• ~Adam Dz.
    (2016-06-19 00:09)
    Dziwne, że nikt nie myśli o modelu polskiego autka klasy "B" dla przeciętnego zjadacza chleba, tak by nie musiał jeździć spawami z "erefenu" tylko projektują samochody od 0,5 bańki wzwyż. To się nazywa tworzenie bytu ponad potrzebę. Zejdzcie na ziemie i stwórzcie auto kalibru opla bądź skody a zbyt będzie - gwarantuję. Większość potencjalnych klientów jeżdżących poniemieckim złomem chętnie by zostawiła swoje pieniądze.
  • ~Arsenio Lupa
    (2012-08-03 19:58)
    To kto w Polsce produkuje te silniki V8 o mocy 650 KM???
    Czy to Mielec, czy Tychy, czy Starachowice???

    A moze maja tez w katalogu jakies mniejsze "osemki"?
    Tak ze 320 KM z 4,5 litra?
    To mi wystarczy!

    Bo skoro hamowanie z szybkosci 200 km/h trwa 5,4 sekundy, a odbywa sie na dystansie 300 metrow - to wolalbym cos, co sie zatrzyma 10m przed przeszkoda, a nie 100 m za...
  • ~Mnie-nie-napada
    (2012-08-03 17:25)
    ~rokris2012-08-03 16:06

    Piękne marzenia!

    Przypomniały mi się projekty Zygadlewicza z lat 50 - 60 ubiegłego wieku, które wyprzedzały swe czasy!

    Projekty Zygadlewicza byly wystrzalowe, ale niestety ani Abarth, ani Bertone, ani Pinin-Farina, ani Ghia jakos ich nie zaakceptowaly...

    Marzenia jak ptaki - jak pada - to nie szybują...
  • ~Gosc
    (2012-08-03 20:57)
    Z pelnym respektem dla wszystkich zaangazowanych w przemysl motoryzacyjny w Polsce zauwazyc nalezy ze od czasu zaprzestania wytwarzania Poloneza seryjnie nie wyprodukowno w kraju zadnego pojazdu rodzimej konstrukcji. Jezeli kilku zapalencow wykona kilka szkicow, a nawet jesli zbuduje karoserie na podwoziu i z silnikiem ze starej amerykanskiej taksowki to od razu robi sie halas ze to nowy polski samochod. W ten sam sposob mozemy swietowac powstanie pierwszego polski pojazdu kosmicznego a nawet pierwszej polskiej bomby atomowej. Niedawno byla okazja przejecia firmy Volvo, przeniesienia produkcji na Zeran i rozpoczecia w ten sposob odbudowy rodzimego przemyslu motoryzacyjnego. Volvo kupili Chinczycy a my mozemy nowy polski samochod zobaczyc tylko na obrazku.
  • ~z sieci
    (2012-08-03 16:10)
    Złota myśl Tuska o oszustwie:

    "Koniecznośc oszukiwania Polakow w proponowanym przez nas kształcie...
    ...wynika z mojego głębokiego przekonania, że Polacy mają prawo miec poczucie,
    ... że jeżeli nawet czasami ich oszukujemy - to po pierwsze nie dzieje się tak zawsze, lecz tylko wtedy, kiedy mamy głębokie przekonanie, że Polacy mają prawo do tego, żeby nie czuc się oszukiwanymi, który to pogląd głęboko z Polakami podzielamy..."
  • ~ALLMAZ
    (2012-08-05 20:24)
    Gratulacje ludziom z MEiL
    Gratulacje ludziom, którzy to stworzyli

    Zawsze najprościej obsrać obcy sukces, a nie pocieszyć się za sukces swojego kraju. Tak, krytykuje twórców, za duże podobieństwo do Lambo i Lotus. Ale to początek, wierzę, że dalej będzie lepiej!

    Ten samochód udowadnia, że Polska potrafi robić dobre samochody - brakuje tylko śmiałości polakom na to.
  • ~marcelek
    (2012-08-03 16:52)
    i pewno podbije świat,ciekawe kto i gdzie zechce go produkować!
  • ~+++
    (2012-08-03 16:59)
    Oto arrinera hussarya!

    Nie zrozumialem, polski samochod i cudzoziemskie imie?
    (A Polaki tak nienawidza cudzoziemcow!, Dobre!)
  • ~mariusz
    (2012-08-03 17:58)
    ladna bryla auta-powodzenia
  • ~misiek