We wrześniu tego roku Fiat poinformował o współpracy z Jennifer Lopez (gwiazda została uznana niedawno przez magazyn "People" najpiękniejszą kobietę 2011 roku) i włączeniu modelu Fiat 500 Cabrio do jej nowego teledysku "Papi". Oprócz 30-sekundowego trailera, również w spotach Fiata "My World" i "Elegance" wyświetlanych w USA, amerykańska piosenkarka pojawia się obok dwóch modeli Fiata: 500 Cabrio i Fiat 500 by Gucci.

Reklama

http://www.youtube.com/watch?v=YulXIb_1YPI

Fiat chwali się, że model 500 zdobył ponad 60 międzynarodowych nagród, między innymi European Car of the Year 2008, World Car Design of the Year 2009 oraz Best New Engine 2010 (Fiat MultiAir Turbo).

Przypominamy, że czyli mały fiacik jest od niedawna produkowany na potrzeby rynku USA w Meksyku, a wywodzący się z fabryki Fiata w Tychach (polscy inżynierowie jeździli za ocean by uczyć tamtejszych pracowników sztuki montażu fiata 500 i 500C).

Nagrody American Music Awards zostały zainicjowane w 1973 roku przez Dicka Clarka dla uhonorowania najsłynniejszych artystów reprezentujących różne gatunki muzyki i miały pozwolić szerszej publiczności na kontakt z najnowszymi wydarzeniami w amerykańskiej branży muzycznej.