• ~obwies13
    (2012-08-07 19:02)
    Czy te auta musza wygladac jak zabawki made in hongkong z lat 60. Wszystko robi sie pod glupawa publiczke, wydziwasy zamiast solidnego design.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-08-07 20:28)
    Co to was obchodzi PIS matolki
    .prezes i tak nie ma prawa jazdy i jest niekumaty . Dajcie mu maly rowerek na 3 kolkach i lopatke do piaskonicy.
  • ~fan automobilu
    (2012-08-07 22:10)
    Ale pojechany ten z 20:28. Chory jakiś na punkcie chyba PiSu. Nie wiem nawet o co chodzi. Co to za debil polityczny czy jakiś inny.
    Co to za przygłup. Ja nie polityk, ale żeby aż tak kogoś zboczyło intelektualnie to nie rozumiem . Kim ty jesteś nieszczęśniku .? Jeśli chory umysłowo to przepraszam. Wybaczam ci.
  • ~Kierowca w spódnicy
    (2012-08-07 22:22)
    Mój VW.Polo wypada przy nim jakoś bezpłciowo.
    I ta wiecznie psująca się elektryka. wciąż coś pika i dzwoni.
    Drogę do serwisu znam już na pamięć.
    Na razie gwarancyjny le potem , strach pomyśleć.
    Już nie kupię VW ,przereklamowane.
  • ~milosnik zelazek
    (2012-08-08 14:35)
    Renault zupelnie zatracilo styl i smak. Koljeny przecietniak z tego koncernu. Panowie projektanci NUDA NUDA NUDA!!! Zal to mowic, ale Kia ma wiecej ikry. Renault uparlo sie ze ze bedzie nijakie i udaje im sie to doskonale... Zal...
  • ~kermit
    (2012-08-08 20:24)
    Fajne chociaż bardziej podoba mi sie Polo GTI, spokojny a zarazem agresywny wygląd to jest to czego potrzeba w nieduzych samochodach
  • ~Golfiarz
    (2012-08-09 08:11)
    re-kermit

    Żal mi cię frajerze ,w którym salonie VW pracujesz .
    Spokojny a zarazem agresywny .
    Czyli taki brzydki że aż ładny.
  • ~koneser
    (2012-08-09 15:55)
    jaki złom, na dodatek zdjęcia podrasowane w Photoshopie jak w jakimś Playboy'u ... nigdy nie kupię francuskiego szrotu ... tylko samochód marki niemieckiej lub japońskiej ... Francuzi jedyne dobre co produkują to wino i pleśniejące sery, z techniką u nich na bakier ...