Kurski łamie prawo i gra na nosie policji. Zobacz dowody na zdjęciach

| Aktualizacja:

Co robi polityk, kiedy się spieszy? Łamie zakaz wjazdu i parkuje BMW na trawniku przez cztery dni - a to wszytko pod oknem komisariatu. Gdyby nie czytelnik sprawa nie wyszłaby na jaw...

wróć do artykułu
  • ~Klara
    (2012-06-25 14:00)
    A policja i prawo polskie wierza J Kurskiemu i wychodza na frajerow. Ciekawe co by bylo gdyby zwykly Kowalski tak sie zachowywal ?!
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatolki
    (2012-06-25 14:30)
    A Tusk nie parkuje na trawie bo lata helikopterem!
  • ~vp
    (2012-06-25 14:40)
    No cóż to nasza wina bowiem wybieramy nieodpowiedzialnych idiotów do reprezentowania nas,a oni to czynią tak ja umieją. Ot tajemnica pan Jacka K.
  • ~alfanabeta
    (2012-06-25 14:56)
    Cały czas powtarzam - o to walczyli górnicy z Wujka i Janek Wiśniewski padł.A za to co wywalczyli trzeba jeszcze płacić odszkodowania.
  • ~wyborca PO
    (2012-06-25 14:56)
    Skąd wiadomo że to samochód Kurskiego, według mnie to auto Hermana T.
  • ~waldek
    (2012-06-25 14:58)
    "Jestem oburzony na samego siebie" -cyniczny kabotyn!!!
  • ~Ed
    (2012-06-25 15:06)
    Ten który tworzy prawo, pokazuje jak należy je łamać.
    Jedyny sposób aby takich "wspaniałych" pasłów osunąć od tworzenia prawa to dac im czerwone kartki w przyszłych wyborach.
    A to nie już pierwszy wyskok tego pana jeśli chodzi o łamanie prawa.
  • ~123456
    (2012-06-25 15:16)
    przecież on z tych prawych i sprawiedliwych, wzór cnót - nie cep, nie cham
  • ~Zaski
    (2012-06-25 15:18)
    A co robi statystyczny Kowalski gdy sie spieszy? Nie lamie prawa, a gdy juz mu sie zdarzy to biegusiem do Komisariatu POdaza by zaplacic mandat.
    Kretynstwo piszacego ten artykul siega zenitu. Nie mowiac juz o tym swiadku, ktory zrobil z siebie zwyklego Niesiolowskiego, tzn. kapusia.
  • ~Szary Oobywatel
    (2012-06-25 15:18)
    Poseł robi sobie kpiny z szarych obywateli. Cała sytuacja świadczy o Jego INTELIGENCJI.
  • ~KK
    (2012-06-25 15:24)
    Prawo jak widać jest dla "maluczkich", a nie wybrańców narodu. Dlaczego policjanci nie wypełniają swoich obowiązków i nie ukarali p.Posła stosowną karą i po krzyku. Trochę ich rozumie. Chcą uniknąc nagonki, tłumaczenia się przełożonym i innym kłopotom.
  • ~Lowca pisowskich jeleni
    (2012-06-25 15:35)
    Jeszcze jeden cyniczny politykier, ktory wypadl z pisowskiego gniazda "orlow"...

    ...Ale zapewniam, że wjechałem na ślady wytarte już przez inny samochód... No, to mozna uznac, ze jest po sprawie...

    Typowy moherowy belkot... oooops, prawo y sprawiedliwosc...
  • ~anp
    (2012-06-25 15:40)
    Przecie ,a wszyscy wiecie , ze Jacek jechal do Brukseli , podpisze liste i za to tylko wezmie 304 Euro ! A prawo to jest tylko dla nas , do przestregania .Jackowi natomiast jest do wymyslania i lamania .
  • ~fixs
    (2012-06-25 15:42)
    ..ach ten ,,obrzydliwy" pIS nie p,..jak to dobrze ze akurat w tym mjejscu znalazł sie ,,uczciwy" czytelnik,ktory ,,zauwazył przypadkiem" jednego z Prawicy..co za ,,szczescie,jest o czym znowu napisac.Co tam afery Drzewieckiego,czy innego Rycha,Zbycha itd..tu jest dopiero afera..dziadostwo..
  • ~Polon
    (2012-06-25 15:45)
    Facet jest oburzony sam na siebie :-)
    No usmialem sie :-)
  • ~lsz
    (2012-06-25 15:47)
    Kurski jest super,coraz bardziej go lubię.
  • ~PiSwpraktyce
    (2012-06-25 15:51)
    Po śladach... - Panie Kurski! Były już przypadki zgwałcenia zakonnicy - może pan też po czyichś śladach...
  • ~xILUVKATDENNINGSx
    (2012-06-25 15:52)
    BMW = dresmobil
  • ~beret
    (2012-06-25 15:56)
    Brawo panie Kurski !!! Nareszcie coś w stylu narracji Donalda z ust opozycjonera !!! Skoro Donek wciąż się wścieka na swoich ministrów i nic z tego nigdy nie wynika, to pan śmiało możesz się oburzać na samego siebie.Piłkarze też pewnie się oburzają i w ściekają - przykład idzie - a jak !!! - z samej góry !!!
  • ~Morales
    (2012-06-25 15:56)
    Kurski J-23? To ten, który poucza innych i domaga sie przestrzegania prawa. Siebie stawia poza tym prawem. Nasz WIELKI WZOR do naśladowania??? Wypadkowa kabotyńskiej grupy "ciemnego ludu".