Kurski łamie prawo i gra na nosie policji. Zobacz dowody na zdjęciach

| Aktualizacja:

Co robi polityk, kiedy się spieszy? Łamie zakaz wjazdu i parkuje BMW na trawniku przez cztery dni - a to wszytko pod oknem komisariatu. Gdyby nie czytelnik sprawa nie wyszłaby na jaw...

wróć do artykułu
  • ~cez
    (2017-05-17 11:28)
    Jacek jest wspaniały i niezatapialny! Jacek ma wszystkich i wszystko w d...! W PRL, też był taki prezes telewizji i nazywali go "Extramocny"
  • ~amen
    (2012-06-25 21:11)
    niewiarygodne, ze wszyscy tu piszacy NIGDY zle nie zaparkowali!
    Cuda, k.., cuda! Polacy, a parkuja i jezdza PRZEPISOWO. No bo inaczej jak tlumaczyc oburzenie ze jakis gosc zle zaparkowal?

    - mandat, odholowac i po sprawie.

    Chociaz, jakby piszacym odholowali tak auto (a chyba nietrudno, o blad z parkowaniem), to by pier... na policje. Taka juz mentalnosc prymitywna.

    A moze jest jeszcze inaczej: moze to pisza Niemcy? Bo oni, jak wiadomo, sa zawsze w zgodzie z przepisami.
  • ~ja
    (2012-06-25 19:47)
    Poproszę o n umery rejestracyjne, dlaczego usunięto numery, co to curwa jest za zdjęcie?
  • ~edio
    (2012-06-25 22:53)
    to jest jednak śmieć
  • ~normalny
    (2012-06-25 22:42)
    Pozostaje nadzieja że więcej ten oszołom nie znajdzie się w żadnym parlamencie
  • ~lincz
    (2012-06-25 22:21)
    takich mamy polityków , prostych i jak widać bezkarnych
    partia nie ma znaczenia bo to tylko metka , którą zawsze można zmienić
    myślę że w przyrodzie nic nie ginie , całe szczęście mogę się mylić :)
  • ~mario
    (2012-06-25 22:13)
    Do strażnika
    Zakładasz pampersa jak widzisz Kurskiego?
  • ~Tomek 55plus
    (2012-06-25 22:12)
    ...to bardzo interesujace z p.X..mysle,ze obok lotniska jest parking,a jezeli jeszcze nie wybudowali to zamawiam taksi i jade...pleta brak wyobrazni,lub pieniedzy.
  • ~Warszawiak
    (2012-06-25 22:11)
    Przecież policjanci nie mogli odholować tych samochodów które stały na chodniku. To ich samochody. A Kurskiego po prostu się przestraszyli nasi "dzielni" stróże prawa.
  • ~Roland
    (2012-06-26 06:35)
    KURSKI = BURAK
  • ~straznik
    (2012-06-25 21:18)
    Poprosze o numery rejestracyjne postowiczow.
    Zobaczymy jak parkuja.


    na codzien i wtedy jak sie spiesza
  • ~sabat
    (2012-06-25 21:15)
    jak mozna zlamac zakaz wjazdu na lotnisko, jak tam stoi 10 innych samochodow? Wszystkimi przyjechal Kurski?
    moze czytelnik sie naprul winem i ziolami?
  • ~Jan z Kujaw
    (2012-06-25 19:52)
    Jeżeli na takiego chama policja nie ma sposobów, to znaczy, że ja żyję w DZIKIM KRAJU!!! Panie Drzewiecki - Pan miał racje, to dziki kraj... i chory kraj.
  • ~.antypisdzielec
    (2012-06-25 19:46)
    ~ubek. Za złe parkowanie wywozi się auto lawetą a włąściciel buli za transport i przetrzymanie.Chyba,że chodzi o tzw wipy z psity. Takim curwom wolno bo policja ich się boi a oni sobie immunitety wykombinowali bydlaki.
  • ~buuu
    (2012-06-25 23:01)
    Poseł Kurski, jakiż on porządny i uczciwy. A szczery, bo nie ma nic do ukrycia. Prawdziwy Polak i patriota. Wszystko, co robi, to dla dobra ojczyzny ;-)
  • ~Chłopiec z Wermachtu.
    (2012-06-25 19:33)
    Degenerat przy p.Jacku Kurskim brzmi dumnie.
  • ~dr Gnida
    (2012-06-25 19:16)
    Przepraszam bardzo, czy pan nie jest czasem
    moim krewnym, rodzina?
    Nawet samochod mamy taki sam.
    Tak sobie po nazwisku skojarzylem.
  • ~euro-euro
    (2012-06-25 18:48)
    Wlasnie ,jak bedzie jezdziel ,gdy skoñczy mu sie immunitet,...??bedzie jezdzil wozem konnym ,lub na rowerze,tez nie bo po pijaku nawet na rowerze nie wolno jezdzic!!,he,he
  • ~Mortales
    (2012-06-25 18:17)
    Ty ~ubek2012-06-25 18:05 masz racje !!! - zle parkujacych nie wolno opluwac. Samych siebie nie mozna. Polskie morale...
  • ~sledczy
    (2012-06-25 18:17)
    proponuje, zeby czytelnicy sledzili i donosili na wykroczenia drogowe piszacych tu dziennikarzy!

    Czekamy pozniej na notki zatytulowane:
    "PAN X (dziennikarz Onet) przekroczyl szybkosc o 5 km/h! Gdyby nie czujny czytelnik to bysmy o tym nie wiedzieli!" (i nie wiedzialaby o tym POLICJA).