• ~DR TWORKI
    (2012-08-01 18:55)
    Czech potrafi a Polacy nie .
    Taka jest prawda.
  • ~do NN
    (2012-08-03 09:51)
    Ależ co ty gadasz... Popatrz że puszczaja ostatnio VW Skoda Seat to samo... bo czym sie różni VW Up, Skoda Citigo czy Seat Mi... detalami.

    To samo ten model - to samo w Skodzie Rapid, nowym Seacie Toledo i nowym VW Polo. Róznice w detalach.

    Owszem VW produkuje i modele wyższej Klasy...Ale już nie dla biedoty której wysupłanie 10 tyś euro na auto Budżetowe jest NIEWYKONALNE i będa tacy karmić swe mózgi bredniami że sie traci i że staruch lepszy od nowego. Tfu.
  • ~Mariusz
    (2012-08-02 20:41)
    Nowy szybko traci na wartości równie dobrze można kupić dwu latka, zresztą kto ma tyle odłożone by kupić od ręki z salonu. Większość kupuje stare dziadki i dopłaca krocie na naprawy u mechanika.
  • ~sandrzej
    (2012-08-02 21:31)
    To w końcu kto, Czesi czy Niemcy? Samochód wytwarzany jest w Czechach, owszem, tak jak Opel w Polsce, czy Fiat, Volkswagen, czy Mann. Ale są to takie polskie samochody, jak skoda jest samochodem czeskim, czy Dacia rumuńskim.
    Może się mylę. Może Niemcy kupili zakład Skody, jak Chińczycy Volvo?
    Ale skąd niemieckie silniki, łożyska i technologia i rozwiązania Volkswagena w czeskich zdobyczach technicznych? Czy jeśli Seat pod karoserią ma identyczne części jak Skoda, to no ten Seat jest czeski, hiszpański czy niemiecki???
  • ~marcelek
    (2012-08-02 21:39)
    Czesi mają Skodę, Rumuni Dacię, a gdzie nasz Polonez, Syrena?! Sprzedaliśmy, jak wszystko, tak jak nauczał i dawał przykład Wojtyła, ksywa JPII, który sprzedał Ojczyznę i został nie tylko bohaterem narodowym , ale i świętym dla ciemnego ludu znad Wisły. Dziki kraj, jak mawiał jeden z idoli, dziki kraj!
  • ~sandrzej
    (2012-08-02 23:16)
    do-~marcelek2012-08-02 21:39
    Mów za siebie, ja tam dziki nie jestem, ty mi na takiego wyglądasz. Nieuki zawsze zwalają winę swojego nieuctwa na innych.
    Miłych snów, niech ci się przyśni, ty sam w aureoli czegoś odwrotnego do dzikości, no może taki rozwinięty, rozgarnięty, dużo wiedzący,znający świat /nie pracujący na zmywaku didżej/ znający wiele kultur i jezyków, taki światowy człowiek.
  • ~NN
    (2012-08-03 07:19)
    Skoda nie może wypuścić nic 'nowego' zawsze technologia przychodzi do skody 'w spadku' po VW i audi. Taka zasada i polityka koncernu, silniki też 'w spadku' jak i skrzynie biegów.
  • ~do marcelka
    (2012-08-03 07:26)
    at Marcelek

    Bo widzisz nieuku POrypany.
    Zamiast POloneza z silnikiem Rovera kup sobie rower.( najlepiej marcelku na trzech kółeczkach)
  • ~Donaldinio
    (2012-08-03 14:24)
    Auto dla ludu za cene roczej pensji kadry kierowniczej duzej firmy :) skode juz znamy z wygorowanych cen !
  • ~gugcia
    (2012-08-02 17:32)
    ten Rapid ma szanse na sukces ale musi miec b.niska cene.Prestiz Skody wielki nie jest,lepsza od Daci i Fiata,moze od Koreanczykow,i tyle.Audi ani BMW to nie jest.Jezeli Dacia proponuje spore,nowe auto,taki mini van za 38 tys zl to walka cenowa jest w okolicach tej kwoty,czyli ponizej 10 tys euro.Jest to tez sensowna okolica cenowa,bo za 10 tys euro jest spory wybor b.dobrych uzywanych aut w RFN,naprawde super aut,w zupelnie innej klasie niz Dacia i Skoda,mozna kupis sensowne Audi,BMW,VW,nawet Mercedesa.W okolicach 10 tys euro jest co wybierac za Odra,stad u nas tlumow w salonach Skody nie bedzie.Pamietajmy tez o rosnacych kosztach zycia,bezrobociu,dodatkowym ubezpieczaniu kredytow frankowych,cenach paliw,itd.Zwykly obywatel dlugo pomysli zanim wyda 10 tys euro.