Drogówka ma nowe zabawki! Nie ma zmiłuj, wpadnie każdy i wszędzie

Polska drogówka pęka z dumy trzymając w rękach najnowszy gadżet. Urządzenie potrafi rzeczy o jakich nie śniło się kierowcom. Zobacz, gdzie policja zapoluje z nowymi zabawkami…

wróć do artykułu
  • ~taki
    (2012-09-10 17:28)
    a polska homologacje zrobili?czy znowu beda jaja?
  • ~ORMO - czuwa /
    (2012-09-10 17:33)
    ANI - RZADU ANI PORZADKU NIE BEDZIE - bo balagan wszedzie ? PIRATUJA- MLODE GLUPKI I SZPANUJE - NAWA BURZUAZJA - CI MAJA NAKRADZIONEJ KASY BEDA PLACIC - I POLICJE KORUMPOWAC - PO- rusku bogacic ? NA PEWNO - TAK BEDZIE ?JAK ZNAM ZYCIE ?
  • ~Grigorij
    (2012-09-10 17:38)
    Żeby wam tak pismaki jeszcze trochę rozumu do pustaków wpadło...
  • ~Driver
    (2012-09-10 17:40)
    co z tego ze maja cacka, jak jadac przez polske nie widzialem zadnego radiowozu a piraci jezdza jak kubica na torze nie zwazajac na przepisy.
  • ~sdfg
    (2012-09-10 18:04)
    To dopiero Szczęśliwa Nowina,raduj się Doniu i Jacusiu!
  • ~DAV
    (2012-09-10 18:15)
    Nie lubię PISu , ale zgłosuję na kogo kolwiek, aby PO odsunąć od władzy i postawić przed sąd niezawisły .
  • ~iustus
    (2012-09-10 18:38)
    Do kitu, bo w sadzie Policja zawsze przegra, poniewaz ten gadzet nie robi zdjec a nie mozna udowadnic kogo konkretnie namierzal
  • ~nn
    (2012-09-10 18:49)
    To jeszcze wprowadzić godzinę policyjną - szajbusy
  • ~Miklus
    (2012-09-10 18:59)
    Jedyną troską wszelkich drogówek ze strażami miejskimi włącznie jest dybanie na kierowców, aby wydusić z nich jak najwięcej kasy. Reszta się nie liczy.Czy widział kto policjanta kierującego ruchem? Czy spotkał kto policjanta, który pomoże zagubionemu kierowcy w obcym mieście trafić na źle oznakowane rondo? Czy można liczyć na pomoc w razie małej awarii pojazdu? NIE!!! Oni są od mandatów.
  • ~Drakula
    (2012-09-10 19:31)
    Podobno mają też specjalne kajdanki dla kierowców.
  • ~Yan
    (2012-09-10 19:58)
    Całe szczescie że zasieg CB radia jest o wiele wiekszy niż tych zabawek. Jak zauwazylem to w promieniu 5 km od takiej laserowki chore prawo drogowe jest respektowane
  • ~Jacus
    (2012-09-10 20:00)
    Kogos tu a szczegolnie autora dobrze pokrecilo .Co miesiac ten sam scheiss i tytuly nie ma zlitoj ,nowe zabawki itd... Piszcie o drogach a nie drogowkach glupole.
  • ~absur d.
    (2012-09-10 20:27)
    Zamiast tych zabawek wprowadziłbym łapanki w miastach z wytrzepywaniem kieszeni każdemu. Za 1% od łupu zajmowałyby się tym prywatne firmy, a uzyskane w ten sposób środki wprowadzałbym do budżetu. Nikt nie musiałby kłamać, że chodzi o bezpieczeństwo.
  • ~TeDak
    (2012-09-10 20:30)
    Tylko przeklęty Donald-zdrajca może tak polować na Polaków
  • ~po to dno
    (2012-09-10 20:34)
    Rudy śmierdziel zaczyna przeginać pałę
  • ~qwerty
    (2012-09-10 21:01)
    Wpadnie każdy i wszędzie? Oj tam, oj tam... Nie każdy i nie wszędzie. Ja tam mam swój immunitet: nie mam auta, a na składaku nawet w Sopocie prędkości nie przekroczę. Bardzo się cieszę, że rząd ratuje zacną firmę LTI przed upadłością nie bacząc na jakieś tam mityczne państwowe zadłużenia i lecący policjantom na głowę zagrzybiony tynk na co poniektórych komendach... Jakoś się odkujemy.
  • ~infor
    (2012-09-10 21:26)
    Tyle tylko że, prędkość radiowozu będzie rejestrowana z dokładnością dziesiątych części kilometra i lokalizowana z jeszcze większą dokładnością. Kto będzie bardziej inwigilowany, kierowcy czy policjant prowadzący radiowóz?
  • ~Tonino
    (2012-09-10 23:06)
    Zamiast laserowych mierników prędkości , lepiej zakupić laserowe stymulatory mózgów dla naszych rządzących. Niech pieniędzy do budżetu szukają bardziej w swoich kieszeniach i kieszeniach swoich sponsorów typu Amber Gold i innych a nie wyłudzają ostatnie grosze od ubogiego (dzięki nim ) społeczeństwa. Bardzo ciekawe jak długo ten naród może jeszcze to ścierpieć.
  • ~sem
    (2012-09-10 23:09)
    Tylko jeszcze zabawki z zachodu im zostały,żeby nas dalej okradać po sprzedaży majątku Państwa.
  • ~maniek
    (2012-09-10 23:53)
    Ten rząd to dba o nas a może te pieski dbają o swojego pana ?i pod pretekstem bezpieczeństwa łupią kierowców. Dlaczego nie budują szerokich dróg by można było się szybko,sprawnie i bezpiecznie przemieszczać? tylko wprowadzają ciągle nowe ograniczenia zakazy nakazy i punkty by tylko zarobić.To ma być demokracja?.