Kosztowny problem policji! Brakuje 20 milionów na nowe mercedesy

| Aktualizacja:

Żeby zdobyć pieniądze na uregulowanie należności za 600 radiowozów, komenda główna tnie bieżące wydatki - np. na paliwo i papier do ksero. Policja prognozuje: będzie czym jeździć, ale nie będzie za co...

wróć do artykułu
  • ~Huck Fin
    (2012-03-21 21:44)
    To się nazywa kryształowo-precyzyjne planowanie. Kiedyś, idąc POdobnie ulicą, zaplanowałem puścić bąka...
    I się zesrałem...
  • ~TUSK JEST NAGI !!!
    (2012-03-21 14:21)
    PLATFORMA RZĄDZI
    A POLAKOM WSTYD !!!

    A gigantyczny wstyd czeka nas na Euro 2012 !!!
  • ~gosia
    (2012-03-21 12:09)
    Fachmanni z PO ! Dajcie se siana.
  • ~laf
    (2012-03-21 11:37)
    a paliwo do BLUE TAXI jest ? podobnie jak w przypadków szkolnictwa mało pracy duże pensje, i nie chodzi o to że policjant ma 12 godzin dyżór tylko co w czasie tego dyżuru robi i jak pracuje ?
    ogromne pieniądze które wydajemy na policję w 90% pochłaniają wypasiione pensje funkcjonariuszy ! ! !
  • ~ads
    (2012-03-21 11:31)
    formuła taniego państwa
  • ~Lesio
    (2012-03-21 11:12)
    Ale na paliwo do limuzyny Komorowskiej pieniądze są - żeby sobie do Ruskiej Budy pojechała od czasu do czasu...
  • ~były glina
    (2012-03-21 10:59)
    Nie martwcie się na paliwo na patrolowe radiowozy dawno nie było bo słuzbowe woziły np dupę żony komendanta codziennie do roboty z Opoczna do Piotrkowa i z powrotem.A tak na marginesie jakoś o sprawie ucichło,czyżby postępowanie było skomplikowane czy zamieciono je pod dywan
  • ~xxxxx
    (2012-03-21 10:42)
    jak zabraknie im paliwa to przestaną sterczeć w krzakach i polować na kierowców a wezmą się za ściganie prawdziwych bandziorów
  • ~Opinia Publiczna
    (2012-03-21 10:41)
    PLATFORMA RZADZI
    SZKODA GADAC
  • ~opp
    (2012-03-21 10:31)
    Za tego Mercedesa (przetarg) ktoś powinien zapłacić nie tylko stanowiskiem, ale i wolnością... Samochód w ogóle nie spełniający wymagań pragmatycznych służby. Za duży. Najlepszy byłby następca T4. Ale nie chodzi tu o dobro służby, o tym przekonał się już dawno każdy szeregowy policjant!!! Niestety w KGP są urzędnicy, a nie policjanci!!!
  • ~obiektywnie
    (2012-03-21 09:59)
    T4 mają po 150 tyś przebiegu a nie 500 i są 9 osobowe, mercedesy wg co pisze autor wyszły po 176 tyś/ sztuka i co ciekawe w ogóle się nie nadają do tej formacji
  • ~tomek
    (2012-03-21 09:56)
    Niemcy się śmieją !!!