• ~maxx
    (2012-09-04 18:54)
    Fiat i Ford g... wort
  • ~aso
    (2012-09-08 17:23)
    Redaktor trochę się pomylił gdyż kierowcy, owszem szaleją, ale na punkcie Forda Focusa III z benzynowymi silnikami turbo EcoBoost. Na te silniki jest nakwiększy popyt, w chwili obecnej sa ponad miesieczne opóźnienia z realizacją zamówień. Na pozostałe silniki tj. wolnossące benzyny i diesle nie ma takiego szału, zamawiają je głównie firmy i osoby , które słabo znają się na motoryzacji np. piszący w tym temacie Arkady, który świadomie kupił za ciasny jak na swoje potrzeby samochód i teraz płacze że auto jest be. Trzeba być naiwnym tak jak Arkady aby kupować diesla skoro silniki EcoBoost mają zblizone do nich spalanie, a nieporównywalnie lepszą dynamikę i elastyczność.
  • ~przem
    (2012-09-05 12:13)
    no ja jakoś nie szaleję. markę ford mam w ... resztę proszę sobie według uznania doczytać.
  • ~ford
    (2012-09-05 12:19)
    @ przem - my ciebie też, resztę sobie doczytaj.
  • ~oświecony
    (2012-09-05 12:17)
    @kowalski @IREK wnieśliście do dyskusji bardzo merytoryczne uwagi. Napiszcie proszę jakimi Wy jeździecie samochodami, fachowców warto naśladować.
  • ~Arkady
    (2012-09-07 21:51)
    Bravo - auto kupiłem w czerwcu w lipcu już miałem pewne objekcje a opisałem je dopiero teraz , ty swoją inteligencją mogłbyś uczyć byka jaja znosić .Idź wyszoruj swojego Poloneza a potem poklep kolegę po flecie i nie czepiaj się mojej żony .
    Viva - kupilem wersje 1.6 tdci 115km . dzisiaj podkręcili mi go do 127 w/g wskazań z chamowni .
  • ~Opelek
    (2012-09-07 22:47)
    dobre ARKADY trzeba tępić takich prostaków jak FIAT BRAVO !! jego mama nieźle musiała się namęczyć żeby takiego bałwana ulepić . Ja jeżdżę Oplem astrą 2.0 101 km i zastanawiam się nad tym Focusem .
  • ~fak de dak
    (2012-09-05 15:54)
    Do wszystkich zakompleksieńców na tym forum! MOżecie sobie obrzucać g...Focusa lub inne auta tu opisywane,ale prawda jest taka,ze 90% z was nie stac nie tylko na Focusa,którego nawet podstawowa wersja kosztuje pewnie ok. 50 tys.PLN,a "wypasiona "ponad 100 tys.ale na ŻADEN nowy samochód,nawet samochopodobny wyrób marki TATA .
  • ~Pak
    (2012-09-08 00:18)
    Szaleje to chyba ten co to napisal.No ja zalezy jakich dopingow zazywa no i wiadomo ze potem pod deklem dochodzi do niekontrolowanych zamieszan.
  • ~FORD 4 EVER
    (2012-09-05 17:56)
    @ Oświecony: haha - dobre!
    kowalski i irek (słusznie, że małymi literami) i reszta "ekipy" jeździ wiadomo czym: pastuchami wystukanymi, że nawet za kurnik nie powinne robić. Fordy, czyt, Focusy to stos. tanie (w zakupi w naprawach) auta z lekko sportowym zacięciem (zawiesznie, układ kierowniczy). Po co przepłacać za VW i OOOO, jak to brzydkie i oklepane jak kiedyś maluchy.
    Kto pisze Ford g... wort, a nie jeździł sporo jest wieśniakiem, który albo powiela rymowane powiedzenie wymyślone przez mechanika, który miał pecha i musiał naprawiać dużo Fordów; albo jeździł Fordem "igłą" z drugiej lub dalszej ręki, a niestety to nie to samo co, np. TITANIUM z salonu dbany przez rozsądnego właściciela - także wieśniaki: nie każda morda pasuje do Forda :-p
    ufff