• ~maću
    (2012-07-18 18:33)
    ale hoojjnniiaa
  • ~bogdan
    (2012-07-18 18:45)
    wsyzstkie nowosci sa fajne, ale kosmicznie drogie. Po poprzedni model bede jechal do Niemiec, nawet ku mojemu zdziwieniu udalo mi sie dostac niski kredyt na auto sprowadzone w Getin
  • ~OHKN;
    (2012-07-18 19:48)
    HOOJNIA Z PATATAJNIĄ
  • ~pawel.wozniak
    (2012-07-18 20:09)
    pokazujecie wersje z automatyczna skrzynia biegow dostepna w usa od ponad pol roku. BARDZO SLABY SILNIK.
  • ~OHKN;
    (2012-07-18 21:13)
    Jeżdżę rowerem bo nie stać mnie na tak wspaniały samochód
  • ~Jerry
    (2012-07-18 21:47)
    Z terenowym autem to nie ma nic wspólnego. Po 100 km w ciężkim terenie nadawał by się na złom. Panienki mogą nim jechać nad jezioro i tyle.
  • ~suz
    (2012-07-18 21:58)
    To nie jest auto terenowe, co najwyżej na zakupy. W sam raz dla pana z brzuszkiem jako namiastka sportowego trybu życia.
  • ~Eon
    (2012-07-18 23:58)
    Ta technologia jest przestarzała . poproszę z napędem antygrawitacyjnym..
    Zrozumieć trza .. że pora się przesiąść .. z ropy.. i tyle.. i nie ma zlituj się .. zamykamy wydobycie ropy ..mamy przecież darmową energię..
  • ~Bolo
    (2012-07-19 00:34)
    bogdan, ćwoku, przestać reklamować getin, bo to dziady z kosmicznymi procentami i prowizją z sufitu! Kupujesz złoma a kosztuje cię, jak nówka dzięki temu bankowi!!!
  • ~Świadomy
    (2012-07-19 20:05)
    To nie żaden Bogdan reklamuje kredyty Getinu, tylko podnajęta przez nich agencja marketingowa. Kupa wpisów na forach i komentarzy pod artykułami jest tak realizowana. Niby neutralna wypowiedź szarego człowieka, czyli wiarygodna, a tak naprawdę czysty marketing tzw. szeptany. Jak ma się tego świadomość, to łatwo takie rzeczy wychwycić. A samochodzik bardzo fajny tylko szkoda, że kosztuje grubo ponad stówkę. Nie na kieszeń przeciętnego Polaka, no chyba, że weźmie rewelacyjny kredyt w Getinie:-)