Kurski o łamaniu prawa za kierownicą BMW: to naprawdę z igły widły

| Aktualizacja:

Europoseł Jacek Kurski przyłapany na łamaniu przepisów drogowych, w dodatku pod nosem policji, dziwnie tłumaczy się ze swoich wyczynów. Przy okazji wyciągnął pewien wyczyn polityka Platformy…

wróć do artykułu
  • ~xxxx
    (2012-06-27 09:27)
    widziałem jak na drodze nr 7 cioł podwójną ciągłą
  • ~elektoracik
    (2012-06-26 23:00)
    Dopóki nie będą karani tacy cwaniaczkowie i każdy kto chroni się za stanowiskiem państwowego urzędnika, to nie będzie praworządności. Dlaczego sądy nie karzą pijanych polityków i politycznych aferzystów którzy wykorzystując stanowiska państwowe robia własne interesy i państwo maja gdzieś. Oni powinni być karani podwójnie: raz za przestępstwo i drugi raz za to że okłamali swoich wyborców w czasie kampanii.
  • ~babcia
    (2012-06-26 19:26)
    Takich Kurskich karać więcej jak zwykłych Kowalskich bo reprezentuje nasz kraj i powinien świecic przykładem ::((
  • ~nirwal
    (2012-06-26 15:21)
    obu zabrać prawo jazdy !!! policja do dzieła. nie patrzeć na immunitet
  • ~Lop
    (2012-06-26 15:12)
    Odebrać im immunitety! Nie będą bezkarnie olewać prawo, które sami tworzą.
  • ~Edward Sopot
    (2012-06-26 15:06)
    No na szczęście Kurski
    Nie jest jedynym Polakiem
    Inaczej nie było by sie czym chwalić
    Przyznac jednak trzeba że bezczelności czy tupetu mu nie brakuje
  • ~tg64
    (2012-06-26 14:42)
    Nitras przejechał zjazd z autostrady i cofał jadąc poboczem. To cos innego niż wyczyny Kurskiego.
  • ~niepatriota
    (2012-06-26 14:38)
    Posłowie stanowią prawo, i dlatego jest ono takie kiepskie, że wielu spośród nich ma mentalność Kurskiego. A poseł jak żona cezara musi być poza wszelkim podejrzeniem łamania prawa, które stanowi.
  • ~arma
    (2012-06-26 14:27)
    jak ktoś się burakiem urodził to skowronkiem nie umrze :)
  • ~dozorca domu Grasia
    (2012-06-26 14:25)
    a o tym jak premier ze Sławkiem w 3 godziny z Gdańska do Warszawy przejechali już zapomnieliśmy
  • ~nadleśniczy rewiru Buda Ruska
    (2012-06-26 14:22)
    pamiętacie Nitrasa na autostradzie niemieckiej, krótkie notki w mediach, po 48 godzinach sprawa wyciszona, i co dziwne w wypadku informowania o wykroczeniu platformersa,dla równowagi przypomina się podobne wyczyny pisaka, a tu zabrakło tej równowagi i trwa to już 3-cią dobę
  • ~życzliwy
    (2012-06-26 14:19)
    a ja życzę ********** aby jak najszybciej ********** się na grube drzewo
  • ~mewa śmieszka
    (2012-06-26 14:00)
    Gdzie tutaj jest miejsce na Prawo i Sprawiedliwosc panie Kurski?
  • ~Edward Gd - Osowa
    (2012-06-26 13:37)
    Kiepsko widzę przyszłość EU jesli tacy cymbaliści są deputowanymi

    Swoją drogą to ten sam aferzysta ostatnio podpisywał listę obecności na komisji sejmowej ... by zgarnąć diety poselskie za posiedzenie i... nie było go na posiedzeniu !
    Co na to pani marszałek sejmu ?
    co na to komisje dyscyplinarne ?

    To dopiero bezczelny egzemplarz !
    Wstyd i sromota kochana Polsko ... jesli takich ludzi wysyłasz jako swoich przedstawicieli m
    Kurski nigdy więcej ... nie będziesz nawet brygadzistą !
  • ~Wiesio 13 usrany ujszczany pętak z SB
    (2012-06-26 13:36)
    Już niedługo skończy się korytko panu Kurskiemu. Zdrajca ,szuowina i wyjatkowy pętak bedzie musiał szukać pracy. Jego smieszna kanapowa partyjka nie przekroczy progu i bardzo dobrze. Spokorniejsze ty zdrajco padalcu obesrany.
  • ~klewer
    (2012-06-26 13:36)
    bo nie pozostawia się pojazdu pod banerami reklamowymi :)
  • ~Jas fasola
    (2012-06-26 13:32)
    Po co posłowie tworzą prawo , jeśli później sami je łamią
    Ten Kurski , powinien zostać wysłany w następnych wyborach przez wyborców na Berdyczów

    Policji na posterunku w Rębiechowie powinno być wstyd !
    Następnym razem wezwijcie pomoc drogową i odeślijcie auto tego impertynenta Kurskiego na parking strzeżony do ...Nowego Sącza
  • ~ŻABA
    (2012-06-26 13:30)
    WIDZĘ,ŻE "PO DRODZE" NA TO FORUM GINĄ OPINIE W WASZEJ "PRZESTRZENI MEDIALNEJ ! CENZORZY , ZNÓW MACIE PEŁNE RĘCE ROBOTY !!! TEGO NIE BYŁO OD LAT...
  • ~Mr Ed
    (2012-06-26 13:27)
    To nie pierwszy ,, wyczyn ,, tego niby prawego Polaka !
    Mam nadzieję że już nigdy więcej nie zostanie posłem
    Wstydzę się za niego
    Wstydzę się za tak nieudolną policję

    Faktycznie czy jesteśmy równi wobec prawa ?

    Wygląda na to że nie !
    Szkoda
  • ~przywalmi
    (2012-06-26 13:26)
    Jest jedyna szansa w najbliższych wyborach pozbawić(nie wybierać) Jacusia immunitetu to zacznie przestrzegać prawa albo nauczy się łazić piechotą lub jeździć środkami komunikacji publicznej (bo na taxi może braknąć) to jest jedyna szansa na uratowanie Kurskiego dla społeczeństwa

Może zainteresować Cię też: