• ~:)
    (2012-08-31 19:55)
    Opel...
  • ~kierowca
    (2012-09-01 08:38)
    Nie widzę w aucie nic nadzwyczjnego.Bez przesady.
  • ~mkk
    (2012-09-02 08:47)
    No dobrze.

    Ale to TYLKO Opel...

    Solidny kicz.
  • ~fred
    (2012-10-22 12:35)
    Jedno posunięcie Opel zrobił tutaj dobre. Nie zbudował konkurenta Tiguana (jakoś wszyscy porównują i upatrują konkurowania z VW) tylko mniejsze auto. Drugie posunięcie nie jest takie super - cena za bardzo zbliża się się do wspomnianego Tiguana. Może pomysł jak z Adamem i jego pozycjonowaniem wypali, a może nie.
    Design to kwestia gustu. Juke jest różnie komentowany, a taka Mokka wydaje się właśnie z nim konkurować.
  • ~obserwator
    (2012-10-16 21:51)
    Silnik 1.4 turbodoładowany i funkcja start - stop. Jak długo ta hybryda pojeździ?
    30 może 40 tys.km
  • ~kosmoss
    (2012-09-10 20:01)
    Hitem to będzie nowe V40 Cross Country , które swój Live Launch będzie miało 27 września w Paryżu.
  • ~t.runo
    (2012-09-08 12:55)
    Ford Kugua wygląda tak samo i jest sprawdzony
  • ~cham
    (2012-09-04 21:57)
    samochód jest brzydki i do tego pewnie tani, ponadto udaje suva, czyli nadaje sie do wożenia dzieci na rytmikę - dla mnie totalne bezguście
  • ~Profesor Wilczur
    (2012-09-02 15:27)
    Panie Eryk! Ostatnie zdanie w polskiej Wikipedii: 4 listopada 2009 media poinformowały, że General Motors zdecydował się nie sprzedawać Opla, w związku z tą decyzją GM zobowiązał się do zwrotu 1,5 mld euro wsparcia finansowego, które uzyskał dla Opla od niemieckiego rządu[4]. A w angielskojezycznej: Ownership: General Motors. GENERAL MOTORS jest amerykanski? czy rosyjski? czy niemiecki? Marka jest niemiecka, Opel produkowany jest w Niemczech (+ Polsce, W. Brytanii, etc.), ale włascicielem sa Amerykanie. I JESZCZE JEDNO PYTANIE: czy Pan Eryku jest jakims lemingiem po licencjacie?
  • ~jak walczyc z Ciemnotą, Bolszewią i Czarami?
    (2012-09-02 11:38)
    OPEL od 1929 r. jest AMERYKANSKI (General Motors) [z wyjatkiem wojny, kiedy byl pod zarzadem hitlerowskim]. TO TYLKO Lemingom w Polsce wydaje sie, że jest rosyjski!!! [sprawdz np. w Wikipedii] Post Scriptum: *** wybierz Prawdę i Ojczyznę ***
    POLACY, GDAŃSZCZANIE, EUROPEJCZYCY, PRZEDSTAWICIELE CYWILIZACJI ZACHODNIEJ, SPADKOBIERCY PRAWODAWSTWA STAROŻYTNEGO RZYMU, KULTURY ANTYCZNEJ I CNÓT CHRZEŚCIJAŃSKICH!!! *** Rosjanin Adamowicz, człowiek Wielkiego Stepu, i bezkresu Imperium Knuta -- musi odejsc. Niech sobie ciągnie z kumplami samoloty Amber Banków. A nawet rakiety Putina.