Szok po decyzji Kremla. Rosja zgotuje nam drastyczne podwyżki

| Aktualizacja:

Za autogaz zapłacimy nawet o 40 groszy więcej za litr. Powód? Wzrost ceł na Wschodzie

wróć do artykułu
  • ~jażemówię
    (2012-10-09 15:03)
    Wszyscy ludzie na rowery
  • ~DAV
    (2012-10-02 09:14)
    Uderzyli w stol ( ekshumacje i autopsje, ktore obnaza prawde o udziale ruskich w zamachu ) , a nozyce sie odezwaly !!! Przyslowia madroscia narodu !
  • ~arbuz
    (2012-10-01 17:11)
    Jarosław Wolske zbaw hahaha
  • ~młoda moherówka
    (2012-09-29 20:15)
    Wina Tuska, wina Tuska, wina Tuska. Jarosław broń nas od wszystkiego złego !
  • ~życzliwy
    (2012-09-27 21:14)
    To trzeba kupić LPG na Zachodzie , a ruskie niech sprzedają na Kubę i do Korei Pn.
  • ~BUL
    (2012-09-27 17:57)
    Jak nie kijem to pałą , przyjaźń z Rosjanami zawsze Polakom bokiem wychodzi ! W życiu są momenty nadziei na normalność , ale za moment zapadają takie decyzje które sprowadzają Polaków do parteru. Wydarzenia, fakty i stosunek władz rosyjskich do Polski i Polaków pokazują niestety ale wrogie nastawienie. Przykre ale prawdziwe .
  • ~Zgredzio
    (2012-09-27 14:33)
    1KG gazu propan-butan to ok 1,78L
    1T(1000kg) = 1780L
    172,50USD - 76,20USD = 96,30USD
    1USD = 3,2236(NBP 27.09.2012)
    96,30 * 3,2236 = 310,43PLN -> to jest podwyższa w PLN za 1tonę LPG
    wyliczamy teraz ile podwyżki będzie za 1L:
    310,43 / 1780 = 0,1743...
    Czyli podwyżka wyniesie do 20gr na 1 litrze !!!

    A jak 40gr to 20gr ********** szanowny Rząd ...
  • ~BUBU
    (2012-09-27 13:18)
    DZIŚ W DER DZIENNIK PRACUJE CENZOR CHYBA WYPOŻYCZONY OD WYBIÓRCZEJ, NIE PUSZCZA WIĘKSZOŚCI POSTÓW.
    PRZESYŁAM MU POZDROWIENIA I UDAJĘ SIĘ ODDAĆ STOLEC.
  • ~qaqaqaqa
    (2012-09-27 12:45)
    "Rosja zgotuje nam drastyczne podwyżki" - co za brednie Ruscy u siebie mogą sobie uchwalać co chcą

    a podwyżki to zgotuje nam nasz rząd
  • ~TADZIU
    (2012-09-27 12:45)
    PANI CELTIK DOBRZE ZE NIE RZADZI KARAKAN ALE DOBIERO BY BYLO
  • ~KOLO96
    (2012-09-27 12:41)
    mILER POWINIEN SIEDZIEC ZA TO ZE ZERWAL ROZMOWY Z NOWEGAMI.TERAZ CENY GAZU BEDA ROSLY JAK SIE TYLKO PUTINOWI SPODOBA!
  • ~PALIWO
    (2012-09-27 12:37)
    Nalezy sie POlaczki - dooooPOlizy!
  • ~A wzrost Unijnej Akcyzyz na LPG ????
    (2012-09-27 12:37)
    I na co nam było ruszac Smoleńskie trupy...trzeba było cicho siedzieć i nie szczekac na Rosje a było by juz dobrze.
  • ~NorvidNH
    (2012-09-27 12:35)
    Brawo PAPLAK zielona szczyno na placu czerwonym!
    Liż Donka i bierz go za frak od przodu.
    Polska jest już za tobą. Drzwi od kibla intelektu za AG.
    A my zdycham,y. Bo kochasz szmali inaczej.
  • ~Reporter z PAPą
    (2012-09-27 12:20)
    Ale przecież nasze "stosunki" z Rosją są teraz idealne(?!).Partia Oszustów zrobiła WSZYSTKO!,aby tak było - i co jest... szambo i polityka uległości PO!.Ten Rząd to zagrożenie dla Polski
  • ~Celtic
    (2012-09-27 12:18)
    Gdy rządziło P i S Ruscy tyle nie żądali. Z nimi trzeba twardo , a nie jak włazidupska Rosji i Niemcom PO.
  • ~DAV
    (2012-09-27 12:16)
    Nie dajmy sie zastraszyc , odsunmy od rzadu zaprzancow, zacznijmy wydobywac gaz konwencjonalny i lupkowy u siebie i pozamiatane . Raz na zawsze trzeba przerwac marazm w tym kraju , ktory trwa od poczatku zaborow , pozbyc sie kompleksow i sie usamodzielnic . Strach przed szantarzem paralizuje umysly i czyni z nas poddanych jego wysokosci Putina i innych . Dosc tego rodzaju POlityki !
  • ~terminator
    (2012-09-27 12:10)
    PAWLAK TY ...--wpisac sobie odpowiedni wyraz
  • ~DAV
    (2012-09-27 12:10)
    To jest jednoznaczne wywieranie nacisku na nasze wladze ( i caly narod ) aby ukrecic leb sprawie smolenska . On tym samym udowadniaja teze zamachu i to w ich wykonaniu .
  • ~jojo
    (2012-09-27 11:54)
    słusznie Rosja postępuje z Polaczkami jak bydło pisowskie na nich ujada przy aprobacie nowego okupanta USA ? wdajemy miliadrdy złotych na wojenki prowadzone przez USA to niech nam sprzedają tani gaz?

Może zainteresować Cię też: