Mazda CX-5 we Frankfurcie

| Aktualizacja:

Tęgie głowy wymyśliły aż sześć wynalazków, które odwrócą świat motoryzacji do góry kołami. A wszystko m.in. przez ich rewolucyjne patenty na silnik benzynowy i Diesla oraz skrzynie biegów.

wróć do artykułu
  • ~kierowca
    (2011-08-02 21:47)
    Jest to parametr zbliżony w silnikach wolno ssących.
  • ~ZYG A
    (2011-08-02 17:08)
    Nowe motory -- a stopien sprezania- Musi byc paliwo inne - BEDZIE - spalanie detonacyjne- ?
  • ~17mw
    (2011-08-02 20:33)
    Gdy ktoś wymyśli silnik na wodę ,to litr wody w Polsce będzie kosztował 5,50 jest to oczywista oczywistość a reszta to dorabianie zgrabnej teorii.Amen.
  • ~jefry
    (2011-08-02 21:12)
    To nie jest nowość. Już dawno widziałem auta wywrócone do góry kołami. Widocznie to były z tymi nowymi silnikami. I wcale nie Mazda.
  • ~kierowca
    (2011-08-02 21:18)
    Ja we Fiacie 125 miałem 13,5 At w każdym cylindrze. Auto jeżdziło na benzynę i gaz.
  • ~GAMA
    (2011-08-02 21:30)
    em kierowca
    Stopień sprężania a ciśnienie w komorze sprężania to dwie różne rzeczy. A stopień sprężania może wynosić 14, a nie 14:1.
    Fachowcy!!!
  • ~tyjo
    (2011-08-03 20:39)
    Przynajmniej jak narazie to skrzynie DSG są uważane za jedne z najlepszych a jeżeli chodzi o oszczędne silniki to ciekawe czy będą w stanie przebić Opla i jego Ekoflex lub jeszcze bardziej oszczędne silniki Blumotion z Volkswagena
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-08-06 11:18)
    re-tyjo
    KIEDY WY SPRZEDAWCY VOLKSWAGENÓW ZROZUMIECIE , ŻE
    TE WYROBY AUTO PODOBNE KTÓRE WCISKACIE LUDZIOM NIGDY NIE DORÓWNAJĄ POZIOMEM TECHNICZNYM JAKOŚCIĄ MATERIAŁÓW
    I DOKŁADNOŚCIĄ MONTAŻU SAMOCHODOM JAPOŃSKIM.
    TO JEST PO PROSTU NIE MOŻLIWE .NIE WSPOMNĘ O DESIGNU
    VOLKSWAGEN PRODUKUJE PO PROSTU BRZYDKIE NIJAKIE I PRYMITYWNE
    AUTA .
  • ~cd
    (2011-08-13 12:43)
    Nowości pod kątem drenażu kieszeni klienta. Naprawa tylko w ASO - zwykłe warsztaty nie dadzą rady. Koszt napraw i części horrendalny. Dziękuję za taką przyjemność...
  • ~Wikipedia
    (2011-08-18 22:53)
    Dlaczego nadal blokuje sie produkcje rewelacyjnego silnika Potapowa.

Może zainteresować Cię też: