• ~fiat 126p doppelt turbo holz gas
    (2012-08-20 21:16)
    Zbyt mocno przypomina Insygnie.
  • ~jarr
    (2012-08-21 09:36)
    Produkcja samochodow to tez afera za przyzwoleniem .A durny Polak to kupi .Tak kazde auto nie jest warte pieniedzy powyzej 10 tys. zl.
  • ~d2
    (2012-10-22 09:30)
    do Anty Polaka - ja to widze tak - Polacy zabrali pracę Niemcom za ich własne pieniadze hahahahahah i sprzdaja im ich wlasne auta
  • ~arek
    (2012-08-23 18:38)
    na nowy mnie nie stac, nawet na 3 letni bralem kredyt... Dobrze ze oprocentowanie nie jest u nich duze...
  • ~re:AntyPolak
    (2012-08-22 17:31)
    Poloki nie maja INZYNIEROW!
    Ci po studiach ( darmowych- dlatego taki Scheiß) pracuja na Zachodzie jako
    kreslarze.
  • ~AntyPolak
    (2012-08-22 14:22)
    Wy poloki nie macie auta!!! Zrozumcie to wreszcie, że sprzedaliście wszystko!!! Jesteście tylko tanią siłą roboczą!!! Chińczyk więcej zarabia od was!!! polokom się wydaje, że mają swoje auto:D Hahahahaha:D
  • ~sandrzej
    (2012-08-21 21:42)
    Gdy rusza produkcja Skody, dziennikarze piszą o kolejnej czeskiej nowinie technicznej . Gdy rusza produkcja nowej Daci, już nie piszą o inżynierach z Rumunii. Gdy rusza produkcja jedynego w Europie samochodu z Polski, dziennikarze nie napiszą nawet o technikach polskich.
    Coś mi sie wydaje, że ci dziennikarze są z Pcimia.
  • ~Zniesmaczony
    (2012-08-21 09:39)
    A gdzie nasz nowy Polonez czy Syrena do konkurencji z Skodą, Daewoo itp.?
    Co nam po tych wszystkich Oplach, VW, BMW itd.? Jesteśmy wyrobnikami obcych firm we własnym kraju.
  • ~Masza
    (2012-08-21 09:11)
    Ale już nie dla przeciętnego polaka. U nas pierwsze auto bywa już leciwe zużyte i pełnoletnie. Tak smutnie rysuje się u nas stan samochodów sprowadzanych głównie z zagranicy.
  • ~Ja
    (2012-08-20 20:17)
    "Nowe auto z montowni w Polsce". Nie ma się czym cieszyć, Opel ma fatalną opinię na Zachodzie i nawet bezkrytycznie nastawienie nasi rodacy niewiele mu pomogą.