kamieni...
    i rozpoznac go i innych... w Moskwie...ale gnomie nie miales odwagi...dopilnowac ty je...ny tchorzu ..!

    prezes --- dopilnowałbys osobiście każdej cząstki znalezionej po katastrofie ...ale caly PIS uciekl...z miejsca katastrofy...
    znowu stchorzyles..

    A gdzie byly pisowskie pieski po katastrofie? .
    A może trzeba było samemu pojechać do Moskwy i wszystkiego dopilnować, albo wysłać Macierewicza z Hofmanem i Fotygą?
    A nie krytykować tych co tam byli.
    Uciekaly jak najdalej, do knajpy na obiadek i posiedzenie o strategii postepowania.
    Wielki szacunek dla tych, którzy nie patrzac na nic, próbowali poskladac ciala ofiar do kupy. ...

    gdzie byl posredni sprawca prezes ??? chowal sie pod stolem u mamy ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-27 07:47)
    GAZ potrzebny...
    Mozna kupic duzo helu od nich ?
    Potrzeba na PIS demonstracje...trzeba mochery nacpac. , .prezes ma dopalacze a co z reszta ?
  • ~donek
    (2012-09-27 07:48)
    Kocham nierząd PO i ich przyjaciół moskiewskich.
  • ~obserwer_1
    (2012-09-27 07:51)
    polacy nic się nie stało, polacy nic się nie stało. jest pięknie
  • ~Tofik
    (2012-09-27 07:55)
    re~leon.
    LPG z Rosji? Kto ci naprał w mózgu? To nasze rafinerie go spalają zamiast sprzedawać?