Cejrowski ujawnia sposób na mandat z fotoradaru. "Zastosuję z wielką przyjemnością"

| Aktualizacja:

Wojciech Cejrowski na swoim profilu na Facebooku odniósł się do sytuacji polskich kierowców. Publicysta napisał, że władza zamiast zwiększać prędkość naszego podróżowania budując drogi, utrudnia życie i stawia kolejne setki fotoradarów. Jego zdaniem w tej sytuacji trzeba sobie jakoś radzić.

wróć do artykułu
  • ~bb
    (2012-09-12 13:32)
    Dobre!!!
  • ~ktos
    (2012-09-12 13:33)
    Rewelacja!
  • ~nieprzyjaciel
    (2012-09-12 13:37)
    Jakiś ty bystry.Wojciechu.Dobrze,że nie jeździsz po niemickich drogach.Tam mógłbyś sobie swoje mądre pismo wsadzić... wiesz gdzie.Nikt by też ci nie przesłał sterty załączników o które prosiszDostałbyś mandat i kwita.,odmowa zaś jego zapłacenia ( bo to nie ja na zdjęciu albo jakaś inna wymówka)miałaby ten skutek,że wręczono by ci "Fahrtenbuch" gdzie przez rok pięknie byś musiał wpisywać kto,kiedy i przy jakim stanie licznika używał twego samochodu.Kontrola prawidłowości gratis.
    Ponadto warto zaznaczyć.że radary nie są ustawiane dla policji,ale mają swój głęboki sens w temacie "bezpieczeństwo na drodze".
  • ~fran
    (2012-09-12 13:50)
    szczególnie ciekawy fragment z pytaniem o kolor żółty
  • ~enkey
    (2012-09-12 14:28)
    Szanowny Panie Wojciechu, z całą pewnością Sędzia Sądu Rejonowego wydając wyrok bardzo chętnie wysłucha Pana tłumaczeń, wszak każdemu przysługuje prawo do bycia wysłuchanym, a potem będzie Pan musiał zpłacić i mandat i koszty postepowania sądowego, a może nawet i odsetki.
  • ~Bzdury.....
    (2012-09-12 14:48)
    Juz od roku nie wysyła się do delikwenta zdjęc z fotoradarów...Mozna je obejrzeć ... dopiero w w Sądzie.
  • ~zen
    (2012-09-12 14:56)
    A może zlikwidować fotoradary, kierowcy z pewnością pomogą.
  • ~qsc
    (2012-09-12 15:05)
    "władza zamiast zwiększać prędkość naszego podróżowania budując drogi, utrudnia życie i stawia kolejne setki fotoradarów"
    stosownie do tej oczywistej obserwacji tekst jest trafnym komentarzem, a kogo boli, że głosował, jak głosował, a teraz ma, co ma (i inni też mają), nie musi się znajomością niemiec wymądrzać, bo w Niemczech jest gdzie jeździć, a u nas tylko fotoradary
  • ~jktralala
    (2012-09-12 15:14)
    no to czekam na Wojciecha ,aż wprowadzi to w życie .W gębie każdy jest mocny.
  • ~swiss made
    (2012-09-12 15:20)
    czy wszyscy w PRL-bis to takie same blazny?
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2012-09-12 15:24)
    Ty rzeczywiście jesteś - ~nieprzyjaciel2012-09-12 13:37 - a co mnie obchodzą krzyżackie przepisy?! Swoje prokrzyżackie reguły możesz w mojej Ojczyźnie Polsce sobie, że zacytuję: "...wsadzić... wiesz gdzie..."
    I tyle.
  • ~cesa
    (2012-09-12 15:34)
    super !
  • ~byfarka d
    (2012-09-12 15:34)
    jaki wygląd tak i pod czapką ma
  • ~SAM
    (2012-09-12 15:35)
    "WILCZE OCZY" tak kierowcy nazywają tysiące ustawianych fotoradarów za rządów PO-PSL.
  • ~buszmen
    (2012-09-12 15:50)
    tym wzorkiem pisma mozesz se razem ze swoimi prawnikami dupe wytrzec w buszu.
  • ~mama72
    (2012-09-12 15:51)
    taki katolik a jak oszukuje państwo i kłamie, że nie przekracza prędkości. a w dodatku namawia do kłamstwa innych. no proszę. nie popieram stawiania radarów gdzie popadnie ale mówiąc wprost większość z nas kierowców spieszy się bo musi a że ograniczenia prędkości są idiotyczne (to właściwie eufemizm, należałoby użyć mocniejszego określenia) to je łamiemy. Ale namawianie przez osobę publiczną, udającą katolika do oszukiwania (głównie siebie i Pana Boga, bo sami wiemy że łamiemy zakaz dotyczący prędkości, rzadko o 10 km/h a zwykle o 50 czy 100km/h) jest jednak czymś nagannym. Ten list jest objawem głupoty. Takiego delikwenta wezwą do sądu i po zabawie.
  • ~san
    (2012-09-12 16:01)
    Fotoradary zwane "OCZY RUDEGO" są wszędzie.
  • ~sam
    (2012-09-12 16:08)
    Pamiętacie jak ruda ekipa wściekle krytykowała wprowadzenie pierwszych za czasów PIS fotoradarów na drogach, że to inwigilacja itp.? A teraz "Rude oczy " są wszędzie.
  • ~Lolek.
    (2012-09-12 16:38)
    Jak pierwszy raz zobaczylem tego faceta z tym nocnikiem przy ustach ,jak cos skandowal,to odrazu pomyslalem,ze z nim jest cos nie tak.A teraz mnie w tym utwierdzil.
  • ~odp
    (2012-09-12 16:51)
    Lotek to z tobą jest coś nie tak to Yerba mate i tak się to pije. Nie znasz się to się nie wypowiadaj
    Nocnik to masz Ty zamiast mózgu

Może zainteresować Cię też: